potreban service manual gigaset 910

problemi , kvarovi , upload/download

Urednik: alexa_pg

Pravila foruma
Naslov teme treba da bude u formatu: PROIZVOĐAČ, MODEL, KRATAK OPIS KVARA
Nakon rešenog kvara zatvoriti temu >> >UPUTSTVO< u suprotnom ništa ne činiti.
RAZNA UPUTSTVA
alexb
_
_

potreban service manual gigaset 910

Post napisao alexb » 28 Feb 2011, 11:51

Stariji model bezicnog telefona,ne mogu dobiti signal za pozivanje na slusalici.Kad preko baze trazim slusalicu ona daje zvucni signal,odaziva se.
Na slusalici pise gigaset 900 a na bazi gigaset 910,da li to treba tako.

SaleSk
___
___
Warranty service: Siemens, Konica Minolta, Kodak, B Braun, Dade Behring, Johnson & Johnson, Drew, TerumoBCT
Kontakt:

Re: potreban service manual gigaset 910

Post napisao SaleSk » 28 Feb 2011, 20:33

Da ti slucajno nije telefon iz nemacke?
Dusevni bolesnik nikada ne napada bez razloga. U tome se razlikuje od normalnih ljudi.

alexb
_
_

Post napisao alexb » 01 Mar 2011, 11:28

Verovatno,kupio sam ga na pijaci ali sam resio problem koji bi trebalo da naglasim.Problem je bio u tel.kablu,kod nasih kablova one prikljucnice imaju samo dva kontakta u sredini a na ovim nemackim telefonima signal ide na kako da objasnim na dva krajnja kontakta tako da sam ja napravio novu tel.uticnicu tako sto sam dva srednja kabla izokrenuo da budu spoljni na delu koji ulazi u telefon i tako sam dobio signal i mogu da razgovaram s njime.Ostaje mi samo pitanje kada stavim slusalicu na bazu ne pali se diodica za punjenje.Adapter nije bas njegov ali je sa kablom za napajanje sa uticnicom koja je kao za tel.kabal jer je i na bazi takav prikljucak i voltaza je 9v sto je mislim normalno..Provericu da li puni baterije sto ce se videti posle koriscenja.

SaleSk
___
___
Warranty service: Siemens, Konica Minolta, Kodak, B Braun, Dade Behring, Johnson & Johnson, Drew, TerumoBCT
Kontakt:

Post napisao SaleSk » 01 Mar 2011, 23:41

Resenje si izvukao iz mog pitanja :mrgreen:
Zato sam i pitao...
:pivopije:
Dusevni bolesnik nikada ne napada bez razloga. U tome se razlikuje od normalnih ljudi.

alexb
_
_

Post napisao alexb » 02 svi 2011, 13:10

Nasao sam bolje resenje kasnije.Na stampanoj ploci u bazi sam prespojio dva srednja kontakta svaki sa svojim susednim prema spolja i sada mogu da koristim i kablove standardne koji imaju samo dva srednja kontakta i ne moram da izokrecem zice i pravim nonu uticnicu.sve je ok sto se toga tice.

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “Servisiranje Telefona Fiksni/GSM/GPS/Fax/Kopir”