Kakvi smo vozači?

Forum za neobavezne teme.
Stolle
Site Admin
Site Admin

Re: Kakvi smo vozaci?

Post napisao Stolle » 04 svi 2009, 22:10

Piši slobodno.
"29 poslednjih dana u mesecu je najteže"

vlatkocopa
gx
gx
Contact person: Vlado
Phone number: 0038931420808
Specialty: tv

Post napisao vlatkocopa » 04 svi 2009, 22:14

Ma sta da pisem bre Stolle kad mi ovde imamo Ramkovni dogovor....Kolega do njega Albanac... :roll:
Mislim sve je OK sto je Albanac,al i dalje jebu na istu foru...evo do sad smo jebali 6 nasih,a 10 Albanaca,pa jbg-a moramo da nadoknadimo....(sledi nastavak)...
Za sjaj u očima, rumenilo u licu i lepršav hod - koristite kozmetiku -Šljivovica a moze i domaca jabukovaca ..:))

rubin_miki
Preminuo
Kontakt:

Post napisao rubin_miki » 04 svi 2009, 22:35

kukuuuuuuuu leleeeeeee
ce da izadjem na televizor,a????
http://www.macedonium.org/makedonija.swf

IvanBG
bela tehnika
bela tehnika
Contact person: Ivan
Specialty: whitegoods

Post napisao IvanBG » 14 svi 2009, 13:32

Slušam sada nekog genija (u skupštini) kako priča da će ovaj novi zakon konačno edukovati mlade generacije koje će uredno poštovati propise u budućnosti. A ovih poslednjih nekoliko godina, znači u o okviru mandata tog istog koji sada priča ovakve romansirane bajke, mladi su bre počeli da divljaju onako kako nikada nisu u prošlosti (bar kod nas u BG). I sad kad stupi novi zakon na snagu, mladi će da se kao da se (samo) prevaspitaju preko noći. Oće qrc. Ovi mladi danas (90to i mlađi) toliko su podivljali da već i svoju decu (oni koji ih imaju) vaspitavaju u tom stilu. Ovo kažem jer ja svoj posao (uglavnom) obavljam po tuđim kućama pa vidim svašta. Kod mene u kraju, recimo, čim dođu iz škole i nakrkaju se roditeljske večere skupe se i kreću da divljaju. Jedan dan kolima - vozeći u krug po naselju uličicama preko 100 (gde je ograničenje 30 i 40), drugi dan popale sve kontejnere, treći dovuku neki stari nameštaj nasred parka ili školskog dvorišta, poliju benzinom i zapale, čtvrti dan "samo" urlaju do 3-4 ujutro, peti se tuku međusobno ili demoliraju parkirane automobile... :shock: Ne j.bu bre oni sad živu silu, neće ih zaustaviti niko NIKAD. :oklagija Prošle godine recimo, na drugi dan uskrsa, oko 9 uveče samo par minuta nakon što je ulicom prošao policijski auto iz školskog dvorišta izleti neki polupijani (ili drogirani, jebem li ga ako znam) magarac i napadne iz čista mira mene i ženu (izgleda nas pobrkao s nekim) i jedva smo ga savladali i nekim čudom izvukli se samo sa lakšim povredama (i pocepanom odećom). :pusi:
Prava atmosfera uređene države i poštovanja zakona, nema šta... :pivopije:
Ljudi koji zbog ovoga često ne mogu da spavaju po celu noć nekad nazovu policiju, ali u poslednje vreme oni više ni ne izlaze na teren. A i ranije kada su izlazili samo se prošetaju, usmeno opomenu one koji se nisu smirili kad su ih videli i nikom ništa... čim odu nastavlja se fešta. A meni lepo kazne stižu, dostavlja ih uredno policija (i to sada lično na vrata): te prelazio van pešačkog, te vozio 67 gde je 50 (inače put sa 4 trake, van rasrsnice, prelaza i sl.), te parking greškom platio u zoni 2 umesto 3... sve po 2000-3000, a sad će vidim to da skoči na 10-20000, pa će čim vide ovaj jad od auta koji vozim da me šalju na vanredni tehnički... Ma šta na tehnički, mene bre treba u zatvor jer ja sam pretnja za društvo: zajedno sa ženom prebijam "mlade" po ulicama, divljam vozeći 67 na putu sa 4 trake, parkiram se a ne platim... lolzi
Živeo novi zakon! :m:

skyline-GTR
gx
gx
Contact person: Ibrahim

Post napisao skyline-GTR » 14 svi 2009, 14:04

IvanBG je napisao:Prošle godine recimo, na drugi dan uskrsa, oko 9 uveče samo par minuta nakon što je ulicom prošao policijski auto iz školskog dvorišta izleti neki polupijani (ili drogirani, jebem li ga ako znam) magarac i napadne iz čista mira mene i ženu (izgleda nas pobrkao s nekim) i jedva smo ga savladali i nekim čudom izvukli se samo sa lakšim povredama (i pocepanom odećom).
sve si u pravu osim sto ti zamjeram na jednoj stvari i nadam se da se neces naljutiti ili uvrijediti ali licno uhvatio bih ga za vrat i tukao dok ga nebih otrijeznio a nakon toga vise nikad nebi smio ni da pogleda u mene ... to je bar moje misljenje,mozda grijesim jer nezivim u velikom gradu kao sto je beograd poput tebe ili ....

pozz...
Danas je tesko biti budala,jebiga prevelika konkurencija

chellawy
gx
gx
Contact person: SIX

Post napisao chellawy » 14 svi 2009, 14:29

da da da

ja to sto rece ivan , i pisem i govorim vec vise od 10 godina, i svi mi se smeju ???

neka neka, neka se smeju, a kad sve to uhvati maha kao u predgradjima Liverpoola i USA gradova gde bande klinaca terorisu sve redom , pa ljudi nocu ne smeju da promole nos iz kuce...

Drzava im nista ne moze jer ih stiti demokratija ??
Ja bih pre rekao da niko nece da sprovodi red jer verovatno da su u prvim redovima upravo deca onih koji bi taj red i trebali da sprovode.

deca ove jadne sirotinje izmanjih gradova jedva da se i cuju da postoje jer su od nemastine mahom veliki procenat psihicki skrenuli i povukli se u sebe (autizam)
A ti divljaci na ulicama nose original odecu i obucu koju obican SELJAK tesko moze da priusti svojoj deci.

sve u svemu bice gore , ja bih samo voleo da to bude sto pre , jer posle kise obicno dodje sunce, pa sto pre bude tolikog belaja da se vise ne moze podneti, onda ce valjda neko da nesto uradi.....
Kompletna ponuda rezervnih delova koja će biti veoma ažurirana u narednih dve ,dve i po godine :)
https://www.kupindo.com/Clan/chellawy/SpisakPredmeta

buzdumra
gxu
gxu

Post napisao buzdumra » 14 svi 2009, 14:58

po novom zakonu izadje bolje biti budala nego normalan svejedno te isto kosta , samo sto ce zandari da skacu sa semafora i zaustavljaju i iskacu iz sahti kao nindzakornjace bice gadno ima da se obogate pojedinci :roll:
proradijo mi net zahvaljujuci fanzi

Majstor Duja
____
____
Warranty service: http://www.elektrocentar.com
Contact person: Goran Duic
Specialty: tv-multimedia

Post napisao Majstor Duja » 14 svi 2009, 15:04

IvanBG je napisao:Slušam sada nekog genija (u skupštini) kako priča da će ovaj novi zakon konačno edukovati mlade generacije koje će uredno poštovati propise u budućnosti...
...tom "geniju" niko nije objasnio da bi nekog edukovao morash da razvijesh mentalne sposobnosti kod istog pa tek onda da ga ucish...stoka! :m:
Citam neke odlomke iz tog famoznog zakona - pa to nema vezu (ne veze, nego jednu vezu) sa mozgom...na primer:
- vozis automobil u gradu 40km/h, odjednom metar ispred tebe iskoci klinac sa slusalicama na usima iz kojih treska "opaka" muzika, blago retardiran nacinom zivota, koji zuri na autobus i ti ga naravno pokupis i nanesesh ozbiljne telesne povrede - onda ides u zatvor 30 dana. Kako si otac i muz i jedini zaposlen u porodici tj. hranioc - tih 30 dana zena treba da ti se kurva a dete da prosi - da bi po izlasku iz zatvora shvatio da nemas vishe onaj posao od pre 30 dana jer poslodavac nece i nema obavezu da te ceka, treba da platish jos i drakonsku kaznu za nanosenje telesne...i sta ti preostaje?
- Pa da i ti stavish slushalice i odvrnesh muziku i iskacesh ljudima pred auto u nadi da ce te neko ubiti pa ne moras da se godinama patish zato sto si naleteo
na kretena....je8o te, pa ova "banana drzava" pocinje ozbiljno da me fascinira.... :shock:

..ili josh bolje:
ukradu vam automobil pa sa njim naprave tezi udes, dodje onda lepo "vasa i nasa milicija" oduzme tj. zapleni automobil pa ti brale gradjanskom parnicom, ej, gradjanskom parnicom (?!?!?!) se drkaj po sudovima 2-3 godine da bi (mozda) dobio spor tuzeci onog sto ti je ukrao auto da ti nadoknadi troskove a pri tom taj nema ama bas nista na svom imenu ...!?!?!?

...pa ako jos na to dodam izjavu Gljivice Pačića ( neki ga zovu i Ivica Dacic, ne znam zasto?):
...da cilj predloženog zakona o bezbednosti saobraćaja nije uvođenje drakonskih kazni i sankcija za građane, već stvaranje uslova za bezbedniji saobraćaj na putevima.

...onda mi je stvarno lakse, stvarno bi mu bilo bolje da ide da drži mama Jovanku za skute i da sisa "palac"!
Mislim, ako je to tako sto onda nisu investirali u projekat razvitka putne mreze, zamenom usranih lezecih policajaca (kojima unistavas automobil) i debilastih semafora na svakih 100 metara ( kostantno vozish u kreni-stani rezimu) sa kruznim tokovima i podzemnih/nadzemnih pesackih prelaza...
Sere mi se, bre, od ove kolicine licemerja i gluposti koju ovi majmuni u skupstini prosipaju, mislim da je vreme da batalim servis, dobro se naoruzam - pa u gerilu...partizani doneli - partizani odneli ....

:ooo:

evo, citam, ima jos ingenioznih izjava malog Gljivice:
Dačić je rekao da svi vozači zaboravljaju jednu stvar - da je jedna sekunda dovoljna da unište svoj život i život svoje porodice, ili nečiji tuđi.
On je dodao da za bezbednost saobraćaja nisu odgovorni samo vozači već i država koja treba da izgradi dobre puteve, osvetljenje i druge bezbednosne stvari, čime će se baviti Agencija za bezbednost saobraćaja čije je osnivanje predviđeno zakonom.
"Policija će naravno davati primer u poštovanju zakona, osim kada su u pitanju policijske akcije kada je nemoguće zabraniti da komunicira motorolom u automobilu. Ali, kada je policija u akciji ima rotaciona svetla koja to naznačavaju, a sve ostalo će biti stvar unutrašnje kontrole", dodao je Dačić.:

Kod: Označi sve

http://www.mtsmondo.com/news/vesti/text.php?vest=134461
http://www.rtv.rs/sr/vesti/drustvo/drustvo/2009_05_13/vest_130924.jsp
1. boldovani text valjda misli na ono sto sam napisao gore...
2. drugim boldovanim text-om je potvrdio svoju bolesnu psihu i minimalni kontakt sa realnoscu.
3. "Agencija za bezbednost " ce biti osnovana kroz 100-nak godina i to kao periferna sluzba umesto da je to prioritet!
Dačić je obrazlažući poslanicima predlog zakona rekao da je njegov cilj smanjenje broja povređenih i poginulih u saobraćaju. To bi zapravo broj poginulih do 2012. godine trebalo da smanji za 50 odsto.
...da li je neko ovom glupanu rekao da je njegov zadatak s obzirom na funkciju koju obavlja, zastita ustavnog poretka i bezbednost gradjana
a ne smanjenje broja poginulih u saobracaju ili je to plafon do kojeg Gljivica moze da ide? Koliko ljudi umre od narkomanije, alkohola, stresa, malignih oboljenja, kojekakvih bolesti, kolika je ljudska kolateralna steta prilikom obavljanja kriminalnih radnji.....tih 400 ljudi koji ce 2012. biti spaseni zahvaljujuci ovom ZOBS-u je cisto sranje.

PS. Slobo, vaskrsni, vrati se - sve ti oprostam - nisam ni znao koliko si bio dobar i zalagao se za narod!

...jbt, mogao bih do sutra da pishem o bolesti ovog naroda i njihovih vodja.... :xxx:
Zadnja izmena: Majstor Duja, dana 14 svi 2009, 15:26, ukupno menjano 1 put.
Rule #1 "Always stand for what you believe, even if it means standing alone."

IvanBG
bela tehnika
bela tehnika
Contact person: Ivan
Specialty: whitegoods

Post napisao IvanBG » 14 svi 2009, 15:26

skyline-GTR je napisao:sve si u pravu osim sto ti zamjeram na jednoj stvari i nadam se da se neces naljutiti ili uvrijediti ali licno uhvatio bih ga za vrat i tukao dok ga nebih otrijeznio a nakon toga vise nikad nebi smio ni da pogleda u mene ...
Ma što bih se ljutio, svašta... i ja sam sebi zamerao što nisam u startu oštrije reagovao i time izbegao ulazak s njim u klinč (naročito s obzirom da sam se neko vreme bavio i karateom), ali sada kad razmislim o svemu ipak je to dobro ispalo. Kad su njegovi "drugari" (s kojima se on pre toga svađao) krenli da prilaze, mi smo ga ostavili i završilo se na tome. Nikad ih posle toga (a ni pre) nismo videli. :lala: A da smo ga ozbiljnije povredili, nas bi sigurno lako identifikovali jer nas mnogi znaju, i šta? Sudiju ne zanima ko je počeo, nego koga će da kazni za nanošenje "teških telesnih povreda". Njegovi bi drugovi verovatno u tom slučaju svedočili da sam ja njega prvi put udario (što i jeste tako bilo, jer je on mene "samo" hvatao za jaknu i vukao). Onda se treba mesec ili dva povlačiti sa svakakvim ološem po kp domu, navući neku zarazu ili se opet potući... :uca:
Kad sam već kod toga, baš me zanima kako će novi zakon da reguliše tuče između vozača, ali i pretnje? Kada sam pre par godina čuknuo taksistu od pozadi, ovaj mi je prvo "kulturno" tražio 400€ za naprso branik (beše tada novija astra, kao mora da se menja komplet nov) i pošto ja nisam hteo ni da čujem nego sam odma' zvao policiju skupiše se njegove kolege (jer je tu bila taxi stanica) pa krenuli da mi prete... To sam sve rekao i policajcu kad je stigao, al on ništa, kao pusti ih, neće ti oni ništa... Baš fino. :shock:
buzdumra je napisao:po novom zakonu izadje bolje biti budala nego normalan svejedno te isto kosta , samo sto ce zandari da skacu sa semafora i zaustavljaju i iskacu iz sahti kao nindzakornjace
lolzi lolzi lolzi

buzdumra
gxu
gxu

Post napisao buzdumra » 14 svi 2009, 15:56

Majstor Duja je napisao:Koliko ljudi umre od narkomanije, alkohola, stresa, malignih oboljenja, kojekakvih bolesti, kolika je ljudska kolateralna steta prilikom obavljanja kriminalnih radnji.....tih 400 ljudi koji ce 2012. biti spaseni zahvaljujuci ovom ZOBS-u je cisto sranje.
da dujo koliko ce njiih tek da se ubije i umre zbog dobijanja otkaza u firmi , drzavne nebrige o pojedincu , drzava unistava zivote svima nama i mislim da je ona vise duzna gradjanima nego gradani njoj i dok se god to ne promeni ja nemogu ravnodusno stajati na njenoj strani , pa bre samo kad se neko razboli doktori iskljucivo traze lovu ., alo gde zivimo mi sto sinisa rece jedva cekam da se sve raspadne i ode u @, sad dok ovo neko cita od drugde smeje se barem ali vise je za plakanje
neznam ni dali se ovo sme napisat uopste, i koliko je to jos vise dana u zatvoru :roll:
proradijo mi net zahvaljujuci fanzi

skyline-GTR
gx
gx

Post napisao skyline-GTR » 14 svi 2009, 16:48

znaci doslo je da vise ni policija nepomaze ... nema druge nego zakon u svoje ruke a ona poluosovina od toyote sto se nalazi ispod pulta nju za ledja lolzi

pozz...

P.S.

ovo je samo jedno veliko sra.. u bojama

vlatkocopa
gx
gx

Post napisao vlatkocopa » 14 svi 2009, 21:47

Moje misljenje je da je IvanBG imao srece sto nije prebio STOKU,posto bi sada bio po sudovima za nanosenje telesnih povreda (mislim da bi bile teske... :roll: )i da bi mu narednih 2-3god.placao nadomest za pretrpeni strah,bol...itd.
....A ono posle na sudu ko je kriv...eheee zna da bude zajebano.... :-(
Za sjaj u očima, rumenilo u licu i lepršav hod - koristite kozmetiku -Šljivovica a moze i domaca jabukovaca ..:))

vlatkocopa
gx
gx

Post napisao vlatkocopa » 14 svi 2009, 21:58

Evo sta se kod nas desilo pre neki dan.....
Prelepa manekenka nasa se obesila...STRASNO
Neka urednik posle obrise....al stvarno je salosno u kome fazonu zive ovi mladi ljudi...i kako je neki omladinac pokraj ove grozomorne slike mogao da uzme telefon i da slika :roll:
Zadnja izmena: fanzo, dana 14 svi 2009, 22:40, ukupno menjano 2 puta.
Razlog: slika obrisana

Stolle
Site Admin
Site Admin

Post napisao Stolle » 14 svi 2009, 22:35

Ovo ode u politiku,nažalost,neizbežno je,pa ću i ja da se priključim. :?
Zakon o saobraćaju i spašavanje života.....slika koje li farse!Pa što nisu spašavali živote ljudi ovih 15 ili 20 godina od kriza,besparice,ratova,nezaposlenosti....Baš ti koji su najviše zla naneli sad se bore za živote ljudi...fuj.
Već je bilo nekoliko slučajeva umiranja ljudi od gladi,ali to je nebitno.Firme ne rade,ogromna nezaposlenost,nebitno.Važno da će oni sad kaznama da popune budžet i da će moći da prime te njihove "mizerne" plate.E pa mislim da neće :-: .60 000 firmi je u blokadi,od njih nikad neće naplatiti kazne,koje su veoma visoke.
A što se dugova tiče,pa već su objavili da je u ovoj "državi" najzaduženija vlada.
Govore o radar detektorima danas,a ne razlikuju antiradar od radar detektora.Kako može neko da donosi zakon o nečemu o čemu pojma nema????
Ne znam ko je rekao,da neki evropski automobili imaju fabrički već ugrađen radar detektor, iskreno ne znam da li je to stvarno tačno,a ako jeste,šta će oni sad da ga vade???
Čak je i onaj,da mu ime ne pominjem,rekao da sa tim ograničenjima brzine,ako se doslovce poštuju,treba više od 5 sati od BGD do Čačka.Šta će nam onda ti autoputevi?Ma ni sabraćajnih znakova nema,nemaš pojma gde ideš,već smo to proverili kad smo išli na Zlatibor.Ali kazni i zatvora će biti.Rupe isto.i to nije bitno,a i što da se popunjavaju,nema veze...
Naravno nisam protiv reda u saobraćaju,kao i većina nas,ali ovo nema mnogo veze sa tim.
O mladima...na žalost,svi vidimo šta se dešava.Kakvi su im idoli,kako žive,kakvi su im kriterijumi...E njih je neko drugi pokvario,a ovi sad će da ih spasu.Užas!!!
Ovo gore,za batine,ma bolje što nisi.Ima zombija,gde ne pomaže ništa,pa i batine.Ne vredi.Još ne daj Bože,izvadi nož ili pištolj,pa mnogo većih problema.
Uh,nema kraja ovome,sva nas sranja zadesiše,a postovi nam postadoše romani,treba ograničiti broj reči u postu. :? :lala:

chellawy
gx
gx

Post napisao chellawy » 14 svi 2009, 22:59

dok je tema u ovom tonu da se niko ne vredja i ne proziva licno od clanova foruma, po bilo kom pitanju kao ni ispolajvanje stranacke opredeljenosti, i slicno,
pusticu da se tema nastavi....
Kompletna ponuda rezervnih delova koja će biti veoma ažurirana u narednih dve ,dve i po godine :)

Stolle
Site Admin
Site Admin

Post napisao Stolle » 14 svi 2009, 23:02

Bio sam samo ironičan. :mrgreen:

skyline-GTR
gx
gx

Post napisao skyline-GTR » 14 svi 2009, 23:04

... demokratija.... eto im,dok sam bio u titovoj drzavi kao klinjo nisam smio na biciklu da predjem preko drvenog mosta koji spaja 2 djela krupe nego sidji i preguraj "doticno vozilo" u protivnom policajac oserafi ventile i baci ih u Unu a danas policajac ti nesmije nista reci jer ga prijavis i on ostaje bez posla.... pa kojeg ce nam vraga ikako policija???

fanzo
Site Admin
Site Admin
Phone number: 0038121781575
Specialty: tv-multimedia
Kontakt:

Post napisao fanzo » 14 svi 2009, 23:06

jbg ...kad manjka posla ...onda drvimo 'litiku :mrgreen: :pivopije:
Svakodnevno usavršavanje je bolje od zakasnelog savršenstva

chellawy
gx
gx

Post napisao chellawy » 15 svi 2009, 09:13

sve-ukupni problem je jako kompleksan.
I jako tesko se moze resiti. Zasto ?

Pa zato sto su neradnici , lopovi i kriminalci (oni koji vladaju-oduvek, samo menjaju dresove) i napravili takav narod koji ne ume da razmislja i koristi svoj "mozak" vec guta sta im se servira. Onaj mali broj koji ume da razmislja (kao mi ovde na forumu) se nije poklonio njihovim slatkim pricama i u stvari zna sta je istina, ali na zalost svesnost toga mu ne pomaze jer se ne moze nista protiv njihove masinerije koja je mnogo jaka i jedino narodna revolucija moze nesto da promeni ali opet nema ko da povede narod, tako da je tu kraj i moramo se pomiriti s tim da nam bolje biti NECE !!!

Danas je moto zivota , zivi za sebe a druge ko je8e.
U prevodu gledaj samo sebe , snalazi se , muvaj , kradi , ako neces , crkni od gladi :-(
E sad ako si slucajno vaspitan lepo i zivis posteno , eeeee onda si tek obrao bostan ... i to zelen !!!!!

Stolle
Site Admin
Site Admin

Post napisao Stolle » 15 svi 2009, 22:35

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post