ves masina GORENJE WA543 programator ne staje na STOP,

Forum o MAŠINAMA ZA PRANJE I MAŠINAMA ZA SUŠENJE VEŠA.

Urednici: goranfri,nike,Honorarac,sim

Pravila foruma
BT-expert info - BTexpert forumi
U naslov teme prvo pisati ime proizvođača, zatim oznake modela bez crtica i razmaka i kratak opis kvara. U post obavezno upisati ID ili EAN oznake sa poleđine aparata u suprotnom tema će biti obrisana.
Praktikujemo da na kraju opišemo kako smo rešili problem. Zatim zatvorimo temu >UPUTSTVO<
PRILIKOM POSTAVLJANJA PITANJA U VEZI ELEKTRONSKOG MODULA OBAVEZNO POPIŠITE SVE OZNAKE sa ploče i sa nalepnica, dobro bi došla i po koja fotografija.
djenka
_
_

Re: ves masina GORENJE WA543 programator ne staje na STOP,

Post napisao djenka » 27 Sep 2011, 18:44

milkovski08 je napisao:Potpuno si u pravu deletraj,mi u kavgu a masina nepopravljena.... :pivopije:
E kolega,ta masina je sigurno do sad popravljena samo sto mi nismo dobili odgovor u cemu je bio problem.Iz profila se vidi barem po imenu da je upitanju neka dama,uclanila se u nas forum potrazila pomoc i otisla. :pivopije:

milan
gxu
gxu

Post napisao milan » 27 Sep 2011, 19:18

@bojanaurosevic 09.09.
OK.Hvala svima,cim zamenim bravicu cujemo se
Traje skupstinska rasprava, zanimljivo i ko je poveo raspravu, pisajuci posle autorovog posta od 09.09.
necekajuci da autor saopsti sta je radio.

GTI
bela tehnika
bela tehnika
Warranty service: LG, Samsung, Vivax, Galanz, Venting, Crypton
Specialty: whitegoods

Re: ves masina GORENJEWA543 programator ne staje na STOP,

Post napisao GTI » 27 Sep 2011, 20:08

djenka je napisao:E kolega,ta masina je sigurno do sad popravljena samo sto mi nismo dobili odgovor u cemu je bio problem.Iz profila se vidi barem po imenu da je upitanju neka dama,uclanila se u nas forum potrazila pomoc i otisla. :pivopije:
Da,samo po imenu
bojanaurosevic je napisao:sve je uredu sto se tiče grejača i filtera,jedino sta sam primetio jedna žica crvene boje koja ide od termostata do programatora je pocrnela i ukrutila se kod spoja sa programatorom.žicu sa drugim buksnama sam zamenio ali masina i dalje ne staje na STOP.Svi ostali programi rade
Ne znam u cemu je fora da se otvara profil sa zenskim imenom.To se masovno radi na ES-u,a primecujem da pocinje i ovde.Da li majstori brze pritrcavaju u pomoc kad se javi "dama" sa problemom? :mrgreen:
Majstore,pošto je to i.............koliko će to da košta?!

vleca
_
_

Post napisao vleca » 19 Avg 2013, 20:09

Kolege ja sam novi na forumu ali znam 100% da GORENJE WA543 sa programatorom PG2000/6561 kada ne stane na STOP zamenite HIDROSTAT H1 prema semi. Licno imao sam taj defekt i uspesno je popravljen.
Pozdrav vleca.
Zadnja izmena: vleca, dana 19 Avg 2013, 20:17, ukupno menjano 1 put.

frigozeli
_
_

Post napisao frigozeli » 19 Avg 2013, 21:59

Ljudi ako je iko prespoio el. bravicu na toj masini, to je taj problem kada je masina na stop programu a brava ispravna, motor programatora i dalje radi sve dok brava se ne oladi i prekine kontakt, ako je brava direkno spojena motor programatora i dalje radi i programator nastavlja rad to je provjereno 100 %

dejan-dexi
bela tehnika
bela tehnika
Contact person: Dejan Matejić
Specialty: whitegoods

Post napisao dejan-dexi » 20 Avg 2013, 10:59

He he , i jos kada bi obratili paznju na datume pisanja , npr
od GTI u Sep 27, 2011 19:08
otprilike dve godine ....
:pivopije: :pivopije:

Odgovori