Štednjak GORENJE K233WD-ne radi pećnica 

Forum za sve ostale aparate kojih nema u gornjim forumima.

Urednici: goranfri,nike,Honorarac,sim

Pravila foruma
BT-expert info - BTexpert forumi
U naslov teme prvo pisati ime proizvođača, zatim oznake modela bez crtica i razmaka i kratak opis kvara. U post obavezno upisati ID ili EAN oznake sa poleđine aparata u suprotnom tema će biti obrisana.
Praktikujemo da na kraju opišemo kako smo rešili problem. Zatim zatvorimo temu >UPUTSTVO<
PRILIKOM POSTAVLJANJA PITANJA U VEZI ELEKTRONSKOG MODULA OBAVEZNO POPIŠITE SVE OZNAKE sa ploče i sa nalepnica, dobro bi došla i po koja fotografija.
orion52
_
_
Specialty: whitegoods

Štednjak GORENJE K233WD-ne radi pećnica

Post napisao orion52 » 31 Okt 2018, 21:40

Molio bih ako netko ima šemu ovog aparata.Bio je neispravan prekidač pećnice,pa je u servisu nabavljen drugi,ali prilikom montaže opet nije grijalo.Pošto
sumnjam da mi je prodan prekidač od nekog drugog modela,naručio sam po broju artikla drugi,a u međuvremenu dok ne stigne,želio bih doći do šeme da
provjerim tok zatvaranja kruga.Termostat je ispravan,a kad se nakon njega uključi i prekidač na prvi položaj,upali se sijalica u pećnici i kontrolna sijalica
za rad pećnice,međutim,na svim ostalim položajima ta ista sijalica se gasi a s time ne rade ni grijači.Zato bi mi puno pomogla šema da ispratim gdje je
prekid veze.Pozzz
Art. No. 165581/01

by orion52 » Nov 01, 2018 22:21

Ispričavam se,možda će mi netko reći da sam nestrpljiv,ali bi mi bilo jako važno,ako netko ima ili može doći do elektro-šeme ovog aparata,jer u ponedjeljak
trebam dobiti prekidač,pa bi mi uveliko pomogla u rješavanju problema.Pozzz

Stolle
Site Admin
Site Admin

Re: Štednjak GORENJE K233WD-ne radi pećnica

Post napisao Stolle » 01 Nov 2018, 23:01

Šemu za šporet ćeš teško naći. A nisi dao ni osnovne i obavezne podatke o uređaju na osnovu kojih bi moglo nešto da se traži. Prekidači takođe imaju svoje oznake koje nisi upisao, da bi moglo da se kaže da li je odgovarajući ili ne.
https://kupideo.com/prekidac-konekt-k-15-296333-gorenje
"29 poslednjih dana u mesecu je najteže"

orion52
_
_

Post napisao orion52 » 02 Nov 2018, 11:27

Ispričavam se ali osnovne podatke sam upisao,tj. model i broj artikla,a koliko vidim na slici sa web stranice,prekidač je upravo takav.Oznake na njemu su:
Dreefs 11HE-033 R-0712.Zbunjuje me što termostat pokazuje da je ispravan,a pećnica ne radi i zato sam htio doći do šeme da lakše ispratim kontakte
koji su vezani za rad pećnice.Morat ću pratiti žice i tako pokušati ustanoviti prekid.

obodin
_
_
Warranty service: Gorenje,Candy,Končar,Vivax

Post napisao obodin » 04 Nov 2018, 15:44

prekidač.pdf
(108.23 KiB) Preuzeto 36 puta.

orion52
_
_

Post napisao orion52 » 04 Nov 2018, 19:17

Hvala, obodin ,sad će mi biti puno lakše ispratiti i naći eventualni prekid veze,te rješiti problem.Pozzz 01ziveli

orion52
_
_

Re: Štednjak GORENJE K233WD-ne radi pećnica  * REŠENO *

Post napisao orion52 » 06 Nov 2018, 22:21

Zamjenjen novi prekidač i za svaki slučaj provjerena instalacija prema šemi i konačno pećnica je proradila.Hvala.Pozzz

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “OSTALI APARATI”