Problem sa istalacijom stampaca canon pixma ip 1800

Laserski i Inkjet. Tema za štampače i sve u vezi njih.
Pravila foruma
Praktikujemo da na kraju opišemo kako smo rešili problem. Zatim zatvorimo temu >UPUTSTVO<
rotor
bela tehnika
bela tehnika
Specialty: whitegoods

Problem sa istalacijom stampaca canon pixma ip 1800

Post napisao rotor » 25 Apr 2009, 17:30

Pokusavao sam vise puta instalirati ovaj stampac na canonu ip1800 na sistemu win98 ali nece.Da li su u pitanju drajveri ili nesto drugo?Skinuo sam drajvere sa canonovog sajta ali ne vredi i kad se instalira taj drajv koji hoce posle kaze da je greska u portovima da li je moguce da su iskluceni negde ja nisam do sada radio sa ovim sistemom da li je moguce da su iskljuceni u bios stampac radi na xp bez problema.

krllebg
____
____
Warranty service: DeGermany
Specialty: tv
Kontakt:

Re: Problem sa istalacijom stampaca canon pixma ip 1800

Post napisao krllebg » 26 Apr 2009, 06:40

jel to neki stariji kompjuter pa mora da ima 98 ili si ti tako hteo bas na 98 da instaliras ?
... Here lies a man whom is little known !!!

rotor
bela tehnika
bela tehnika
Specialty: whitegoods

Re: Problem sa istalacijom stampaca canon pixma ip 1800

Post napisao rotor » 26 Apr 2009, 10:20

Ma nisam ja ni instaliro vec je bilo instalirano inace poseduje neki program za auto dijagnostiku pa verovatno je i zato instalirana 98.Ja sam hteo samo postaviti stampac da sam se ja pito nebi on bio sigurno mada ga istaliraju stabilan je za te namene i nije mnogo zahtevan skoro se za sve industriske masine programi pisu u dos zbog proverenosti da dobro sljakaju a stampanjem sta bude neko ce da razbija glavu :m:

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “Štampači”