2majstor5 UKLJUČI SE - PRIKLJUČI SE ! 1klima3 1tv2

Kolege serviseri prijave u Expet grupu OVDE

kombi hladnjače termoking

Forum za sve ostale aparate kojih nema u gornjim forumima.

Urednici: goranfri,nike,sim,Honorarac

Pravila foruma
BT-expert info - BTexpert forumi
U naslov teme prvo pisati ime proizvođača, zatim oznake modela bez crtica i razmaka i kratak opis kvara. U post obavezno upisati ID ili EAN oznake sa poleđine aparata u suprotnom tema će biti obrisana.
Praktikujemo da na kraju opišemo kako smo rešili problem. Zatim zatvorimo temu >UPUTSTVO<
PRILIKOM POSTAVLJANJA PITANJA U VEZI ELEKTRONSKOG MODULA OBAVEZNO POPIŠITE SVE OZNAKE sa ploče i sa nalepnica, dobro bi došla i po koja fotografija.
adoni
_
_
Contact person: adnan

kombi hladnjače termoking

Post napisao adoni » 09 Jun 2016, 13:05

Pozdrav kolege treba mi pomoć ,radim dugo godina bijelu tehniku ,klima i dr ,sada mi se nudi posao na održavanju i popravci termokingova na kombi i kamionima hladnjačama ,ako neko može da mi kaže gdje da nađem princip rada i postupak punjenja plinom idr. o toome jer mi je žurba pa nemogu da nađem .neke stvari sam skužio ali ima nekih praznina .svaka pomoć bi dobro došla hvala i lijep pozdrav

bracans
bela tehnika
bela tehnika
Specialty: whitegoods

Re: kombi hladnjače termoking

Post napisao bracans » 09 Jun 2016, 15:23

carrier.jpg
Koliko sam video carrier uredjaje, sto se tice rashladnog dela u principu sve je kao na primer neka stacionarna hladnjaca, sve to upakovano kompresorom sa pogonom na motor sa unutrasnjim sagorevanjem i elektromotorom i sa senzorima za motorni pogon. Za supru na primer ide od 4 do 6,8kg freona 404a, kompresori su od dvocilindricnih do kompresora sa sest cilindara, standy motor je od 4 do 11kW, motori za pogon od 479 kubika, dvocilindricni do 1123 kubika, tri cilndra. Nadam se da imas parking i pristup da kamion hladnjaca moze doci, mocne su to masine, slabija instalacija struje u kuci ili radionici tesko da bi izdrzala neke od ovih monstruma. 2majstor8
Nemaš dozvole za preuzimanje priloga dodatih postu.
Sve ovo je informativnog karaktera.

adoni
_
_
Contact person: adnan

Re: kombi hladnjače termoking

Post napisao adoni » 10 Jun 2016, 15:44

hvala na informacijama pomoće mi ,mislio sam prvo sa kombi vozilima npr. ima već jedan kombi na R134 serija C200 neće da starta pretpostavljam da je neki relej ,ali bi volio negdje da pogledam sisstem rada i elektro šemu i dr. još jednom hvala ako ima neko još informacija o nekoj literaturi ili neki video dobo bi bilo lijep pozdrav

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “OSTALI APARATI”