Paolo klima problem [RESENO]

Forum za klime.

Urednici: goranfri,nike,sim,Honorarac

Pravila foruma
BT-expert info - BTexpert forumi
U naslov teme prvo pisati ime proizvođača, zatim oznake modela bez crtica i razmaka i kratak opis kvara. U post obavezno upisati ID ili EAN oznake sa poleđine aparata u suprotnom tema će biti obrisana.
Praktikujemo da na kraju opišemo kako smo rešili problem. Zatim zatvorimo temu >UPUTSTVO<
PRILIKOM POSTAVLJANJA PITANJA U VEZI ELEKTRONSKOG MODULA OBAVEZNO POPIŠITE SVE OZNAKE sa ploče i sa nalepnica, dobro bi došla i po koja fotografija.
Avatar
Miki_R
_
_
Postovi: 120
Pridružen: 01 Apr 2010, 16:15
Location: Juzni Banat - Glogonj
Contact person: Miki Ravnjanski
Specialty: whitegoods
Lokacija: https://www.google.rs/maps/place/Servis ... 064,20.527

Re: Paolo klima problem

Post napisao Miki_R » 30 Jul 2011, 19:02

frigoservisbata je napisao:Jeste moguce.
Ma kakvi moguce,pa to je ipak Paolo klima,taman posla da ima zastitu koja reaguje na pritisak...pa nju nemaju ni bolje ni skuplje klime!!! :pivopije:

Avatar
frigoservisbata
bela tehnika
bela tehnika
Postovi: 486
Pridružen: 11 Jun 2009, 14:42
Location: Vrsac

Re: Paolo klima problem

Post napisao frigoservisbata » 31 Jul 2011, 16:34

Ne reaguje na pritisak,vec na promenu temperature u odredjenom vremenu.te sa zastitnim presostatima su imali neki raniji modeli.....Vrlo se retko nalaze....
Bolje je biti malo lud, nego malo pametan.

nuk
_
_
Postovi: 158
Pridružen: 04 Jun 2011, 20:35
Location: Beograd- Novi sad
Specialty: whitegoods

Re: Paolo klima problem

Post napisao nuk » 08 Avg 2011, 21:27

danas sam bio ponovo i evidentno je da klima gubi gas, spojevi su ponovo zamasceni te sam ih zavario.
u medjuvremenu sam dosao do kolege koji radi u servisu koji je drzao garanciju za paolo, posto servisnu dokumentaciju nisu nikada dobijali nije mogao da mi kaze koja je greska u pitanju ali mi je rekao da u uredjaj ide 1050g R407c gasa.
uredjaj je nanovo napunjen te je ostalo da pratimo razvoj situacije do daljnjeg..

EDIT:

Klima je radila svaki dan u toku ovo nedelje i problem se nije vise javio tako da je kvar i definitivno otklonjen!

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “KLIMA UREĐAJI”