INDESIT IWC71051

Forum namenjen hobi majstorima. Forum obuhvata sve električne aparate u domaćinstvu (tv-dvd-audio-video-auto el. itd...), u auto industriji , osim profesionalnih uređaja.
OBAVEŠTENJE: TEME U OVOM FORUMU SE AUTOMATSKI BRIŠU NAKON 6 MESECI !

Moderatori: alexa_pg, goranfri

Pravila foruma
Forum namenjen u hobi svrhe popravljanja svojih (u ličnoj svojini) kućnih aparata.
Audio, Video, TV tehnika, Bela Tehnika odnosno svi uređaji koji su široko rasprostranjeni za kućnu i ličnu upotrebu, sve kategorije.
Teme koje su članovi otvarali u drugim našim forumima a za koje se smatra da su autori hobi majstori biće prebačene u ovaj forum.
MOLIMO DA OBRATITE PAŽNJU DA U OVOM FORUMU POSTUJU HOBI "MAJSTORI" !
SERVISERI
Korisnikov avatar
nase
_
_
Pridružio se: 07 Feb 2008, 22:57
Kontakt osoba: Daniel Stefanovski
Specialty: whitegoods
Kontakt:

INDESIT IWC71051

Postod nase » 06 Jan 2017, 16:25

Ves masine prima voda, i staje 5-10 min u mirovanjom i posle samo isfrla voda.Trepka samo 1va sijalicom (diode 3h) neprekinato.
Provereno je sve motor radi, grejac OK, NTC OK , HUBA sensor OK, ventili OK... Elektronike mi izgleda sve u red nema
izgoreni elementi. Ako neko ima Service manual molim da mi prati.
Hvala odnapred.

MOLIM ZA POMOC...
Slika
D.O.O. Alfa Elektektrothenika - Pehchevo, Republika Makedonija e ovlasten servis za bela tehnika i razladni uredi

Korisnikov avatar
Kole
_
_
Pridružio se: 19 Maj 2009, 11:42

Re: INDESIT IWC71051 prima vodom i je u mirovanju 5-10 min i posle isfrla samo voda, motor radi, grejac ok, NTC ok.. POM

Postod Kole » 09 Jan 2017, 08:25

a li sam te dobro razumeo kazes da dioda odloženo uključivanje 3h neprekidno gori, nikako se ne isključuje?

Ako te zanima mišljenje jednog hobiste, meni liči da je greška ipak u elektronici.

Što može da bude nevidljivo golim okom, pa za otkrivanje kvara treba imati odgovarajuće znanje i alat.

Možda će neko od profesionalaca moći bolje da ti pomogne ili da ti pošalje taj service manual.

Korisnikov avatar
nase
_
_
Kontakt:

Re: INDESIT IWC71051 prima vodom i je u mirovanju 5-10 min i posle isfrla samo voda, motor radi, grejac ok, NTC ok.. POM

Postod nase » 09 Jan 2017, 17:58

Hvala na savjet, i ja mislim da je elektronici, pa ocem da se konsultiram sa expertima ili ako nekoj se sresao sa ovim problem.
D.O.O. Alfa Elektektrothenika - Pehchevo, Republika Makedonija e ovlasten servis za bela tehnika i razladni uredi

junuzovic
___
___
Pridružio se: 14 Dec 2011, 21:04
Specialty: computers

Postod junuzovic » 10 Jan 2017, 15:42

Da li mašin radi na programu centrifuge? Jesi li probao na nekim drugim programima pranja?

Korisnikov avatar
Stolle
Site Admin
Site Admin
Pridružio se: 12 Avg 2006, 23:35

Re: INDESIT IWC71051

Postod Stolle » 10 Jan 2017, 16:12

Kakav ti je to naslov? Za 9 godina nisi naučio da postaviš temu kako treba. :? Nigde neophodnih podataka.
Zato, tema ide u "HOBI".

Korisnikov avatar
nase
_
_
Kontakt:

Postod nase » 10 Jan 2017, 16:44

junuzovic napisao:Da li mašin radi na programu centrifuge? Jesi li probao na nekim drugim programima pranja?

da probao sam je i na centrifuge, ali radi samo na odredjeni programi ne radi, dosao sam do zaklucok deka elektronika je
defekt.

Korisnikov avatar
pejo1989
bela tehnika
bela tehnika
Pridružio se: 27 Feb 2016, 07:15
Kontakt osoba: Peđa

Re: INDESIT IWC71051

Postod pejo1989 » 11 Jan 2017, 08:05

3johnny_large
Prikačeni fajlovi
20170111_080204-800x450.jpg