indesit ban13nf

Forum za frižidere i zamrzivače.

Urednici: goranfri,nike,Honorarac,sim

Pravila foruma
BT-expert info - BTexpert forumi
U naslov teme prvo pisati ime proizvođača, zatim oznake modela bez crtica i razmaka i kratak opis kvara. U post obavezno upisati ID ili EAN oznake sa poleđine aparata u suprotnom tema će biti obrisana.
Praktikujemo da na kraju opišemo kako smo rešili problem. Zatim zatvorimo temu >UPUTSTVO<
PRILIKOM POSTAVLJANJA PITANJA U VEZI ELEKTRONSKOG MODULA OBAVEZNO POPIŠITE SVE OZNAKE sa ploče i sa nalepnica, dobro bi došla i po koja fotografija.
alexb
_
_

indesit ban13nf

Post napisao alexb » 19 svi 2011, 18:27

Potrebna elektro shema ili service manual za kombinovani "indesit ban13nf".Ne hladi u gornjem friziderskom delu,nasao sam da nije vrseno otopljavanje leda na isparivacu i da je jedan otvor za cirkulaciju vazduha prema friziderskom delu bio blokiran ledom.Rucno sam otopio led ali ocekujem da se to ponovi.Grejac na isparivacu je ispravan pa ostaje da proverim ostalo,najverovatnije tajmer ali bi vise voleo da imam shemu da ne lutam ovako.
Hvala unapred.

Honorarac
gxu
gxu
Contact person: Damir
Specialty: whitegoods

Re: indesit ban13nf

Post napisao Honorarac » 19 svi 2011, 20:44

Indesit_NoFrost_NewPlatform2005.pdf
http://www.fanzo.org/forum/viewtopic.ph ... 49#p131249
:tooo:

alexb
_
_

Re: indesit ban13nf

Post napisao alexb » 19 svi 2011, 21:10

Honorarac je napisao:Indesit_NoFrost_NewPlatform2005.pdf
http://www.fanzo.org/forum/viewtopic.ph ... 49#p131249
Hvala Honorarac na brzom odgovoru ali ovde gde si naveo nema ovaj model koji ja trazim,on je nesto stariji,nema te elektronske ploce i kod njega je isparivac vertikalan u zamrzivackom delu.

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “FRIŽIDERI I ZAMRZIVAČI”