šporet končar - potrebna shema -(rešeno)

Forum za sve ostale aparate kojih nema u gornjim forumima.

Urednici: goranfri,nike,Honorarac,sim

Pravila foruma
BT-expert info - BTexpert forumi
U naslov teme prvo pisati ime proizvođača, zatim oznake modela bez crtica i razmaka i kratak opis kvara. U post obavezno upisati ID ili EAN oznake sa poleđine aparata u suprotnom tema će biti obrisana.
Praktikujemo da na kraju opišemo kako smo rešili problem. Zatim zatvorimo temu >UPUTSTVO<
PRILIKOM POSTAVLJANJA PITANJA U VEZI ELEKTRONSKOG MODULA OBAVEZNO POPIŠITE SVE OZNAKE sa ploče i sa nalepnica, dobro bi došla i po koja fotografija.
Ivek
_
_

šporet končar - potrebna shema -(rešeno)

Post napisao Ivek » 11 Sep 2011, 11:47

trebam shemu za šparet končar, nigdje ne piše koji model a ni nikakva druga oznaka na njemu
shemu trebam da vidim kamo se stavlja ova žica koja dolazi iz prednje table gdje su grebenaste sklopke

možda netko zna od servisera i napamet bez sheme,
ja mislim da ide na gornji grijač na desnu stopicu zato jer se vidi da je tamo bila neka zelena žica koja je odpojena, ali nisam siguran 100% jer je vlasnik špareta mjenjal neke žice...
šparet radi i bez te žice i ne primječujem nikakvu grešku, rade i gornji i donji grijač, kao i grijače ploče
evo kako sad to izgleda:
slika
Zadnja izmena: Ivek, dana 23 Sep 2011, 00:24, ukupno menjano 2 puta.

dane
gx
gx
Contact person: Dane
Specialty: tv-multimedia

Re: šporet končar - potrebna shema

Post napisao dane » 21 Sep 2011, 15:15

da li imaš kakvog napajanja na toj žici i slikaj drugi kraj te žice ili napiši točno gdije se nalazi ta žica
Dane

dzafer
gx
gx
Specialty: tv-multimedia

Re: šporet končar - potrebna shema

Post napisao dzafer » 21 Sep 2011, 18:33

Po njenoj duzini ako je nije vec neko skratio moze biti da se izvukla iz te iste plave
moguce da su bile zajedno spojene :shock:
džale
Bez alata nema zanata, a bez znanja ni najbolji alat neće pomoći.

Ivek
_
_

Re: šporet končar - potrebna shema rešeno

Post napisao Ivek » 23 Sep 2011, 00:21

@ dane -nemam nikakvog napajanja na toj žici, drugi kraj žice je naprijed i morao bi rastaviti pola špareta da dodjem do prednje ploče

@ dzafer -vjerojatno je bila na desnoj strani gornjeg grijača jer se vidi kao da je bila spojena gore još jedna žica

tako da sam ju ja spojio gore, ništa se ne događa čudno, šparet radi sasvim normalno, tako da je tu kraj misterije

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “OSTALI APARATI”