snaga magnetrona

Forum za sve ostale aparate kojih nema u gornjim forumima.

Urednici: goranfri,nike,Honorarac,sim

Pravila foruma
BT-expert info - BTexpert forumi
U naslov teme prvo pisati ime proizvođača, zatim oznake modela bez crtica i razmaka i kratak opis kvara. U post obavezno upisati ID ili EAN oznake sa poleđine aparata u suprotnom tema će biti obrisana.
Praktikujemo da na kraju opišemo kako smo rešili problem. Zatim zatvorimo temu >UPUTSTVO<
PRILIKOM POSTAVLJANJA PITANJA U VEZI ELEKTRONSKOG MODULA OBAVEZNO POPIŠITE SVE OZNAKE sa ploče i sa nalepnica, dobro bi došla i po koja fotografija.
alexb
_
_

snaga magnetrona

Post napisao alexb » 03 Feb 2019, 22:00

Da li moze na mikrotalasnoj koja ima magnetron deklarisan na 800 wati da se ugradi magnetron koji prema specifikaciji ima 600w sa istim visokonaponskim trafoom koji je napajao 800w.Ugradio sam navedeni slabiji magnetron i radi ali me interesuje da li moze imati uticaja na rad magnetrona tj. da ne pregori ili slicno. Na internetu sam nalazio neka objasnjenja da je bitno da se fizicki uklapaju a to se poklapa kod ovog sto sam postavio.Hvala unapred.

sim
gxu
gxu
Warranty service: Bela tehnika
Contact person: Ivan
Phone number: 0038162303936
Specialty: whitegoods

Re: snaga magnetrona

Post napisao sim » 03 Feb 2019, 22:32

Sve ti je to isto nema nikakve bitne razlike.
SIMkom

alexb
_
_

Post napisao alexb » 03 Feb 2019, 23:24

Hvala Ivane na brzom odgovoru,ostavicu tako neka radi.Ako neko nema drugo misljenje onda je problem RESEN.

fanzo
Site Admin
Site Admin
Phone number: 0038121781575
Specialty: tv-multimedia
Kontakt:

Post napisao fanzo » 04 Feb 2019, 19:12

Fizički ako sve pasuje, a to je AMA BAŠ SVE onda nema problema. Važi za mikrotalasne i za slučaj koji si pitao.
Ako negde "psrskaju" mikro talasi odmah na izvoru, to će se manifestovati varnicama. Ako varnica nema onda si sve dobro sastavio i sve vratio na mesto.
Važno je i da mikrotalasnu ne testiraš bez predmeta koji treba da se zagreva.
Svakodnevno usavršavanje je bolje od zakasnelog savršenstva

alexb
_
_

Re: snaga magnetrona,RESENO!

Post napisao alexb » 05 Feb 2019, 00:41

Magnetron je po dimenzijama isti i drzac koji ga ucvrscuje je isti tako da je upasovan kao originalni,dihtung dobro naleze i za sada nema nikakvog varnicenja, a normalno kada uvek isprobavam stavim casu sa vodom,nikad bez toga.Hvala na savetima,znaci problem RESEN.

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “OSTALI APARATI”