masina za sudje eurotech dw12

Forum sudo mašine.

Urednici: goranfri,nike,Honorarac,sim

Pravila foruma
BT-expert info - BTexpert forumi
U naslov teme prvo pisati ime proizvođača, zatim oznake modela bez crtica i razmaka i kratak opis kvara. U post obavezno upisati ID ili EAN oznake sa poleđine aparata u suprotnom tema će biti obrisana.
Praktikujemo da na kraju opišemo kako smo rešili problem. Zatim zatvorimo temu >UPUTSTVO<
PRILIKOM POSTAVLJANJA PITANJA U VEZI ELEKTRONSKOG MODULA OBAVEZNO POPIŠITE SVE OZNAKE sa ploče i sa nalepnica, dobro bi došla i po koja fotografija.
sfred
_
_

masina za sudje eurotech dw12

Post napisao sfred » 25 Apr 2012, 15:11

potisno crevo vode za gornji rotor (ispirac), kruto, izradjeno od neke masne plastike,
puklo na ulasku u komoru za pranje kako sanirati ??

deletraj
_
_
Contact person: Dejan Trajkovic

Re: masina za sudje eurotech dw12

Post napisao deletraj » 26 Apr 2012, 17:15

Ja sam imao slican problem sa masinom VENUS, to crevo se sa unutrasnje strane srafi plasticnom maticom. Ako mislimo na istu cev, posto nisi postavi nijednu sliku . Problem sam resio sa PVC cevi za vodu, gore na ulaz u masinu na nastavak od 3/4 narezao sam navoj na strug, izmedju navoja i druge polovine { nastavka ( spolja ) } stavio sam PVC rozetnu i zalepio tigar lepkom na ulaz u bubanj, naravno sa unutrasnje strane bubnja srafis postojecu maticu i tako pricvrscujes novi sklop. A nanize spolja peglom sam zalepio cev i dva kolena: jedno od 1/2 pod 90 stepeni gore pa cev 1/2 , pa koleno 1/2 pod 45 stepeni za ulaz u donji deo masine i kratko parce cev 1/2 oko 10cm da se na njega zakaci crevo od pumpe za visoki pritisak. To funkcionise super. Original nisam mogao da nadjem nigde, a masinu sam morao da napravim u odredjenom roku. Pozdrav kolega

sfred
_
_

Post napisao sfred » 26 Apr 2012, 20:23

Svaka cast na iscrpnom odgavor, hvala ovih dana ima da napravim budjrajku pa se javim! :tooo:

nuk
_
_
Specialty: whitegoods

Post napisao nuk » 01 svi 2012, 18:56

a u principu, cev moze da se nabavi i to kod mene :uca: .
za vise informacija, kontakt na PP

sfred
_
_

Post napisao sfred » 08 svi 2012, 15:19

RESENO! :pivopije:

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post