Problem sa instalacijom XP-a (Rijeseno)

Kućni računari i sve moguće komponente koje se vezuju na njih. Gedžeti i sve slično.
Pravila foruma
Praktikujemo da na kraju opišemo kako smo rešili problem. Zatim zatvorimo temu >UPUTSTVO<
Avatar
buzdumra
gx
gx
Postovi: 5345
Pridružen: 22 Okt 2006, 20:14
Location: srbija

Re: Problem sa instalacijom XP-a

Post napisao buzdumra » 01 Avg 2012, 17:43

zato su bili cd, instal. ME za simens , za hp, .,.,. jedva to skupis uz muke i cimanja dodje drugi ,a tek one fore sa dzamperima lolzi danas zna svako da zameni hdd i uradi instal ,a pre retko ko :fanzo: sto bi voleo da je svaki komp kao ovaj ibrin :fanzo:
proradijo mi net zahvaljujuci fanzi

Avatar
Damiru
___
___
Postovi: 927
Pridružen: 19 Avg 2006, 15:26
Location: Srbija
Contact person: Damir
Specialty: tv-multimedia
Lokacija: Kovilj, 127.0.0.1
Kontakt:

Re: Problem sa instalacijom XP-a

Post napisao Damiru » 01 Avg 2012, 22:30

skyline-GTR je napisao:Rijeseno, hvala svima na pomoci, definitivno je drajver bio problem, naime sa Nlite sam ubacio dva drajvera "180" i "180OB" za xp medjutim nisam vidio da ima Sis964.sys drajver a njega sam vidio tek kad sam instalirao taj raid drajver na flopy disketu odnosno ni sad nevidim taj drajver kroz windowse na flopy da stoji nego tek kad stisnem F6 onda mi je ponudio 4 drajvera od kojih prvi na listi je stojao taj famozni Sis964 odabrao sam samo njega i odradio posao iz prve

pisem rijeseno te jos jednom hvala svima na pomoci :pivopije: :pivopije:
Za svaki slučaj napravi duplikat(e) diskete za RAID drajver, da sledeći put nemaš glavobolje zbog oštećenih podataka na disketi. Diskete drži što dalje od magneta, mobilnih telefona, TV-a i sličnih električnih uređaja. Ili pazari noviji hardver. :)
Commitment is pushing yourself when no one else is around.

Avatar
skyline-GTR
gx
gx
Postovi: 1369
Pridružen: 26 Avg 2006, 22:26
Location: Bosna i Hercegovina
Contact person: Ibrahim
Lokacija: Bosanska Krupa

Re: Problem sa instalacijom XP-a (Rijeseno)

Post napisao skyline-GTR » 02 Avg 2012, 01:15

Ma ima na sajtu proizvodjaca raid driver za skinuti tako da mi to nije belaj ali cu u svakom slucaju da skontam kako da drajver integriram u xp sa nlite, nego pristojan mi je pc 3,0ghz intel sa 2 jezgre i gigom ddr rama medjutim imao sam 120gb disk ali spor protok podataka po sekundi tako kako sam stavio ovaj disk sa sata konektorom komp je prodihao iako sam vec masu programa na njega natrpao drugi je racunar u pitanju :) :pivopije: :pivopije: :pivopije:
Danas je tesko biti budala,jebiga prevelika konkurencija

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “Desktop Računari”