usisivac samsung 1200 W

Forum za sve ostale aparate kojih nema u gornjim forumima.

Urednici: goranfri,nike,sim,Honorarac

Pravila foruma
BT-expert info - BTexpert forumi
U naslov teme prvo pisati ime proizvođača, zatim oznake modela bez crtica i razmaka i kratak opis kvara. U post obavezno upisati ID ili EAN oznake sa poleđine aparata u suprotnom tema će biti obrisana.
Praktikujemo da na kraju opišemo kako smo rešili problem. Zatim zatvorimo temu >UPUTSTVO<
PRILIKOM POSTAVLJANJA PITANJA U VEZI ELEKTRONSKOG MODULA OBAVEZNO POPIŠITE SVE OZNAKE sa ploče i sa nalepnica, dobro bi došla i po koja fotografija.
markovicg1
_
_
Contact person: Goran Markovic
Specialty: computers

usisivac samsung 1200 W

Post napisao markovicg1 » 17 Sep 2010, 09:42

Imam problem oko usisivaca marke samsung. Kolektor jako varnici, tako da kad sa ga rastavio cetkice su mu skroz nagorile po ivicama iistrosene. Zamenuo sam cetkice i isto. Rastavljajuci motor primetio sam, da sulamele na kolektoru ispupčene. Pitanje je da li ima negde da se kupi novi rotor za ove usisivace i da li pasuje neku drugi rotor, od nekog drugog usisivaca. Veliki pozdrav i unapred hvala.

GTI
bela tehnika
bela tehnika
Warranty service: LG, Samsung, Vivax, Galanz, Venting, Crypton
Specialty: whitegoods

Re: usisivac samsung 1200 W

Post napisao GTI » 17 Sep 2010, 19:09

Posebno rotor ne moze da se kupi,a da se popravlja ne isplati se.Kompletan nov motor je oko 1800rsd
Majstore,pošto je to i.............koliko će to da košta?!

markovicg1
_
_
Contact person: Goran Markovic
Specialty: computers

Re: usisivac samsung 1200 W

Post napisao markovicg1 » 18 Sep 2010, 09:09

Da gledao sam univerzalne motore od 1200 W. Po dimenzijama i obliku je isti kao iovaj moj, samo se postojeci nosaci ne mogu uglaviti u ovam novi motor, a kod nas nema posebno da se kupe nosaci koji odgovaraju. Da li neko zna ko prodaje te nosace za usisivace?

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “OSTALI APARATI”