OKI page 8W lite stampac

problemi , kvarovi , upload/download

Urednik: alexa_pg

Pravila foruma
Naslov teme treba da bude u formatu: PROIZVOĐAČ, MODEL, KRATAK OPIS KVARA
Nakon rešenog kvara zatvoriti temu >> >UPUTSTVO< u suprotnom ništa ne činiti.
RAZNA UPUTSTVA
milomir1952
_
_
Contact person: milomir

OKI page 8W lite stampac

Post napisao milomir1952 » 23 Dec 2012, 09:28

Imam problem sa stampacem OKI page 8W lite.Evo o cemu se radi: stampac vrlo retko koristim tako da toner izuzetno dugo traje.Kada sam hteo da stampam jedan dokumet stampac nije hteo da se ukljuci.Na samom stampacu odmah po ukljucenju na prekidac pocinje da blinka zelena led dioda i posle oko 2 miuta ukljucuje se mehanizam i zelena ledica ostaje stalno de svetli, medjutim kod mene ona posle ukljucivanja mehanizma pocinje duplo brze da trepuce i stampac ostaje van funkcije.Zamolio bih Vas ako je neko imao slican problem ili kako da resim nastalu situaciju???? :oklagija

Damiru
___
___
Contact person: Damir
Specialty: tv-multimedia
Kontakt:

Re: OKI page 8W lite stampac

Post napisao Damiru » 24 Dec 2012, 12:56

Potražite na internetu "OKI page 8W printer error codes". Možda je zaglavljen papir, možda je toner pri kraju, developer, bubanj, neki od mehaničkih delova (prekidači i slično),...
Veliki ljudi se bave idejama. Srednji, događajima. A mali - ljudima.

milomir1952
_
_

Post napisao milomir1952 » 24 Dec 2012, 21:45

Damiru je napisao:Potražite na internetu "OKI page 8W printer error codes". Možda je zaglavljen papir, možda je toner pri kraju, developer, bubanj, neki od mehaničkih delova (prekidači i slično),...
Nazalost izgleda da nema pomoci.Posle parkonsultacija skoro svi su rekli da je to prastari model (a on je laserski stampac sa fantasticnom stampom) i eventualna popravka bi bila skuplja nego kupovina nekog polovnog stampaca.Necu da sada **ogovaram** te ljude ali dovoljan mi je bio samo susret i prvi pogled da zakljucim neke stvari oko eventualne popravke.Mogu samo da kazem NEKADA SE TO RADILO MNOGO DRUGACIJE! :m:

skull
_
_
Contact person: Gele

Post napisao skull » 25 Dec 2012, 00:09

Covek je iskren,, kako drukcije da se radi kad ti nikad ne bi platio 50e za popravka :roll:
Gele

milomir1952
_
_

Post napisao milomir1952 » 05 Feb 2013, 22:26

Proslo je dosta vremena od kada sam postavio temu i vec sam digao ruke od popravke jer danasnji ,,majstori,, izvrsice navodnu popravku samo kod novijih uredjaja a za starije pojma nemaju i onda nalaze razne razloge kao opravdanje!

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “Servisiranje Telefona Fiksni/GSM/GPS/Fax/Kopir”