Bira Zamrzivac

Forum za frižidere i zamrzivače.

Urednici: goranfri,nike,Honorarac,sim

Pravila foruma
BT-expert info - BTexpert forumi
U naslov teme prvo pisati ime proizvođača, zatim oznake modela bez crtica i razmaka i kratak opis kvara. U post obavezno upisati ID ili EAN oznake sa poleđine aparata u suprotnom tema će biti obrisana.
Praktikujemo da na kraju opišemo kako smo rešili problem. Zatim zatvorimo temu >UPUTSTVO<
PRILIKOM POSTAVLJANJA PITANJA U VEZI ELEKTRONSKOG MODULA OBAVEZNO POPIŠITE SVE OZNAKE sa ploče i sa nalepnica, dobro bi došla i po koja fotografija.
frigozeli
_
_

Bira Zamrzivac

Post napisao frigozeli » 25 Avg 2016, 20:50

Pozdrav kolegama na forumu. Imam jedan problem sa Bira vertikalnim zamrzivacem od 220l na njemu je crkao kompresor . Na njemu je bio kompresor Danfoss nl6ft , zamjenio sam kompresor drugim Danfoss NL6f zamjenio sam i filter susac na njega , on sad hladi ali vrlo slabo nikako ne mogu postici valjanu temperaturu. Kondenzator i motor se jako puno greju a isparivac ohladi samo prve dve skrinjena pritisak isparenja -20, ako dodam vise gasa pritisak isparenja na -10 tad ohladi malo bolje ali motor je vreo ne mozes opipati pa se bojim da ubrzo ne crkne. Dali moze neko da mi kaze dali odgovara ovaj kopresor kao zamjena jel moje su sumnje da je do kompresora. Prilikom kupovine dali su mi taj kompresor kao zamjena

nike
gxu
gxu
Contact person: NIKE
Specialty: whitegoods

Re: Bira Zamrzivac

Post napisao nike » 25 Avg 2016, 21:38

Zamijeni kapilaru! Očisti kondenzator!
Poluznanje je opasnije od neznanja!!!
"Patriotizam je zadnje utočište podlaca"-Samuel Johnson

goranfri
gxu
gxu

Re: Bira Zamrzivac

Post napisao goranfri » 12 Dec 2016, 23:59

I na kraju rešeno , nerešeno ili odustao ?

Gomila tema se pojavljuje bez ikakvog epiloga .
Da li se piše odvojeno kao uvod u pitanje a dali se piše spojeno kad je u pitanju radni glagolski pridev od glagola dati , sumljam ili sumnjam

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “FRIŽIDERI I ZAMRZIVAČI”