Liebher GSN 2936-problem elektronika

Forum za frižidere i zamrzivače.

Urednici: goranfri,nike,Honorarac,sim

Pravila foruma
BT-expert info - BTexpert forumi
U naslov teme prvo pisati ime proizvođača, zatim oznake modela bez crtica i razmaka i kratak opis kvara. U post obavezno upisati ID ili EAN oznake sa poleđine aparata u suprotnom tema će biti obrisana.
Praktikujemo da na kraju opišemo kako smo rešili problem. Zatim zatvorimo temu >UPUTSTVO<
PRILIKOM POSTAVLJANJA PITANJA U VEZI ELEKTRONSKOG MODULA OBAVEZNO POPIŠITE SVE OZNAKE sa ploče i sa nalepnica, dobro bi došla i po koja fotografija.
sbatke
_
_
Postovi: 50
Pridružen: 16 Jan 2011, 09:49
Location: Bileća

Liebher GSN 2936-problem elektronika

Post napisao sbatke » 05 Sep 2019, 15:47

Situacija je sljedeća:Zamrzivač što se tiče postiže zadatu temeperaturu (-25 C),međutim nakon nekog vremena ( od 12-24 sata ) počinje da opada temperatura.Da bi spriječio dalje opadanje temperature jednostavno izvučem utikač iz utičnice i odmah ponovo vratim i uključim i temperatura krene i dođe na zadatu vrijednost (-25C) .Ako isključim na dugmetu zamrzivača tada nema efekta.Takođe sam primijetio kada temperatura krene da opada ( ako je zadata -25C) i kada se na displeju pokaže (-20C) i kad isključim i uključim zamrzivač na displeju je par stepeni veća temperatura ( -16C).Skidao sam ploču elektronike i vizuelno sve je u redu ,da li ploča može da se ispita bez samog zamrzivača da je pošaljem kod kakvog dobrog majstora i naravno gdje ima majstor za ovakve stvari kod mene u blizini nema?

Avatar
nike
gxu
gxu
Postovi: 2896
Pridružen: 21 Mar 2010, 11:35
Location: Split HR
Warranty service: Atosa Arisco Ozti Fimar Roller-Grill Systemair Fiocchetti Prismafood Cappone Hendi Omniwash Icetech ItalI-Ice
Contact person: NIKE
Specialty: whitegoods
Lokacija: Split, HR

Re: Liebher GSN 2936-problem elektronika

Post napisao nike » 05 Sep 2019, 22:13

Odnesi u elektroničara neka zamijeni sve elektrolite sa novima.
"Blago budalama, njima je lako jer ne misle tako!" PV

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “FRIŽIDERI I ZAMRZIVAČI”