Predlog za BT elektronike

Forum za neobavezne teme.
miodrag popovic
gx
gx
Phone number: 00381638773821
Specialty: tv

Predlog za BT elektronike

Post napisao miodrag popovic » 13 Feb 2020, 17:16

Vidim sve više raznoraznih elektronika bele tehnike na popravci,kod mene i kod kolega.
E sad ima problem pravljenja baze popravki za iste.Naime kod mene donose majstori za belu tehniku elektroniku samo elektroniku bez podataka uređaja,eventualno od od podataka brend i to je sve,nekad na elektronici i piše model,ali retko.
Kako postaviti pitanje na forum bez da se popuni tabela?Imam samo elektroniku koju mogu da slikam i prepišem oznake sa same elektronike.Da probamo tako?Na forumu nemamo taj segment popravki dovoljno zastupljen,a čini mi se da je glavna prepreka što nemožemo od majstora na terenu dobiti potrebne informacije o modelu,serijskom broju,a nekad čak ni o vrsti uređaja,bar meni ne uspjeva,olovkom nema šanse,mobilnim slike bez fokusa,pa uslikana poluinformacija...Ponekad krenem da postavim neku temu,pitanje ili INFO za kolege,ali to mi je prepreka,možda bih popravio još koju uz pomoć kolega,a ima nas sve više koji to radimo.
Ko izgubi dobitak, taj dobija gubitak

Stolle
Site Admin
Site Admin

Re: Predlog za BT elektronike

Post napisao Stolle » 13 Feb 2020, 19:32

To zavisi samo od kolega koji rade BT. Mislim da će to veoma teško da ide. Ako pamtiš, krenuli smo sa bazom za BT. Ja sam otvorio nekoliko tema i sve je tu i stalo. Nije nastavljeno.
Mislim da sam pisao da se moduli slikaju dobro, da se vide komponente, upisuju oznake...nažalost, malo ko je to radio.
Ako ima interesovanja i volje da to neko radi, može, ali to će morati neko od njih, a može da se pridruži i neko ko nije iz BT, ali radi i to. Ako želiš, možeš i ti.
Tema nije za ovde, pa ćemo negde da je prebacimo. U predloge možda.
"29 poslednjih dana u mesecu je najteže"

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “Kafana - Pab - Bircuz”