spisak grešaka klima uređaja

Forum za klime.

Urednici: goranfri,nike,Honorarac,sim

Pravila foruma
BT-expert info - BTexpert forumi
U naslov teme prvo pisati ime proizvođača, zatim oznake modela bez crtica i razmaka i kratak opis kvara. U post obavezno upisati ID ili EAN oznake sa poleđine aparata u suprotnom tema će biti obrisana.
Praktikujemo da na kraju opišemo kako smo rešili problem. Zatim zatvorimo temu >UPUTSTVO<
PRILIKOM POSTAVLJANJA PITANJA U VEZI ELEKTRONSKOG MODULA OBAVEZNO POPIŠITE SVE OZNAKE sa ploče i sa nalepnica, dobro bi došla i po koja fotografija.
Avatar
sfar
_
_
Postovi: 111
Pridružen: 20 svi 2011, 14:31
Location: hrvatska
Warranty service: u mirovini
Specialty: consumer

spisak grešaka klima uređaja

Post napisao sfar » 19 Feb 2022, 13:15

pozdrav kolege evo me nazad nakon 8g . (rad u Dojči ) zanima me da li netko radi spisak kvarova klima uređaja , mislio sam kao neki registar ,,,, npr kažem bez veze klima LG 12 AH greška e 21,,,,, bi bilo . (pa se upiše koji je kvar ili na šta treba obratiti pozornost . Budući mnogi od nas rade mnogo različitih tipova i vrsta klima mislim da bi to olakšalo svima . Ako sam fulao i takvo nešto pstoji izvinjavam se jer kao što sam napisao vratio sam se nakon duže pauze i nisam u toku.

Avatar
miodrag popovic
gx
gx
Postovi: 3148
Pridružen: 08 Nov 2006, 21:08
Location: Srbija
Phone number: 00381638773821
Specialty: tv
Lokacija: Pančevo Braće Jovanović 56

Re: spisak grešaka klima uređaja

Post napisao miodrag popovic » 19 Feb 2022, 13:38

Nešto takvo,objedinjeno na jednom mjestu,nema.Ima na forumu svašta,mora se koristiti pretraga.
Ko izgubi dobitak, taj dobija gubitak

Avatar
toce
gx
gx
Postovi: 2262
Pridružen: 25 Apr 2007, 22:41
Location: Makedonija

Re: spisak grešaka klima uređaja

Post napisao toce » 19 Feb 2022, 18:18

Znaci svaki problem koji resavamo il nam neko pomogne upisujemo na forumu , što se tice grešaka il error code tražimo po manual ako ga ima za taj model.
TOCE

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “KLIMA UREĐAJI”