Amortizer 80N sa 120N-poredjenje 

Forum o MAŠINAMA ZA PRANJE I MAŠINAMA ZA SUŠENJE VEŠA.

Urednici: goranfri,nike,sim,Honorarac

Pravila foruma
BT-expert info - BTexpert forumi
U naslov teme prvo pisati ime proizvođača, zatim oznake modela bez crtica i razmaka i kratak opis kvara. U post obavezno upisati ID ili EAN oznake sa poleđine aparata u suprotnom tema će biti obrisana.
Praktikujemo da na kraju opišemo kako smo rešili problem. Zatim zatvorimo temu >UPUTSTVO<
PRILIKOM POSTAVLJANJA PITANJA U VEZI ELEKTRONSKOG MODULA OBAVEZNO POPIŠITE SVE OZNAKE sa ploče i sa nalepnica, dobro bi došla i po koja fotografija.
shikithe
_
_
Specialty: whitegoods

Amortizer 80N sa 120N-poredjenje  * REŠENO *

Post napisao shikithe » 13 Apr 2020, 17:59

Postovanje.
Nije neka tema,a interesuje me da li je veliki problem staviti amortizere 120N na masinu na kojoj je originalni 80N I sta je uopste ta oznaka?Problem je jer nemam originalni I ne mogu da ga nadjem,a nasao sam drugi istih dimenzija ali ne bih htjeo da dobijem neki problem takvim budzenjem.Inace masina je Indesit I nemam trenutno oznaku,upisacu sve sto je potrebno cim budem pored masine.

sim
gxu
gxu
Warranty service: Bela tehnika
Contact person: Ivan
Phone number: 0038162303936

Re: Amortizer 80N sa 120N-poredjenje

Post napisao sim » 13 Apr 2020, 20:44

Obicno ne bude problem zamena sa tvrdjim amortizerom.
Ako znas sta je to N onda bi znao i razliku.
N je oznaka jedinice za silu tj njutn.
Znaci za taj od 120N treba da se upotrebi veca sila da bi se pokrenuo amortizer (tj izvukao ili uvukao) u odnosu na taj od 80N.
Amortizer za indesit ima da se kupi originalni.
Napisi samo model masine.
SIMkom

shikithe
_
_

Re: Amortizer 80N sa 120N-poredjenje

Post napisao shikithe » 13 Apr 2020, 21:17

Hvala na odgovoru..svakako da znam sta je Njutn,ali nije ni bitno sad,bitno je da mi nece praviti probleme sto cu ubaciti tvrdje amortizere...a ne bi bio meni problem da narucim originalne,ali posto sam iz RS a sve narucujem iz Srbije(dekom,elektrospektar,komel...),zbog korone i zabrane prelaska sam osudjen da radim sa onim sto je dobavljivo u mojoj sredini.

Odgovori

Natrag na “VEŠ MAŠINE”