GORENJE Tip:PMS60S model:GSD641B-Resheno

Forum sudo mašine.

Urednici: goranfri,nike,Honorarac,sim

Pravila foruma
BT-expert info - BTexpert forumi
U naslov teme prvo pisati ime proizvođača, zatim oznake modela bez crtica i razmaka i kratak opis kvara. U post obavezno upisati ID ili EAN oznake sa poleđine aparata u suprotnom tema će biti obrisana.
Praktikujemo da na kraju opišemo kako smo rešili problem. Zatim zatvorimo temu >UPUTSTVO<
PRILIKOM POSTAVLJANJA PITANJA U VEZI ELEKTRONSKOG MODULA OBAVEZNO POPIŠITE SVE OZNAKE sa ploče i sa nalepnica, dobro bi došla i po koja fotografija.
macedo
_
_
Contact person: zoran

GORENJE Tip:PMS60S model:GSD641B-Resheno

Post napisao macedo » 16 Avg 2011, 17:55

Josh od same kupovine mashina je pokazala svoje nedostatke, crkla pumpa visokog pritiska, pa pumpa za izbacivanje vode, pa sistem omekshavanja vode ne funkcionishe, a sada imam situaciju da pocne da pere posudje i zaglavi u neku poziciju sa radom motora tako da nije moguce eliminisanje greskе niti sa postavljanjem programatora u poziciji iskljuceno. Gde god postaviti programator i ukljuciti uvek je ista stvar. Slucajnim vadjenjem magnetne pumpe za izbaciavanje vode i ponovnim vracanjem mashina se vraca u normalno stanje i radi normalno bez problema. Medjutim sad imam sledeci problem kliza voda po dozirnoj posudi soli. Rasklopio sam mashinu i imam nameru da je skroz pretresem, ali problem mi je kako skinuti posudu sistema za omeshavanje vode. Na donjem delu ima dva shrafa i dva zuba, ali kako je zakacena za unutrashnji preklopnik za postavljanje na odredjenu tvrdocu vode.

Problem reshen odvrtanjem preklopnika za regulaciju. U nedostatku adekvatnog alata prvo udarac cekicem pa odvrcesh.Normalan navoj.
Zadnja izmena: macedo, dana 17 Avg 2011, 14:56, ukupno menjano 2 puta.

macedo
_
_
Contact person: zoran

Re: GORENJE Tip:PMS60S model:GSD641B

Post napisao macedo » 17 Avg 2011, 10:37

Evo u prilogu shaljem slike dozirne posude i preklopnik za regulaciju soli. Pa pitanje bi mi bilo da li je sistem vadjenja na osnovu odvrtanja preklopnika.
Prilog
Preklopnik za regulaciju i dozirna posuda.rar
(55.76 KiB) Preuzeto 195 puta.

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “MAŠINE ZA SUDOVE”