electrolux ga55gl i220 greska i10 reseno

Forum sudo mašine.

Urednici: goranfri,nike,Honorarac,sim

Pravila foruma
BT-expert info - BTexpert forumi
U naslov teme prvo pisati ime proizvođača, zatim oznake modela bez crtica i razmaka i kratak opis kvara. U post obavezno upisati ID ili EAN oznake sa poleđine aparata u suprotnom tema će biti obrisana.
Praktikujemo da na kraju opišemo kako smo rešili problem. Zatim zatvorimo temu >UPUTSTVO<
PRILIKOM POSTAVLJANJA PITANJA U VEZI ELEKTRONSKOG MODULA OBAVEZNO POPIŠITE SVE OZNAKE sa ploče i sa nalepnica, dobro bi došla i po koja fotografija.
elektrozr
_
_
Warranty service: magnohrom,milan blagojevic,metalac,ariston bojleri
Phone number: 0038123525100

electrolux ga55gl i220 greska i10 reseno

Post napisao elektrozr » 24 Mar 2015, 22:12

Ovako pred kraj radnog vremena doneo sam sudomasinu iz naslova da budem iskren prvi put sam se susreo sa istom pa rekoh da se konsultujem sa kolegama.Masina izbaci staru vodu,otvori ventil i uzima novu ali ne zaustavi sto nakon nekog vremena aktivira pumpu za izbacivanje vode koja izbaci vodu i izbaci i10 na displeju sto je kod eletroluxa greska da nema vode u masini (logicno posto je pumpa za izbacivanje vode izbacila sve iz masine) ja licno sumnjam na hidrostat menjacu ga ujutru ali me interesuje jos neko misljenje ako nije on (inace posto sam zavrsio sa radom za danas samo sam je toliko probao a musterija je rekla da joj nista ne radi sto me je jos vise zbunilo nakon ove moje probe u servisu).Ps ako nisam dobro naslovio temu unepred se izvanjam promenicu samo neka mi neko objasni kako i sta da napisem.

elektrozr
_
_
Warranty service: magnohrom,milan blagojevic,metalac,ariston bojleri
Phone number: 0038123525100

Re: electrolux ga55gl i220 greska i10 reseno

Post napisao elektrozr » 25 Mar 2015, 08:58

zamenjen hidrostat sad sve radi

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano