Susilica BEKO DV1160

Forum o MAŠINAMA ZA PRANJE I MAŠINAMA ZA SUŠENJE VEŠA.

Urednici: goranfri,nike,Honorarac,sim

Pravila foruma
BT-expert info - BTexpert forumi
U naslov teme prvo pisati ime proizvođača, zatim oznake modela bez crtica i razmaka i kratak opis kvara. U post obavezno upisati ID ili EAN oznake sa poleđine aparata u suprotnom tema će biti obrisana.
Praktikujemo da na kraju opišemo kako smo rešili problem. Zatim zatvorimo temu >UPUTSTVO<
PRILIKOM POSTAVLJANJA PITANJA U VEZI ELEKTRONSKOG MODULA OBAVEZNO POPIŠITE SVE OZNAKE sa ploče i sa nalepnica, dobro bi došla i po koja fotografija.
vladimirbp
bela tehnika
bela tehnika
Contact person: Vladimir
Specialty: whitegoods

Susilica BEKO DV1160

Post napisao vladimirbp » 17 Mar 2010, 19:48

Potrebni su mi podaci o termostatima na grejacu.Postoje dva termostata redno povezana i jedam mi je u prekidu.Ako neko zna na kojoj temperaturi rade termostati posto nisam uspeo da nadjem podatke ove susilice.

isajloski
_
_
Warranty service: Gorenje, Samsung, LG, Beko, Whirlpool, Neo, Midea, Quadro, Daewoo, Indesit, Ariston
Contact person: Ljubisa

Re: Susilica BEKO DV1160

Post napisao isajloski » 25 Mar 2010, 21:47

ako nisi jos zavrsio mislim da su 110 sa 80 ali nisam siguran pozz

vladimirbp
bela tehnika
bela tehnika
Contact person: Vladimir

Post napisao vladimirbp » 25 Mar 2010, 23:31

nisam jos resio...koliko su me obavestili u vezi ovog modela termostar posebno ne moze se nabaviti posebno nego ide zajedno sa grejacem i cena je nekih 3000-3500din...to mi je malo glupo da zbog jednog termostata menjam oba termostata i grejac

isajloski
_
_
Warranty service: Gorenje, Samsung, LG, Beko, Whirlpool, Neo, Midea, Quadro, Daewoo, Indesit, Ariston
Contact person: Ljubisa

Post napisao isajloski » 24 Apr 2010, 23:00

ma uradi kombinaciju ne moras da uzmes original kad vec ti je ispravan grejac ubaci termostat 80stepena i sigurnosni na 110 stepena i probaj trebalo bi da funkcionise

dado9939
_
_

Post napisao dado9939 » 02 svi 2010, 15:24

Kod mene na masini za susenje bio je ovaj termostat na slici....i sad jedno pitanje da li je on imao funkciju redovnog termostata za iskljucivanje grejaca i sigurnosnog?
Ovo pitam posto se jos jedan termostat za dva izvoda nalazi kod vrata masine, tacnije iznad sa unutrasnje strane!
Prilog
termostat.JPG

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “VEŠ MAŠINE”