Mobile Phone SONY ERICSSON K530 - Otkljucavanje

problemi , kvarovi , upload/download

Urednik: alexa_pg

Pravila foruma
Naslov teme treba da bude u formatu: PROIZVOĐAČ, MODEL, KRATAK OPIS KVARA
Nakon rešenog kvara zatvoriti temu >> >UPUTSTVO< u suprotnom ništa ne činiti.
RAZNA UPUTSTVA
misko_bgd
_
_

Mobile Phone SONY ERICSSON K530 - Otkljucavanje

Post napisao misko_bgd » 10 Jan 2008, 03:13

Pozdrav svima, nadjoh ovaj forum dok sam trazio radnju da kupim grejac za ves masinu a ovo je moj prvi post ovde!

Drugarica je dobila Sony Ericsson K530 i dala mi da pronadjem nekoga da ga otkljuca. Naravno, ja prvo ubacim u Google i pronadjem neke strane sajtove koji za 10-ak dolara remote otkljucavaju.
Samo je potrebno imati USB kabl, koji naravno imam.

Ima li neko taj software ili sta vec, da ne bacam pare?

Hvala unapred
Misa

rubin_miki
Preminuo
Kontakt:

Post napisao rubin_miki » 10 Jan 2008, 10:13

reci odakle si da te uputim kod kolege da ti odradi..za unlock potreban ti je ne samo kabl vec i neki SE box, setool, cruiser, mt.......posto ti nemas a ne isplati ti se da kupujes box za jedan mob (normalno) nemoj da se zaleces da mozes to da odradis...
a da, i pare ne bacas..nego placas majstoru koji je ulozio mnogo hiljada evra za opremu........kanta je za bacanje, a majstor se placa...........
ce da izadjem na televizor,a????
http://www.macedonium.org/makedonija.swf

misko_bgd
_
_

Post napisao misko_bgd » 10 Jan 2008, 21:31

Moze da se dekodira u kucnoj radinosti od 6. januara, nasao sam link na drugom forumu, samo sto nisam imao vremena da ga proucavam i jurim te programe...

Inace sam iz Beograda, a na zalost, ovde je toliko "majstora" da ozbiljni majstori u tom moru kukolja i ne mogu da dodju do izrazaja. Na zalost je tako, kao i sa mnogim drugim profesijama.

Inace, volim sam da cackam tehniku, nemam bas dve leve ruke i dosta dobro se razumem u racunare....

Hvala u svakom slucaju i naravno, nemam nista protiv da mi das kontakt za nekog majstora od poverenja.

Pozdrav,
Misa

rubin_miki
Preminuo
Kontakt:

Post napisao rubin_miki » 10 Jan 2008, 23:09

ANDRIJA-ZEMUN.....
+381637200020
+381644141411
ne cackaj ga previse, jer ako mu zeznes GDFS, moz da ga bacis kroz prozor.....pa da platis ti prijateljici.......

misko_bgd
_
_

Post napisao misko_bgd » 11 Jan 2008, 16:03

Hvala druze.

By the way, nisam do sada nista u zivotu pokvario, a popravljao sam sve i svasta, od digitalne "bete" pa do vodoktlica, vecinom sa uspesnim rezultatima...

Sa druge strane, vecina "majstora", barem u Beogradu, su priuceni pritiskaci dugmica na misu, bez ikakvog teorijskog znanja, "obuceni da rade" jednu operaciju... znam masu ljudi kojima su "flesovali" telefone, pa sada vise brljave nego sto rade...

rubin_miki
Preminuo
Kontakt:

Post napisao rubin_miki » 11 Jan 2008, 17:01

misko_bgd je napisao:znam masu ljudi kojima su "flesovali" telefone, pa sada vise brljave nego sto rade...
heheheee, znas zasto je to tako? zbog toga sto niko nece da da pare i plati za "pritiskanje na dugme" kod pravog majstora..svi nesto muljaju, pokusavaju i sjebu na kraju..idi ti kod Andrije, plati pa ces videti..evo ja ti u njegovo ime mogu ovde da obecam da ako mobac nije u redu, da ces dobiti novi....naravno, ako dekodiranje je razlog, a ne nesto tamo ko zna sta sa mobacom...a njega ako ubijes, NIKAD neces moci da popravis vise, ostavi se ti price o kotlicima i parno grejanje, to je nebo i zemlja u poredjenju sa mobacima.. :lol:

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “Servisiranje Telefona Fiksni/GSM/GPS/Fax/Kopir”