TEXA-250A CO2 aparat /poboljšanje vara/

Forum za sve ostale aparate kojih nema u gornjim forumima.

Urednici: goranfri,nike,Honorarac,sim

Pravila foruma
BT-expert info - BTexpert forumi
U naslov teme prvo pisati ime proizvođača, zatim oznake modela bez crtica i razmaka i kratak opis kvara. U post obavezno upisati ID ili EAN oznake sa poleđine aparata u suprotnom tema će biti obrisana.
Praktikujemo da na kraju opišemo kako smo rešili problem. Zatim zatvorimo temu >UPUTSTVO<
PRILIKOM POSTAVLJANJA PITANJA U VEZI ELEKTRONSKOG MODULA OBAVEZNO POPIŠITE SVE OZNAKE sa ploče i sa nalepnica, dobro bi došla i po koja fotografija.
momirko
_
_
Specialty: tv-multimedia

TEXA-250A CO2 aparat /poboljšanje vara/

Post napisao momirko » 28 Dec 2015, 17:20

Molio bi kolege pošto je sin nabavio pomenuti CO2 aparat saznao sam da postoji poboljšanje (nadogradnje) elec.kond. cirka 40.000 uf, u kvalitetu zavarivanja, nigde nisam našao šemu veze jer navodno treba dodati sem El-Co,a neki otpor, posebno ubaciti jedan Greac i još ponešto, pa da nebih lutao ako neko ima neku upootrebnu šemu bih bih mu zahvalan.,na Net-u nisam uspeo ništa vredno pronaći. Pozd.hvala..

kibsa
_
_

Re: TEXA-250A CO2 aparat /poboljšanje vara/

Post napisao kibsa » 12 Feb 2016, 11:33

Ja sam na Pik-u prodao kondenzator 56000 mikrofarada prije par mjeseci za istu namjenu. Sad sam mu postavio pitanje na koji način ga je spojio, ako mi javi i ja tebi šaljem uputstvo.

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “OSTALI APARATI”