Zanussi DE4944 ne greje

Forum sudo mašine.

Urednici: goranfri,nike,Honorarac,sim

Pravila foruma
BT-expert info - BTexpert forumi
U naslov teme prvo pisati ime proizvođača, zatim oznake modela bez crtica i razmaka i kratak opis kvara. U post obavezno upisati ID ili EAN oznake sa poleđine aparata u suprotnom tema će biti obrisana.
Praktikujemo da na kraju opišemo kako smo rešili problem. Zatim zatvorimo temu >UPUTSTVO<
PRILIKOM POSTAVLJANJA PITANJA U VEZI ELEKTRONSKOG MODULA OBAVEZNO POPIŠITE SVE OZNAKE sa ploče i sa nalepnica, dobro bi došla i po koja fotografija.
Kimi
_
_
Specialty: computers

Zanussi DE4944 ne greje

Post napisao Kimi » 09 svi 2013, 13:59

PNC 911615007
Poštovani,

Mašina Zanussi DE 4944, stara oko 10 godina, više ne greje ni u toku pranja ni sušenja a vremenski gledano process pranja i sušenja normalno traje. Već godinu-dve nije sušila na 70° i 35°, ali to nije predstavljalo problem jer smo je normalno i koristili samo na 65°. U poslednja 2-3 meseca povremeno nije sušila (a po kvalitetu pranja rekao bih da nije ni grejala tokom pranja) i sada vise uopšte ne uključuje grejač.

Pošto elektronici nisam vičan, ali mi nikakav problem nije da rasturim i zamenim bilo koji deo (to sam već radio sa pumpama i crevima), da li mislite da se po kriterijumu verovatnoće kvara isplati kupiti grejač i termostat (ima li ga ona uopšte?)i zameniti ih ili je je verovatnije da problem ne leži na njima? Ako mi kažete normalne parametre za merenje karakteristika pojedinih elemenata za "daljinsku dijagnozu", to imam čime da uradim.

Hvala.

ZDRAVKO T
bela tehnika
bela tehnika
Warranty service: Bosch Siemens Electrolux Zanussi AEG Končar Vivax
Contact person: ZDRAVKO

Re: Zanussi DE4944 ne greje

Post napisao ZDRAVKO T » 09 svi 2013, 22:52

Pošalji onaj PNC broj od 9 brojeva a prvi ti je 9 bude naljepnica u vratima sa ostalim podacima..
BLAGO ONOM KO RANO POLUDI VAS MU VJEK U VESELJU PROĐE

Kimi
_
_
Specialty: computers

Post napisao Kimi » 10 svi 2013, 07:32

Izvinjavam se, PNC 911615007.

Stolle
Site Admin
Site Admin