Teorije zavere o CORONA virusu

Forum za neobavezne teme.
Avatar
vetrenjaca
gx
gx
Postovi: 120
Pridružen: 14 Avg 2009, 13:13
Location: Loznica
Contact person: Zdravko
Specialty: tv

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao vetrenjaca » 08 svi 2020, 12:07

96364142_3532440583438913_6809199382521446400_n.jpg

Avatar
KASA1
Site Admin
Site Admin
Postovi: 3031
Pridružen: 14 Feb 2011, 10:28
Location: Zagreb
Specialty: tv-multimedia

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao KASA1 » 08 svi 2020, 12:18

Kao što već rekosmo u onoj drugoj temi, izbori su blizu. :lala:
"Čovječe, pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!"

Avatar
toce
gx
gx
Postovi: 2262
Pridružen: 25 Apr 2007, 22:41
Location: Makedonija

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao toce » 08 svi 2020, 22:56

Pitaj administrora on se više razume
TOCE

Avatar
nike
gxu
gxu
Postovi: 2896
Pridružen: 21 Mar 2010, 11:35
Location: Split HR
Warranty service: Atosa Arisco Ozti Fimar Roller-Grill Systemair Fiocchetti Prismafood Cappone Hendi Omniwash Icetech ItalI-Ice
Contact person: NIKE
Specialty: whitegoods
Lokacija: Split, HR

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao nike » 09 svi 2020, 19:12

Toce, pa šta te sprečava da nastaviš sa obrazlaganjem svoje teorije? Tema je tu! Navali!
Zar se bojiš peer-review procesa? 0x00xx5

Corona sve je to laž ko veruje i ko se boji od corone nek pati ja se ne bojim te bolesti i neću se nikad plašiti od nje ne nosim masku nit rukavice evo sad izašo zakon i kažu da moraš nositi masku a zašto ?

https://edition.cnn.com/2020/05/06/heal ... index.html

Šta ti nije jasno na ovom videu? Da pomognemo u tvom kognitivnom procesu!!

Doduše, jasno je zašto se ti ne bojiš ne-nošenja maske, jer ionako to ne utjeće na tebe! Koga boli ona kita na to što moja djela i akcije utjeću na druge! Recimo ako ja večeras popijem 4l vina i dođem doma nasviran, neće moju ženu i djecu bolit glava od tog usranog lošeg vine, već mene! Jeli tako? Ne kužim koji se kurac one/i bune kad njih uopće ne dira vino! Neće oni povračat to govno! Već ja i samo ja! :roll:
"Blago budalama, njima je lako jer ne misle tako!" PV

Avatar
srleboj
gx
gx
Postovi: 1081
Pridružen: 28 Sep 2006, 12:35
Location: ZARKOVO-Beograd
Contact person: spasoje
Phone number: 003810112515373
Specialty: tv
Lokacija: ZARKOVO

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao srleboj » 11 svi 2020, 14:37

Срђан

Gundolf1
_
_
Postovi: 34
Pridružen: 19 Mar 2019, 03:32
Location: BiH
Specialty: tv-multimedia

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao Gundolf1 » 13 svi 2020, 13:13

nike je napisao:
09 svi 2020, 19:12
Toce, pa šta te sprečava da nastaviš sa obrazlaganjem svoje teorije? Tema je tu! Navali!
Zar se bojiš peer-review procesa? 0x00xx5

Corona sve je to laž ko veruje i ko se boji od corone nek pati ja se ne bojim te bolesti i neću se nikad plašiti od nje ne nosim masku nit rukavice evo sad izašo zakon i kažu da moraš nositi masku a zašto ?

https://edition.cnn.com/2020/05/06/heal ... index.html

Šta ti nije jasno na ovom videu? Da pomognemo u tvom kognitivnom procesu!!

Doduše, jasno je zašto se ti ne bojiš ne-nošenja maske, jer ionako to ne utjeće na tebe! Koga boli ona kita na to što moja djela i akcije utjeću na druge! Recimo ako ja večeras popijem 4l vina i dođem doma nasviran, neće moju ženu i djecu bolit glava od tog usranog lošeg vine, već mene! Jeli tako? Ne kužim koji se kurac one/i bune kad njih uopće ne dira vino! Neće oni povračat to govno! Već ja i samo ja! :roll:
Tu ima istine mladi pogotovo pretezno nece da nose maske,zato sto njima virus nemoze uglavnom nista al bas ih briga sto ce ga nekom starijem prenijet,a on ce mozda i umrijet zbog toga.
Vi razgovarate sa doktorom Gundolfom ...

Avatar
toce
gx
gx
Postovi: 2262
Pridružen: 25 Apr 2007, 22:41
Location: Makedonija

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao toce » 14 svi 2020, 01:01

TOCE

Avatar
toce
gx
gx
Postovi: 2262
Pridružen: 25 Apr 2007, 22:41
Location: Makedonija

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao toce » 14 svi 2020, 01:19

Nike mene ništa ne sprečava nit vino nit rakija ako tebe sprečava degustacija s 4L vina onda ima i vakcina za to hteo bi da je prvo ti probaš jer ti veruješ ja ne bi je nikad probao jer se ja ne bojim to primaju samo ko prati informacije sa interneta i tv kanalima i ko poštuje taj virus ja ne.
TOCE

Avatar
toce
gx
gx
Postovi: 2262
Pridružen: 25 Apr 2007, 22:41
Location: Makedonija

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao toce » 14 svi 2020, 01:27

Ako je virus opasan zašto ne kremiraju sva tela koja su preminuli od corona virusu da ne bi se opet aktivirao il proširio ? Nego ih sahranjuju u obične sanduke Il kofčege Aj mi odgovori na to.
TOCE

Gundolf1
_
_
Postovi: 34
Pridružen: 19 Mar 2019, 03:32
Location: BiH
Specialty: tv-multimedia

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao Gundolf1 » 14 svi 2020, 02:02

Stavljaju ih Toce u limene sanduke kojima zaleme poklopac,tako rade za sve zarazne bolesti,a tijelo kako kazu prethodno stave u dvije najlonske vrece u Italiji je pretezno kremiranje zastupljeno.Virus moze par sati zivjeti nakon smrti domacina.
Vi razgovarate sa doktorom Gundolfom ...

Avatar
toce
gx
gx
Postovi: 2262
Pridružen: 25 Apr 2007, 22:41
Location: Makedonija

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao toce » 14 svi 2020, 02:38

Snimci koji su prikazivali nisu bili limeni sanduci i taj snimak nije od sad.
TOCE

Avatar
nike
gxu
gxu
Postovi: 2896
Pridružen: 21 Mar 2010, 11:35
Location: Split HR
Warranty service: Atosa Arisco Ozti Fimar Roller-Grill Systemair Fiocchetti Prismafood Cappone Hendi Omniwash Icetech ItalI-Ice
Contact person: NIKE
Specialty: whitegoods
Lokacija: Split, HR

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao nike » 14 svi 2020, 04:01

toce je napisao:
14 svi 2020, 01:19
Nike mene ništa ne sprečava nit vino nit rakija ako tebe sprečava degustacija s 4L vina onda ima i vakcina za to hteo bi da je prvo ti probaš jer ti veruješ ja ne bi je nikad probao jer se ja ne bojim to primaju samo ko prati informacije sa interneta i tv kanalima i ko poštuje taj virus ja ne.
Molio bih prevod na neki ljudima razumljiv jezik, ja ovdje ne mogu da pohvatam ništa. Samo nekakav niz riječi a rečenica bez smisla.

Moj odgovor tebi je je bio alegorija.

https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Alegorija

Ovo tvoje meni je konfuzija! I to ne u smislu Konfucija!
Ako je virus opasan zašto ne kremiraju sva tela koja su preminuli od corona virusu da ne bi se opet aktivirao il proširio ? Nego ih sahranjuju u obične sanduke Il kofčege Aj mi odgovori na to.
Evo odat ću ti stvarnu istinu, ali nemoj nikome govoriti to, mislit će netko da si skrenuo! Ovi šta završe u bolnicu od navodnog korona virusa u stvari ne boluju od ničeg nego su se prepali od vijesti na TV-u pa glume bolesne tj. sve hipohonderi. A znamo koliko ih je danas. Oni 2-7% šta umre, umre od teškog oblika hipohondrije. A sahranjuju ih u drvene kovčege jer je distanca između njih i živih 2m dovoljna! Nije bitno jeli horizontalno ili vertikalno! Hipohondrija nije prelazna na razmaku većem od 2m i ako je ne emitiraš na TV-u. Vidiš da svugdje piše držite razmak 2 m! Maske se nose da zdravi ne prepoznaju hipohonderski grč lica (od straha) pa da ne bi i oni upali u pakao hipohondrije. I na 2 m i više se teško primjeti taj grč.
"Blago budalama, njima je lako jer ne misle tako!" PV

Avatar
Kobac
bela tehnika
bela tehnika
Postovi: 606
Pridružen: 26 Jun 2008, 23:19
Location: Beograd

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao Kobac » 14 svi 2020, 08:22

toce je napisao:
14 svi 2020, 02:38
Snimci koji su prikazivali nisu bili limeni sanduci i taj snimak nije od sad.
Cisto informacije radi limeni sanduk ide u drveni pa se ni ne zna ima li ga.

Gundolf1
_
_
Postovi: 34
Pridružen: 19 Mar 2019, 03:32
Location: BiH
Specialty: tv-multimedia

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao Gundolf1 » 15 svi 2020, 21:31

Elon Musk prijeti odmazdom :) kaze da ce cijelu fabriku preselit ako mu se nedozvoli rad zbog Korone...
Vi razgovarate sa doktorom Gundolfom ...

Avatar
jaro
bela tehnika
bela tehnika
Postovi: 1169
Pridružen: 21 Jun 2009, 11:53
Location: stara pazova
Contact person: jaro
Specialty: whitegoods

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao jaro » 21 svi 2020, 21:48

IMG_20200521_214452.jpg
Uh, izvinjavam, brišite.
Zadnja izmena: jaro, dana 21 svi 2020, 22:02, ukupno menjano 1 put.
Bez alata nema zanata!.....a bez znanja dzaba ti alat!

Avatar
KASA1
Site Admin
Site Admin
Postovi: 3031
Pridružen: 14 Feb 2011, 10:28
Location: Zagreb
Specialty: tv-multimedia

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao KASA1 » 21 svi 2020, 21:50

"Čovječe, pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!"

Gundolf1
_
_
Postovi: 34
Pridružen: 19 Mar 2019, 03:32
Location: BiH
Specialty: tv-multimedia

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao Gundolf1 » 25 Jun 2020, 00:26

Jeste poslusali preporuku strucnjaka i zasijali slobodnu povrsinu pokraj servisa,kako nebi morali kupovati hranu,jer kazu kupovna moze bit zarazena Koronom? :-)
Vi razgovarate sa doktorom Gundolfom ...

Avatar
cubica
gx
gx
Postovi: 3656
Pridružen: 15 Nov 2006, 11:23
Location: IVANJICA
Warranty service: ERG
Specialty: tv-multimedia

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao cubica » 16 Jul 2020, 17:50

Skinuto da zvaničnog sajta Republičkog zavoda za statistiku:
Umrli u Srbiji:
2018- 101.655 = 279 dnevno
2019- 101.458 = 278 ÷
___________________________
2019-januar- 278 dnevno
2019-febrar- 350 ÷
Mart- 288 ÷
April - 275 ÷
Maj - 289 ÷
____________________
2020
Januar - 281 dnevno
Februar- 314 ÷
Mart - 264 ÷
April - 288 ÷
Maj - 277 ÷

zanimljivo.....globalizam na delu definitivno! Jedno vreme sam bukvalno zaboravio na TV i medije, sad kad pratim šta se dešava..strašno! Ovo ispiranje mozga je nepodnošljivo...ne samo što se tiče ovog indukovanog virusa, več i političke situacije u Stbiji, krađe izbora i svega ostalog, sramota šta se sve može čuti i koliko su prodane i kupljene kod nas sve institucije i mediji.
cuby
samo laž treba državnu podršku, istina stoji sama od sebe uspravno! no thanks

Avatar
jaro
bela tehnika
bela tehnika
Postovi: 1169
Pridružen: 21 Jun 2009, 11:53
Location: stara pazova
Contact person: jaro
Specialty: whitegoods

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao jaro » 16 Jul 2020, 22:25

Tako je!
Jedino sto mi nije jasno: zasto neko na protestima ne izadje sa konkretnim zahtevima:
1. Necemo migrante
2. Necemo vakcine.



6. Sjasite svi sa medija i fotelja

Jbg, odo u politiku...
Bez alata nema zanata!.....a bez znanja dzaba ti alat!

Avatar
cubica
gx
gx
Postovi: 3656
Pridružen: 15 Nov 2006, 11:23
Location: IVANJICA
Warranty service: ERG
Specialty: tv-multimedia

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao cubica » 17 Jul 2020, 00:01

Pa u tome i jeste problem, to nije opozicija već tkz ''kontrolisana'' opozicija i uništili su izbore sa bojkotom i podeljenošću, svako je vukao na svoju stranu i ostali su sami SNS na izbornim mestima, epilog znamo. Predato je 2.700 prijava ali RIK i Ustavni Sud jednostavno se prave ludi! EU pomaže Vučiću da ponovo pobedi jer im odgovara...ma strašno šta se radi..užas Nesretni narod je već umoran u omantupaveo i u strahu od korone i gluposti..i ne vidi ni šta se dešava. Znaće i osvestiće se kad ih budu špricali na silu i zatvarali u kazamate i to zdrave...kasno će biti.
Problem je što narod ništa ne zna i lako je manipulisati sa njim..dosta je Dnevnik u pola osam i to je to. Pogledajte i podatke zvanične medicinske o pneumoniji!!! U zadnjih nekoliko godina..imalo je godina sa 4x većim brojem umrlih ili teško izlečenih od bolesti pluća...niko nije ni glavu okrenuo niti je dato u javnost! A sad...nazeb, kašalj, kijavica = korona! Cirkus!
Vučić MORA da uradi ono što mu nalože iz Nemačke, Francuske i Američke duboke države, tj. Rokfeleri, neki Rotšildi, Gejtsovi i druga globalistička bagra! A agenda je teror i okupacija naroda i špricanje do besvesti.
Toliko je nelogičnosti u svemu ovome da glava zaboli čoveka. Ovo je ludilo. Sad će i vojska i policija da nas mlate. Pominju i vakcinu, to se graniči sa ludilom, za tako kratko vreme napraviti nešto, još ona majmunica Kisićka kaže da je testirano i klinički ispitano?? Pa koga ona jebe u mozak..kobilčina??? Ja to da primim i dam deci??? ..bez sadržaja, uputstva, nepoznatih kontraindikacija?...gde se država jasno ograničila od isplate štete ako ti se desi da ostaneš invalid, ako oboliš naknadno ili umreš?? Ja ne znam šta da kažem...to nije normalno!!! Bez garancije ikakve da ta vakcina deluje??? ..ovo je nemoguće, kao da sanjam!

cuby
samo laž treba državnu podršku, istina stoji sama od sebe uspravno! no thanks

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “Kafana - Pab - Bircuz”