Prekopali ulicu...

Forum za neobavezne teme.
miodrag popovic
gx
gx
Phone number: 013/353-463
Specialty: tv

Prekopali ulicu...

Post napisao miodrag popovic » 17 Okt 2019, 18:43

Prekjuče veselje.Skidaju table i znakove sa ulice,nešto premeravaju.Odmah sam pretpostavljao,donekle i pogodio.Dugo najavljivana rekonstrukcija ulice-nije.Nego kanalizacija i to neka golema iz industijske zone.Rok za završetak radova 6 meseci.Kukulele.A onda nakon tog,kad ovi zatrpaju i asfaltiraju sljedi totalna rekonstrukcija-opet diži asfalt menjaj sve.I to je već treći put za ove 22 godine u istom lokalu.E vala dosta je.Sad su začepili nema šanse kolima do servisa.Selimo se.Milina.Ko zna dobar lokal u Pančevu nek javi.
Prilog
1.jpg
Ko izgubi dobitak, taj dobija gubitak

miodrag popovic
gx
gx

Re: Prekopali ulicu...

Post napisao miodrag popovic » 19 Okt 2019, 20:40

Tražimo lokal.Ima dosta zanimljivih.Sad koji kriterij pri odabiru?Lep prostran lokal na prometnoj lokaciji sa parkingom za pristupačnu cenu je okvirna ideja.
Ono što me zanima je sledeće.Sad je prilika za proširenje delatnosti.Šta osim čistog servisiranja dodati?Prodaja i čega,garancije?Od tog mi zavisi i izbor budućeg lokala jer samo za servis može 20 kvadrata,taman da pobacam sve repove,ostavim alat,delove,police i stolove.

cubica
gx
gx
Warranty service: Profitech, ERG, Planet House, Vimport..
Specialty: tv-multimedia

Post napisao cubica » 19 Okt 2019, 20:55

Ja mislim ovako: dalje od strogog centra (ako nemas prodaju - samo uslugu) jer ce lom njih da ulazi i izlazi i da nesto pita a time te i ometa u poslu. Treba neko mesto blizu centra ali da ima parking, da je sputno, da musterija moze s'mirom da donese i preuzme uredjaj. Meni konkretno treba parking posto radim i automobile pa su tu zajedno sa koleginim lomom od BT..ima, evo sad gledam, tacno 15 ves masina, frizidera i jedan zamrzivac i 2 auta na radu, niti ko dolazi da preuzme popravljeno, niti dolaze ovi sa otpada, a ni kolega nij enesto mnogo zaineresovan da popravlja ovo :D
20kvm...to mozda za telefone ko radi ...tesko za nas..jer nemoguce je, barem u mom okruzenju, da odmah uradis i da preuzme..moras i neko podrumce da imas za lom, za delove i sl...ili imas vec neki rezervni prostor blizu?
Ne znam na sta si mislio za prodaju? Koliko mi mozemo se uvucemo u taj biznis? Ali ako i to planiras..onda moras dobar izlog da imas.
Za rad u garanciji...nadam se iskreno da neces na to nasesti..tu leba nema!!! Ni zivota od toga..zasto..objasnicu ti u PM..
cuby :pivopije:
PROSONIC is the best!

miodrag popovic
gx
gx

Post napisao miodrag popovic » 19 Okt 2019, 21:15

E baš mi tako savjet treba,iz iskustva.Ima prazan lokal do kolege koji servisira BT,lokal je nekih 50 kvadrata iz više prostorija.Pošto ionako popravljam elektronike za BT možda ne bi bilo loše da se ispomažemo,nisam da sad išao na teren po aparate,verovatno ću sad morati,pa kad je neko od nas na terenu da se preuzme aparat ako stigne u servis.Videću sa kolegom i gazdom,taj je lokal baš tako ne u strogom centru,ima parking...

Inače ovi što kopaju su nevjerovatni.Rade 5 minuta pa šjede pola sata.Svako malo neko prošeta do rupe i maše glavom.Onda uzmu najveći rovokopač koji može stati u ulicu i sa njim ubace par lopata peska u rupu,valjda na dnu rupe ima neki jadnik koji jedini radi.I onda se svi okupe na kafu,pa na doručak,pa na kafu,i odjednom nema nikoga.Da neveruješ.Rade od 9 do 15,a i to je puno.Sve ogradili,niko ne može do lokala autom,automehaničar,prodaja tepiha,apoteka,tekstil na bale,motel,pravi se zgrada,ma haos.Danas bila komunalna inspekcija,ma ne vredi se nervirati,kad ovi završe ići će rekonstrukcija,sjaši Kurta da uzjaše Murta.

Odgovori

Natrag na “Kafana - Pab - Bircuz”