Stampac HP Deskjet D24600

Laserski i Inkjet. Tema za štampače i sve u vezi njih.
Pravila foruma
Praktikujemo da na kraju opišemo kako smo rešili problem. Zatim zatvorimo temu >UPUTSTVO<
ja-djile
_
_

Stampac HP Deskjet D24600

Post napisao ja-djile » 17 Dec 2008, 10:30

Stampac koji sam ranije imao (Lexmark) pri ukljucenju u stuju je ostajao u rezimu OFF, a tek kada se pritisne taster na stampacu, ili dobije dobije nalog za stampanje od racunara prelazi u ON i pali se lampica na njemu. Ovaj novi HP Deskjet D24600, pri ukljucenju u struju odmah pali lampicu na njemu i cuje se kako se kerttridzi pomjeraju unutra. Da li je to u redu. Zar ne bi trebalo, ako sam ga stavio na OFF i lampica bila iskljucena, da pri sledecem paljenju u struju takodje bude na OFF. Ima li mozda on u elektronici bateriju koja se ispraznila pa ne pamti status pri poslednjem gasenju iz struje. Mrzi me da ga otvaram ako nije to u pitanju. Molim one koji znaju nesto na ovu temu za savjet. Hvala!

SaleSk
___
___
Warranty service: Siemens, Konica Minolta, Kodak, B Braun, Dade Behring, Johnson & Johnson, Drew, TerumoBCT
Kontakt:

Re: Stampac HP Deskjet D24600

Post napisao SaleSk » 08 Jan 2009, 08:43

Jeste da je post starijeg datuma, ali tvoj printer je u redu...
Dusevni bolesnik nikada ne napada bez razloga. U tome se razlikuje od normalnih ljudi.

ja-djile
_
_

Post napisao ja-djile » 11 Jan 2009, 20:50

Pa dobro, vidim da on radi normalno samo mi je to bilo malo cudno. Tebi Sale Sk hvala na odgovoru, jer kako si sam rekao post je star, a niko nije nista napisao na ovu temu.

ja-djile
_
_

Post napisao ja-djile » 11 Jan 2009, 20:57

Evo jos jedno pitanje vezano za ovaj stampac. Ovdje u Podgorici su mi rekli u jednoj firmi koja radi sa stampacima i puni kertridze, da se posle punjenja ne mogu resetovati kertridzi na ovom stampacu. To je malo nezgodno jer nemam predstavu kad bi ih trebao ponovo puniti. Volio bih, ako neko zna da potvrdi ili demantuje ovo sto mi je receno. Hvala !

Stolle
Site Admin
Site Admin

Post napisao Stolle » 11 Jan 2009, 21:24

Mogu se resetovati.
"29 poslednjih dana u mesecu je najteže"

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post