pecnica gorenje K772E stalno pregorjeva prekidač (rjeseno)

Forum za sve ostale aparate kojih nema u gornjim forumima.

Urednici: goranfri,nike,sim,Honorarac

Pravila foruma
BT-expert info - BTexpert forumi
U naslov teme prvo pisati ime proizvođača, zatim oznake modela bez crtica i razmaka i kratak opis kvara. U post obavezno upisati ID ili EAN oznake sa poleđine aparata u suprotnom tema će biti obrisana.
Praktikujemo da na kraju opišemo kako smo rešili problem. Zatim zatvorimo temu >UPUTSTVO<
PRILIKOM POSTAVLJANJA PITANJA U VEZI ELEKTRONSKOG MODULA OBAVEZNO POPIŠITE SVE OZNAKE sa ploče i sa nalepnica, dobro bi došla i po koja fotografija.
Ivek
_
_

pecnica gorenje K772E stalno pregorjeva prekidač (rjeseno)

Post napisao Ivek » 22 Avg 2013, 22:16

gorenje pečnica
model K772E
tip K54A2-V4V
art 625876

problem je u tome šta glavni prekidač (10 položaja) nakon svaka 4-5 mjeseca na kontaktima nakupi gareži te nema spoja pa pečnica neče da radi i onda moram stavljat novi prekidač, ovo jučer je bilo več 3. puta zaredom. u 1.5god Zanima me jel netko imao sličan problem, i kako to rješiti ? (Nisam mjerio struju koju povlače grijači kroz prekidač) ugl. sve stopice (kleme) su čvrsto spojene na taj prekidač....

Lp
Zadnja izmena: Ivek, dana 02 Sep 2013, 21:54, ukupno menjano 1 put.

Stolle
Site Admin
Site Admin

Re: pecnica gorenje K772E stalno pregorjeva prekidač

Post napisao Stolle » 22 Avg 2013, 22:49

Ivek je napisao:glavni prekidač
Koji "glavni" prekidač na šporetu? Ako misliš na rernu, i ja sam menjao na mom šporetu. Šta može da bude? Pa kvalitet samog prekidača, kad se samo pogleda, vidi se da ne izgleda da će da potraje. Od veličine kontakata, mostova, koji su ne baš dobro zapertlovani za kontakte, ne može se očekivati pouzdanost u radu. Ima malo razlike i do proizvođača, bilo ga je za 10€, a i za 30€.
Pisano je na forumu, ako koristiš samo gornji i donji grejač, da prepraviš sa bilo kojim prekidačem i da koristiš termostat?
"29 poslednjih dana u mesecu je najteže"

Ivek
_
_

Re: pecnica gorenje K772E stalno pregorjeva prekidač

Post napisao Ivek » 23 Avg 2013, 08:21

da, na rernu mislm, ugl. ja sam kupovao te po 10E jer druge nisam našao, potrazit cu ako ima gdje ove po 30E. I ja sam predlozio stranki da se stavi običan prekidač koji če palit gornji i donji grijač, ali stranka kaže da koristi kombinirano sve po malo pa joj to ne odgovara. Eto nisam znao za ove skuplje prekidače da ih ima hvala Stolle

Lp

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “OSTALI APARATI”