Limene kutije za pojacala

Forum za neobavezne teme.
Stolle
Site Admin
Site Admin

Re: Limene kutije za pojacala

Post napisao Stolle » 20 svi 2019, 18:20

Svi ti instrumenti greše. I to nelinearno. Podesiš neku srednju vrednost, a on ispod i iznad opet greši. Ali to znamo, proverimo i znamo. :lala:
Mogu tu i tačni, ali ne za te pare. :lala:
Stavi adresu tog što ti je radio, možda zatreba još nekome, neka ima.
"29 poslednjih dana u mesecu je najteže"

Ribery
___
___
Contact person: Darko
Specialty: tv-multimedia
Kontakt:

Post napisao Ribery » 20 svi 2019, 20:42

Ja nisam znao da grese dok se nisam uverio da ne mogu nikako da se podese da ne grese ni malo a druge neke skuplje nisam video da nude inace bih uzeo sigurno skuplji. Nalepnicu sam nosio na Zelenom Vencu gore na spratu u toj stampariji a kutiju mi je radio covek iz Nisa. Nemam adresu ali imam broj telefona pa mogu postaviti ako ne krsim pravila foruma? Gde ima na Aliju da se kupe precizni voltmetri i koja im je cena?
Posao TV servisera moras da volis da bi radio takav posao. Ovaj posao niko ne uci samo zbog novca.

Kobac
bela tehnika
bela tehnika

Post napisao Kobac » 21 svi 2019, 07:40

Ribery je napisao:
20 svi 2019, 18:15
Potreba za Laboratorijskim napajanjem kod mene je cesta ali trenutno samo za popravke napajanja uredjaja tako da mo nesto nije ni trebalo da imam podesavanje struje.
Treba ti itekako samo nisi jos svestan toga. Bez regulacije struje to i nije laboratorijsko napajanje.
Davnih dana tek kada sam napravio svoje prvo po shemi iz SAM-a samo malo pojacani napon i struja (radi i dan danas) sam postao svestan koliko mi je to trebalo i koliko je olaksalo rad, popravku a prevashodno pravljenje novog...

fanzo
Site Admin
Site Admin
Phone number: 0038121781575
Specialty: tv-multimedia
Kontakt:

Post napisao fanzo » 22 svi 2019, 10:27

Ako još pride napraviš kratak spoj, a to je česta pojava na radnom stolu, ceo inspravljač ode u 3 fine.. :lala:
Naravno da treba regulacje struje, jer većina tih gotovih pretvarača nema zaštitu od kratkog spoja.
Prilog
sony wall mount.jpg
Svakodnevno usavršavanje je bolje od zakasnelog savršenstva

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “Kafana - Pab - Bircuz”