Nokia n73-gasi se

problemi , kvarovi , upload/download

Urednik: alexa_pg

Pravila foruma
Naslov teme treba da bude u formatu: PROIZVOĐAČ, MODEL, KRATAK OPIS KVARA
Nakon rešenog kvara zatvoriti temu >> >UPUTSTVO< u suprotnom ništa ne činiti.
RAZNA UPUTSTVA
ahim
_
_

Nokia n73-gasi se

Post napisao ahim » 02 Mar 2010, 08:22

Radi se o mojoj n73.Gasi se bez pravila.Nekad radi mesec dana,nekad se gasi više puta u toku dana.Čitao sam po netu da mnogi imaju takav problem.Probao sam sa podbacivanjem papira ispod baterije (baterija je kraća oko 1 mm, a originalna je),da bi sprečio šetanje,čini se da to pomogne ali ne rešava problem u potpunosti,a i glupo mi da u telefon koji izgleda kao nov stavljam papir.Čistio kontakte.Radio reset (*#7370#).Zadnje što sam pročitao je da mogu da smetaju programi za zaključavanje tastature (koristim bestkeylock). :oklagija Svaki predlog dobrodošao.Hvala!

rubin_miki
Preminuo
Kontakt:

Re: Nokia n73-gasi se

Post napisao rubin_miki » 02 Mar 2010, 12:41

kvar je nocna mora i mnogo iskusnijim serviserima mobilnih..ja bih prvo probao sa DRUGOM baterijom, pa onda ide ploca u ultrazvucnu, pa idu IC na kuglanje, pa na boxeve za fleshovanje (a ne lici mi uopste na softverski problem) i na kraju u ladicu za delove.. :)
ce da izadjem na televizor,a????
http://www.macedonium.org/makedonija.swf

ahim
_
_

Re: Nokia n73-gasi se

Post napisao ahim » 12 Mar 2010, 12:44

Očistio dobro kontakte na telefonu i na bateriji, nisam stavio ni papir, da vidim kako se ponaša,od tada se nije ugasio nijednom.Jedan kontakt,kao da je bio malo zaglavljen,razradio sam ga,možda je to bio problem :?:

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “Servisiranje Telefona Fiksni/GSM/GPS/Fax/Kopir”