Skype problem pri instalaciji

Pravila foruma
Praktikujemo da na kraju opišemo kako smo rešili problem. Zatim zatvorimo temu >UPUTSTVO<
srdjannn
_
_

Skype problem pri instalaciji

Post napisao srdjannn » 02 Dec 2011, 08:30

Cao svima!
Sinoc sam kod drugara inastalirao XP profesional SP2,taj sam imao XP. i sve instalacije sam uspeo da odradim,ali na karju kada sam hteo da instaliram skyp imao sam problem.Odemo na oficijelni sajt, i otvorimo nalog, i onda zapocne instalacija. Skinemo instalaciju, po zavrsetku skidanja, pokrenem instalciju, isve ide dobro, i pri kraju same instalacije izbacuje kao neku gresku, ne znam tacno sta pise, ali pojavi se mali prozorcic, na kojem je crveni kruzic sa belim X, i i pisekao da nesto nemoze, mama neki problem, kao npr da je greska .dd01551dfdd, otprilike tako nesto pise, kao da ima neka greska da li u sistemu ili ne znam cemu. Da li neko moze da mi kaze tacno sta se desava i kako da otklonim taj problem. Nerazumem se nesto posebno u softvere,tako da znate da nisam neki strucanjk u toj oblasti. Hvala svima unapred

krllebg
____
____
Warranty service: DeGermany
Specialty: tv
Kontakt:

Re: skyp-problem pr instalaciji

Post napisao krllebg » 02 Dec 2011, 11:15

Probaj da install neku staru verziju,pa posle update uradis ... Mozda ta nova verzija koju skidas i nemoze na XP ?
... Here lies a man whom is little known !!!

toce
gx
gx

Re: skyp-problem pr instalaciji

Post napisao toce » 02 Dec 2011, 12:09

Skini verziju 3.8
TOCE

skyline-GTR
gx
gx
Contact person: Ibrahim

Re: Skype problem pri instalaciji

Post napisao skyline-GTR » 19 Dec 2011, 00:17

http://oldapps.com/skype.php biraj jedna ce ubosti
Danas je tesko biti budala,jebiga prevelika konkurencija

milkovski08
_
_
Contact person: Milkovski
Specialty: tv-multimedia

Re: Skype problem pri instalaciji

Post napisao milkovski08 » 19 Dec 2011, 11:45

Probaj ovo sto ti predlazu kolege po pitanju starijeg softwera "Skype",ja sam imao slucaj da pri instalaciji Windows XP SP3 Profesional instaliranju(ucitavanje osnovnih fajlova) mi je prijavio gresku,ali posto sam bio u frci sa vremenom produzio sam istu sa "ignore" tog sys fajla,sve se zavrsilo i poceo sam sa sredjivanjem Desktopa i na kraju nikako da ucitam Skype vec na samom pocetku mi prijavi gresku i nemoze da produzi.Probao sam nekoliko verzija Skype i opet ista pesma.Na kraju sam to resio tako da sam ponovo preinstalirao PC i nije imalo problema,odmah ga je ucitao i bio je aktivan.Po meni kod tebe je problem u tom Windowsu SP2,probaj sa drugim CD i ubaci SP3 ako si u mogucnosti da ti se ne ponovi problem sa nekim drugim softwerom koji bi na primer hteo skinuti sa Net-a kao alatku,jer su novije proizvodnje i potrebni su neki fajlovi za njihovo aktiviranje koje SP2 ne sadrzi u samom softweru.
Milkovski08

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “Windows - softverski problemi”