slika MOMENTALNO PRETRAGA NA FORUMU NIJE AKTIVNA.
DOK OVO OBAVEŠTENJE STOJI OVDE TAKO ĆE I BITI.
slika

Program za hladnjace potreban

Forum za sve ostale aparate kojih nema u gornjim forumima.

Urednici: goranfri,nike,Honorarac,sim

Pravila foruma
BT-expert info - BTexpert forumi
U naslov teme prvo pisati ime proizvođača, zatim oznake modela bez crtica i razmaka i kratak opis kvara. U post obavezno upisati ID ili EAN oznake sa poleđine aparata u suprotnom tema će biti obrisana.
Praktikujemo da na kraju opišemo kako smo rešili problem. Zatim zatvorimo temu >UPUTSTVO<
PRILIKOM POSTAVLJANJA PITANJA U VEZI ELEKTRONSKOG MODULA OBAVEZNO POPIŠITE SVE OZNAKE sa ploče i sa nalepnica, dobro bi došla i po koja fotografija.
Boholder
_
_

Program za hladnjace potreban

Post napisao Boholder » 09 Jul 2013, 21:42

Polako ulazim u vode malih hladnjaca i hladnjaca pa zelim malo sebe da uputim u to .Da li postoji neki program za racunanje koj agregat da se stavi na neku hladnjacu .Normalno sa unosom podataka pa da program izbaci koje snage kompresor ,kondezator i sl treba?Usput da pitam nasao sam neki i trazi da se upise "superheat" sta to predstavlja? Hvala

nike
gxu
gxu
Warranty service: Atosa Arisco Ozti Fimar Roller-Grill Systemair Fiocchetti Prismafood Cappone Hendi Omniwash Icetech ItalI-Ice
Contact person: NIKE
Specialty: whitegoods

Re: Program za hladnjace potreban

Post napisao nike » 10 Jul 2013, 21:47

O bože! Ti bi ušao u posao sa hladnjačama a ne znaš šta je superheat.
Grlo i jagode. Asocira li te to na nešto?
Što si sve ti do sad radio? Odakle odjednom u rashladu? :?:
1% svjetske populacije su pametni ljudi, 4% su oni s kojima se može komunicirati a 95% su ovce koje su najsretnije u toru i da imaju pastira

Boholder
_
_

Re: Program za hladnjace potreban

Post napisao Boholder » 10 Jul 2013, 23:27

Druze iskren sam skroz. Do sada sam radio rashladu i samo to radim.Kao prvo radio sam male hladnjace i do sada ,radio sam rashladne vitrine ,frizidere ali nikad nisam ulazio u te proracune i konkretne stvari .Znaci ja sam jedan normalan majstor koji zeli sebe malo da unapredi .Nisam inzinjer i pun znanja kao ti posto vidim da ti stvarno imas rashladu u malo prstu ali ja nisam imao majstore koji su me ucili te stvari.Tako da ja zelim da naucim sto vise mogu.Hvala na razumevanju.

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “OSTALI APARATI”