slika RADOVI NA ODRŽAVANJU FORUMA SU ZAVRŠENI.
AKO IMATE NEKIH PROBLEMA SA KORIŠĆENJEM FORUMA, POŠALJITE E-MAIL NA fanzoor@fanzo.org
HVALA NA RAZUMEVANJU

vm.gorenje pomoc

Forum o MAŠINAMA ZA PRANJE I MAŠINAMA ZA SUŠENJE VEŠA.

Urednici: goranfri,nike,Honorarac,sim

Pravila foruma
BT-expert info - BTexpert forumi
U naslov teme prvo pisati ime proizvođača, zatim oznake modela bez crtica i razmaka i kratak opis kvara. U post obavezno upisati ID ili EAN oznake sa poleđine aparata u suprotnom tema će biti obrisana.
Praktikujemo da na kraju opišemo kako smo rešili problem. Zatim zatvorimo temu >UPUTSTVO<
PRILIKOM POSTAVLJANJA PITANJA U VEZI ELEKTRONSKOG MODULA OBAVEZNO POPIŠITE SVE OZNAKE sa ploče i sa nalepnica, dobro bi došla i po koja fotografija.
ddragan
_
_

vm.gorenje pomoc

Post napisao ddragan » 01 Okt 2008, 23:16

Imam masinu gorenje .nece da prima vodu,el mag ventil i brava su ispravni brava je kratko spojena,ali el ventil ne dobija napon. molim odgovor

Valda ova tema vise pripada u BELU TEHNIKU ali ok.
Ulaz u belu tehniku nije mi dozvoljen treba ponovo da se dokazujem posle 40 god staza bas bez veze.

kisko
Preminuo
Phone number: 0038121888107
Specialty: tv-multimedia

Re: vm.gorenje pomoc

Post napisao kisko » 01 Okt 2008, 23:26

Još uvek neznam koji model je u pitanju a takodje ni broj programatora da bih ti mogao pomoći,ovako ofrlje mogu ti reći da proveriš dali eventualno nema i mikroprekidač na posudi od praška(bilo ih je na nekim modelima gorenja a u serijskoj je vezi sa bravicom vrata)...za neku konkretniju pomoć treba bar oznaka programatora.Što se tiče lupanja vrata,šala :mrgreen: ali se većina korisnika sa tim koristi pa pošto je bilo u tom delu foruma a vidim serviser :shock: ,ma reko ovaj nas zeza :lala:
Nema veze,idemo dalje :pivopije:
uvek ima nesto interesantno

Stolle
Site Admin
Site Admin

Post napisao Stolle » 01 Okt 2008, 23:29

To nije samo za tebe,važi za sve.Ako si pročitao sve o pravilima video si.Ako ne evo za belu tehniku:
viewtopic.php?p=65352#p65352
Niko ne voli pravila,ali moramo ih se pridržavati.Brzo ćeš se navići,nikome nije bilo lako iz prvog puta.Ako si ozbiljan serviser,kao što kažeš ,onda još bolje i za tebe i za ostale na forumu. :pivopije:
"29 poslednjih dana u mesecu je najteže"

ddragan
_
_

Post napisao ddragan » 01 Okt 2008, 23:45

Ok nisam imao nameru da vas zezam.Samo sam hteo da proverim nivo vaseg znanja iz ove oblasti posto meni ne dozvoljavate pristup beloj tehnici.
Vidim da bas niste strucnjak iz ove oblasti,ako mam trba moja pomoc iz ove oblasti pogotovu CANDY javite se .

NIJE TESKO BITI FIN

POZDRAV

kisko
Preminuo

Post napisao kisko » 02 Okt 2008, 00:17

Dragane i ti kao i drugi članovi već koliko sutra možete imati pristup tom delu foruma ali je potrebno ispuniti par stavki iz pravila foruma(minimum 10 postova),bilo čije znanje je dobrodošlo na forum zato ovo i jeste forum servisera.

Iz tih prvih nekoliko postova se može videti dal je neko stručan ili ne i ako se pokaže stručan a želi to deliti sa kolegama koji će i njemu pomagati,dobrodošao je
Znači postavio si temu i gledaj da to bude tako postavljeno da se na nju može i odgovoriti :uca:
Koliko bi ti znao da mi tačno odgovoriš ako bih ti tražio: treba mi programator za CANDY...koji...pa ti si majstor,valjda znaš koji programator ide u CANDY :oklagija

Bez napisanog modela mašine i svih relevantnih podataka smatra se da neko i nije postavio temu.
Prema tome izvoli postavi temu kako treba

buzdumra
gxu
gxu

Post napisao buzdumra » 02 Okt 2008, 02:03

treba ponovo da se dokazujem posle 40 god staza bas bez veze.

bas svima ja to pricam pre 30god ja popravljo lampase i sad dosli ovi novi plazma i lcd i tako sad sam doktor za to jer sta ovi klinci znaju sta je lampa kad su rodjeni za vreme restrikcija struje ma neznaju oni ni sta je zica a kamo li 40god. staza nek si im vala reko :pivopije: :pivopije:
proradijo mi net zahvaljujuci fanzi

kisko
Preminuo

Post napisao kisko » 02 Okt 2008, 02:06

:tooo: :pivopije: Takva vremena sad za mlade vazi ona NIJE TESKO BITI HIV lolzi lolzi lolzi

fanzo
Site Admin
Site Admin
Phone number: 0038121781575
Kontakt:

Post napisao fanzo » 07 Okt 2008, 04:22

Dragane, dobrodošao...napiši malo više podataka o aparatu i pomoć neće izostati...za prijem u BTexpert moraćeš napraviti bar 10 postova.
Svakodnevno usavršavanje je bolje od zakasnelog savršenstva

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “VEŠ MAŠINE”