Mas. za pranje sud. MIDEA WQP89001A, rezervni deo 

Forum sudo mašine.

Urednici: goranfri,nike,Honorarac,sim

Pravila foruma
BT-expert info - BTexpert forumi
U naslov teme prvo pisati ime proizvođača, zatim oznake modela bez crtica i razmaka i kratak opis kvara. U post obavezno upisati ID ili EAN oznake sa poleđine aparata u suprotnom tema će biti obrisana.
Praktikujemo da na kraju opišemo kako smo rešili problem. Zatim zatvorimo temu >UPUTSTVO<
PRILIKOM POSTAVLJANJA PITANJA U VEZI ELEKTRONSKOG MODULA OBAVEZNO POPIŠITE SVE OZNAKE sa ploče i sa nalepnica, dobro bi došla i po koja fotografija.
avsoft.za

Mas. za pranje sud. MIDEA WQP89001A, rezervni deo

Post napisao avsoft.za » 21 Sep 2009, 19:19

Da li neko moze da mi kaze gde bih mogao da pronadjem ovaj deo (saljem sliku). Ne znam kako se tacno zove, radi se o dovodu za gornju mlaznicu. Naime, fizicki je ostecen navoj (plastika) i ne moze nikako da se zategne. Mozda moze od neke druge masine slican deo da se iskoristi? Da li je neko imao slicno iskustvo?
Prilog
DSC08840.JPG
DSC08840.JPG (20.98 KiB) Pregledano 1086 puta.

kisko
Preminuo
Phone number: 0038121888107
Specialty: tv-multimedia

Re: Mas. za pranje sud. MIDEA WQP8-9001A, rezervni deo

Post napisao kisko » 21 Sep 2009, 20:41

Hm, :roll: mozda neko od kolega ima taj deo na lageru ili sa neke rashodovane masine,postavi temu ovde http://www.fanzo.org/forum/viewforum.php?f=116
uvek ima nesto interesantno

ELREMO
_
_
Warranty service: Bill sam za
GORENJE,
Beko,
LG,
VIVAX,
BOCSH
SAMSUNG
ARISTON
INDESIT
NEO
Contact person: Blagoj
Specialty: whitegoods

Re: Mas. za pranje sud. MIDEA WQP8-9001A, rezervni deo

Post napisao ELREMO » 03 Apr 2010, 22:50

probaj da go zalepis so dvo komponentno lepilo (napolni go navojot so lepili i potoa zategni go)

3fke
_
_

Re: Mas. za pranje sud. MIDEA WQP8-9001A, rezervni deo  * REŠENO *

Post napisao 3fke » 16 Jun 2010, 21:21

Teko je naci kao rezervni deo. Ja sam imao isti problem , verovatno je greska u malom broju navoja koji ulazi u plasticnu maticu , zato se i osteti tj. pokida navoj.
Ja sam to resio sa tecnim metalom , temperaturno je otporan i prihvata za " svaku " podlogu.

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “MAŠINE ZA SUDOVE”