Indesit WIL85 grejac

Forum o MAŠINAMA ZA PRANJE I MAŠINAMA ZA SUŠENJE VEŠA.

Urednici: goranfri,nike,sim,Honorarac

Pravila foruma
BT-expert info - BTexpert forumi
U naslov teme prvo pisati ime proizvođača, zatim oznake modela bez crtica i razmaka i kratak opis kvara. U post obavezno upisati ID ili EAN oznake sa poleđine aparata u suprotnom tema će biti obrisana.
Praktikujemo da na kraju opišemo kako smo rešili problem. Zatim zatvorimo temu >UPUTSTVO<
PRILIKOM POSTAVLJANJA PITANJA U VEZI ELEKTRONSKOG MODULA OBAVEZNO POPIŠITE SVE OZNAKE sa ploče i sa nalepnica, dobro bi došla i po koja fotografija.
darko79
_
_

Indesit WIL85 grejac

Post napisao darko79 » 11 Jun 2011, 23:40

Zdravo svima,

Ja sam evo nov, inace elektronicar po struci, u pohodu na ves masinu. Crkao je grejac na ves masini Indesit WIL85. Izvadio sam ga i pogledam unutar onog lezista gde je leziste vidim ima kao dva jezicka i u sredini neki stubic kao slovo T, taj stubic kao da se malo iskrivio, pa rekoh cisto da pitam cemu to sluzi, i kako treba da stoji, ba bi znao kada uzmem grejac od ponedeljka da ga namontiram. Hvala

Pozdrav,
Darko

nuk
_
_
Specialty: whitegoods

Re: Indesit WIL85 grejac

Post napisao nuk » 12 Jun 2011, 10:15

taj "stubic" drzi pravac grejacu prilikom ubacivanja u kazan, i drzi ga fiksiranog posle, ako tako mogu da kazem.
verovatno je prilikom vadjenja grejaca ispao iz lezista i zato deluje iskrivljen te ako je moguce, rukom ga vrati na mesto pre ubacivanja novog grejaca

IvanBG
bela tehnika
bela tehnika
Contact person: Ivan
Specialty: whitegoods

Re: Indesit WIL85 grejac

Post napisao IvanBG » 13 Jun 2011, 02:51

Kolega, ne bih ti baš preporučio da sam menjaš grejač, pogotovu na toj mašini jer ima tu još par stvari koje treba proveriti kada se on menja, nije to baš tako jednostavno. Ovo kažem jer vidim da ti nije baš krenulo kako treba... :roll:

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “VEŠ MAŠINE”