Vaše mišljenje

Forum za neobavezne teme.
SaleSk
___
___
Kontakt:

Re: Vaše mišljenje

Post napisao SaleSk » 03 Jun 2010, 14:29

Kobac je napisao:Koliko znam naplacuje se kazna i mora da to opravi na licu mesta da bi nastavila dalje.
A obicno prodje samo sa upozorenjem.
A sta ce da se desi ako se hauba ne otvara kao na nekim novim modelima automobila, sem u servisu ???
To je najgluplji zakon da te policija zaustavi i da te tera da menjas sijalicu...Mi smo ovde na balkanu najmoronski narod...
rubin_miki je napisao:a, ako je muz grobar? :D
:fanzo: lolzi :tooo:
Dusevni bolesnik nikada ne napada bez razloga. U tome se razlikuje od normalnih ljudi.

rubin_miki
Preminuo
Kontakt:

Post napisao rubin_miki » 03 Jun 2010, 14:38

a, koja i cija se to hauba ne otvara? :roll:
ce da izadjem na televizor,a????
http://www.macedonium.org/makedonija.swf

Kobac
bela tehnika
bela tehnika

Post napisao Kobac » 03 Jun 2010, 14:44

rubin_miki je napisao:koristio sam ih u keca, kad sam ga prodavao Miki ih prebacio u njegovog keca, posle prebacili u vento, i koristimo ih i dan danas, rade ko nove :D 15 godina..ee :)
Ja sam tako ubacio neke halogenke u moj stari reno 4 sredinom devedesetih i auto prodao prosle godine sa njima. Jesu bile duplo skuplje nego neke obicne ali su se deset puta isplatile.

IvanBG
bela tehnika
bela tehnika
Contact person: Ivan
Specialty: whitegoods

Post napisao IvanBG » 05 Jun 2010, 16:20

Ne znam za te haube što se ne otvaraju, ali znam da je zameniti halogenku na nekim novijim automobilima .ebada na kvadrat... lolzi

Vojvoda
____
____
Contact person: Mirko
Specialty: tv-multimedia

Post napisao Vojvoda » 05 Jun 2010, 20:34

Situacija je rešiva na obostranu korist, ako je pandur iole pametan i šarmantan.
Evo situacije od pre neki dan. Gospođa u Golfu 2 stigne od pozadi u raskrsnici ganc-novu Opel Insigniju. Malo nagurala plastiku na Opelovom braniku - ništa strašno, naravno sva se prepala od problema koji je nepažnjom izazvala. Priča je u sledećem, kad je gospođa izašla iz Golfa (ja sam iza njih i sve dobro vidim) meni se "alat" odmah unervozio. Izađe i gospodin spreman za raspravu, dok nije doobro osmotrio ono što i ja. Odmah je snizio ton i krenuo u pregovore druge vrste. A šteta, pa kome je stalo do toga.
Budženje je majka zanata.
Ko dobro budži, bolje pare uzima.
http://www.youtube.com/watch?v=WBao61sI ... ture=share

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “Kafana - Pab - Bircuz”