klima slabo hladi

Forum za klime.

Urednici: goranfri,nike,sim,Honorarac

Pravila foruma
BT-expert info - BTexpert forumi
U naslov teme prvo pisati ime proizvođača, zatim oznake modela bez crtica i razmaka i kratak opis kvara. U post obavezno upisati ID ili EAN oznake sa poleđine aparata u suprotnom tema će biti obrisana.
Praktikujemo da na kraju opišemo kako smo rešili problem. Zatim zatvorimo temu >UPUTSTVO<
PRILIKOM POSTAVLJANJA PITANJA U VEZI ELEKTRONSKOG MODULA OBAVEZNO POPIŠITE SVE OZNAKE sa ploče i sa nalepnica, dobro bi došla i po koja fotografija.
beko123
_
_
Postovi: 6
Pridružen: 25 Jul 2015, 19:41
Location: bih

Re: klima slabo hladi

Post napisao beko123 » 08 Avg 2015, 20:59

nike je napisao:
beko123 je napisao:hvala svima
nike ti bi imao posla kod nas servisirat cilere i klime sa tvojim alatom i znanjem to je cudo jedno
Imam ja posla sad i kod sebe za 4x mene!

Samo Boze podrzi

ledinci
_
_
Postovi: 90
Pridružen: 19 Apr 2016, 21:06
Location: Bijeljina
Warranty service: Electrolux ; Candy ; Samsung ; Panasonic ; AEG ;SEB group ....
Specialty: whitegoods
Lokacija: BiH
Kontakt:

Re: klima slabo hladi

Post napisao ledinci » 19 Jun 2017, 21:26

Nadovezacu se na ovu temu da ne otvaram novu... slican problem frozini klima 12 slabo hladi... prije 3mjeseca zaglavio 4kraki ventil i sa obzirom na starost klime i odluku stranke da ne ulaze previse u nju izbacen ventil i prepravljena samo da hladi ali ne hladi kako treba ... potisna cijev orosi i poprilicno je hladna a usisna je na nekih 15c prema manometrima i blago receno slabo hladi.
Punjena je preko vage na tacnu gramazu i vakuumirana u skladu sa vakuumetrom.
Da li je moguce da je kapilara zaprljana ili ostecena ?
Prosle godine radila u najboljem redu.

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “KLIMA UREĐAJI”