Teorije zavere o CORONA virusu

Forum za neobavezne teme.
Avatar
buzdumra
gx
gx
Postovi: 5346
Pridružen: 22 Okt 2006, 20:14
Location: srbija

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao buzdumra » 09 Apr 2021, 10:03

nike je napisao:
08 Apr 2021, 18:36

Nije čudo da se Dujo povukao! Čovjek nije imao izbora! Možda i ja to učinim! U zadnje 2 godine nije ništa pametno napisano na ovom forumu! Apsolutni gubitak vremena za mene![/youtube-https]
glwedaj vako Duja je pisao u strucnim forumima i podstakao dosta resenja , a ti nisi napisao bas nesto preterano , mlatis tu sa cubijem , opet i cubi se javlja tamo u strucni deo! (ja znam da ti znas al sta si se stiso :dmzs: )

da si nam napisao temu o funkcionisanju gasova ili neceg drugog ,./mogli smo otvorit temu c++, plc,... da se mlatimo oko toga ..

izmedju ostalog nazivas nekog glupim ,. pa to ti svi citaju da je to nacin da pretstavis sebe kao da si pametan !
-ovde ima jos ljudi koji ne pisu nista ,a znaju svasta,..

i na drugim forumima ima ciovid tema, :
stvarno stanje , ne znamo niti ce se znati

///dw i bbc - (citaj kao amerikanci i eu) iznose razlicite tvrdnje za istu vakcinu \\\

svi nesto mute , istina se iskrivljuje ,. tvrditi danas nesto da je ok to je vrlo upitna stvar!!!

najbolje bi bilo otici negde na planinu i bole te q. za bilo sta ...vidis jednog coveka mesecno i ne das mu preko plota ! 01armonika
proradijo mi net zahvaljujuci fanzi

Avatar
spagagz
gx
gx
Postovi: 1526
Pridružen: 29 Dec 2008, 21:47
Location: Gorazde BiH
Contact person: Nedeljko
Specialty: tv-multimedia

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao spagagz » 09 Apr 2021, 11:55

Izvini Kole o kakvom ti verbalnom deliktu govoris?Ovde se diskutuje o Koroni i sve vezano za nju.Niko ne pozivas na revoluciju pa da nesta cvikamo.Ako se bojmo iznijeti misljenje,ma kakvo ono bilo,onda ne zasluzujemo da zivimo.Takvim stavom su krenule sve diktature,pa kad su zavrsile onda svi pljuju po njma,a malo ko se usudio da na vrijeme kaze i upozori.Uzgred,ko je gledao seriju Revolucija?Ona druga sezona me podsjeca na ovo stanje.

Avatar
Kole
_
_
Postovi: 81
Pridružen: 19 svi 2009, 11:42
Location: Beograd

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao Kole » 09 Apr 2021, 15:10

Ako budeš imao vremena pročitaj Andrićev Most na Žepi. I zapamti šta je vezir dao da se na most ukleše...

Avatar
buzdumra
gx
gx
Postovi: 5346
Pridružen: 22 Okt 2006, 20:14
Location: srbija

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao buzdumra » 09 Apr 2021, 15:56

pa nije dao nista ,.,.zato sto je bio puko ko lajsna ,kao decaka odveli ga u tursku i tamo je isao putem...kako je neko drugi hteo, posle zatvor , pa je malo mislio gde je rodjen i sta , pa onda most , pa ludilo
teske su sudbine...ljudi.
onaj zidar sto bio u kolibi, njega kuga shebala , .. da je ziv sad bi ga korona dotukla :?
proradijo mi net zahvaljujuci fanzi

Avatar
Ribery
gx
gx
Postovi: 551
Pridružen: 28 Okt 2008, 20:21
Location: Beograd
Contact person: Darko
Specialty: tv-multimedia
Lokacija: Beograd-Zvezdara
Kontakt:

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao Ribery » 09 Apr 2021, 16:45

Evo ja da iznesem svoje mišljenje pa možda nekome pomogne. Dobio sam Koronu pre 8 dana i od juče sam u Beogradskoj Areni. Najvažnije je naći dobrog doktora a ja ga nisam nasao a išao sam svuda i ne vredi. Druga stvar je da imate srece ali ja ovo baš i ne bih prepustio sreći. Ako vam pravi lekar ne da terapiju koja je prava teško se izvlačite da sve prodje kako treba osim ako nemate sreće u životu. Džabe vitamini i džabe sve. Najvažniji parametri za one koji ne znaju su D dimmer i CRP. Normala je ispod broja 5 za oba kad se izvadi krv. To se menja na 2 do 3 dana i mora čovek jako da pazi na to. To što je neko revakcinisan ne znači da ne može da se zarazi i dobije obostranu upalu pluća. Arena je puna revakcinisanih koji posle dva meseca evo ih leže i ne mogu da dišu. Oni vakcinisani koji se nisu zarazili samo su imali sreće. To vam je iz prve ruke i gledajte da se sačuvate bez obzira na sve jer ja ne bih bio u bolnici da je ovo nešto obično.
Posao TV servisera moras da volis da bi radio takav posao. Ovaj posao niko ne uci samo zbog novca.

Avatar
alexa_pg
Site Admin
Site Admin
Postovi: 5448
Pridružen: 22 Avg 2006, 08:10
Lokacija: Podgorica

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao alexa_pg » 09 Apr 2021, 17:03

Ribery je napisao:
09 Apr 2021, 16:45
Evo ja da iznesem svoje mišljenje pa možda nekome pomogne. Dobio sam Koronu pre 8 dana i od juče sam u Beogradskoj Areni. ...
To što je neko revakcinisan ne znači da ne može da se zarazi i dobije obostranu upalu pluća. Arena je puna revakcinisanih koji posle dva meseca evo ih leže i ne mogu da dišu. Oni vakcinisani koji se nisu zarazili samo su imali sreće. To vam je iz prve ruke...
Ako sam te dobro razumio, to što su primili obje doze vakcine ne znači ništa? Isto oboljevaju i vakcinisani i nevakcinisani?
Ako je tako, zašto se uopšete narod vakciniše?
"I ja volim ljude ali ih sve manje podnosim"

Avatar
jaro
bela tehnika
bela tehnika
Postovi: 1174
Pridružen: 21 Jun 2009, 11:53
Location: stara pazova
Contact person: jaro
Specialty: whitegoods

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao jaro » 09 Apr 2021, 17:13

Upravo se to pitanje postavlja.
Kao sto rece jedan nas lekar koji je bio u Africi (lekari bez granica), kaze lecili smo ih od ebole, i posle im davali vakcine zbog iste, a znali smo da vakcina nije za to, nego je bila neka proba za ko zna sta..
Bez alata nema zanata!.....a bez znanja dzaba ti alat!

Avatar
miodrag popovic
gx
gx
Postovi: 3150
Pridružen: 08 Nov 2006, 21:08
Location: Srbija
Phone number: 00381638773821
Specialty: tv
Lokacija: Pančevo Braće Jovanović 56

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao miodrag popovic » 09 Apr 2021, 17:16

Vakcina ne štiti 100%
Ribery šetaj,unosi tečnost,pij terapiju.Biće sve OK
Ko izgubi dobitak, taj dobija gubitak

Avatar
Kobac
bela tehnika
bela tehnika
Postovi: 610
Pridružen: 26 Jun 2008, 23:19
Location: Beograd

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao Kobac » 09 Apr 2021, 17:52

A i raspitaj se iz prve ruke ti sto leze koje su vakcine primili?

Slusaj Miodraga i misli pozitivno, mnogo znaci.

Avatar
cubica
gx
gx
Postovi: 3663
Pridružen: 15 Nov 2006, 11:23
Location: IVANJICA
Warranty service: ERG
Specialty: tv-multimedia

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao cubica » 09 Apr 2021, 18:10

Darko, želim ti da što pre ozdraviš, manje razmišljaj o bolesti a više šta ćemo sve da radimo kad se vratiš,
punoo pozzz, sve najbolje,
cuby no thanks
samo laž treba državnu podršku, istina stoji sama od sebe uspravno! no thanks

Avatar
buzdumra
gx
gx
Postovi: 5346
Pridružen: 22 Okt 2006, 20:14
Location: srbija

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao buzdumra » 09 Apr 2021, 18:46

Darko drz se ,
kako gledas crp ,. tj sa cim ga smanjuju ?
proradijo mi net zahvaljujuci fanzi

Avatar
bracans
bela tehnika
bela tehnika
Postovi: 433
Pridružen: 19 Apr 2014, 12:49
Location: Novi Sad
Specialty: whitegoods

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao bracans » 09 Apr 2021, 21:57

01ziveli
Zadnja izmena: bracans, dana 21 Okt 2021, 00:17, ukupno menjano 1 put.

Avatar
spagagz
gx
gx
Postovi: 1526
Pridružen: 29 Dec 2008, 21:47
Location: Gorazde BiH
Contact person: Nedeljko
Specialty: tv-multimedia

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao spagagz » 09 Apr 2021, 23:45

Darko brz i uspjesan oporavak ti zelim.Mlad si to je jedan veliki + u tvoju korist.

Avatar
Ribery
gx
gx
Postovi: 551
Pridružen: 28 Okt 2008, 20:21
Location: Beograd
Contact person: Darko
Specialty: tv-multimedia
Lokacija: Beograd-Zvezdara
Kontakt:

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao Ribery » 10 Apr 2021, 16:05

Ljudi hvala Vam puno svima. Što se tiče vakcina i kojim vakcinama su ovi što leže revakcinisani to ne znam ali je žalosno je što ih ima mnogo revakcinisanih u Areni.Što se tiče korone, maska me je štitila odlično godinu ipo dana uz strogo poštovanje mera ali me je u rodjenoj kući nije zaštitila jer sam je skinuo. Nisam imao sreće posle kućne posete i eto... Kad se razbolite prvo nadjite lekara koji će stručno da vas pregleda a ne da vam da antibiotik i C vitamin i kuci. To je gubljenje vremena. Po meni pre nego što odete kod lekara idite privatno uradite CRP, D Dimer i krvnu sliku pa tek onda kod lekara. Ova tri parametra se vade iz krvi i skraćujete vreme i vama i lekaru koji to ni ne kaže nekada. Crp je pokazatelj neke upale i jako je bitan. Ja sam sa 50 zaglavio u bolnicu a pre tri dana je bio 17,7. Maksimalna granica je 5 i za CRP i za D dimer. CRP se smanjuje pravom terapijom i dobri lekovima a nekada i infuzijom. Tu je stvar sreće kad se javite lekaru i kakav vam je organizam. Jedna ohrabrujuća stvar je što se svi uglavnom izleče ali je lečenje mučenje i ne daj bože nikome ovoliko bola i patnje.
Posao TV servisera moras da volis da bi radio takav posao. Ovaj posao niko ne uci samo zbog novca.

Avatar
filka
gx
gx
Postovi: 1966
Pridružen: 13 Avg 2006, 10:38
Location: Kavadarci Makedonija
Warranty service: Fuego Grundig LG Beko Samsung
Specialty: tv

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao filka » 10 Apr 2021, 17:53

936620E6-EA28-4038-8AC8-DC6E42273A50.jpeg
Nisi ti u bolnici zaglavio sa 50 CRP ima tu još nešta,evo moj- pa sam kuci preboleo...
-će izginemo ki Mančester

Avatar
bracans
bela tehnika
bela tehnika
Postovi: 433
Pridružen: 19 Apr 2014, 12:49
Location: Novi Sad
Specialty: whitegoods

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao bracans » 11 Apr 2021, 00:04

01ziveli
Zadnja izmena: bracans, dana 21 Okt 2021, 00:17, ukupno menjano 4 puta.

Avatar
cubica
gx
gx
Postovi: 3663
Pridružen: 15 Nov 2006, 11:23
Location: IVANJICA
Warranty service: ERG
Specialty: tv-multimedia

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao cubica » 11 Apr 2021, 00:30

bracans je napisao:
11 Apr 2021, 00:04
Najnovije saznanja teoreticara zavere vezano za koronu: napada najvise one sa sedom kosom, preporuka, prebrojati sede vlasi i farbanjem u plavo smanjiti rizik od korone pedeset posto, farbanjem u crveno sezdeset posto, farbanjem u crno sedamdeset posto, za one bez dlaka najbolja prevencija od korone zabiti glavu u pesak, mogu se mesati boje pri cemu se trazi srednja apsolutna vrednost. Sto se tice vakcina, nuspojave su: ako primite crvenu vakcinu nema da se pije alkohol, samo rasol, ako primite plavu vakcinu nuspojava je da dodirom pretvarate vodu u vino, mleko u sir, ako primite crnu vakcinu nuspojava je da vam dlake izrastu i pretvarate se u majmuna, sve ostale vakcine su kombinejsn ove tri, ako ni jedna vakcina ne pomogne uvek je tu sveta vodica i radenska tri srca. Ziveli i zdravi bili :pivopije: no thanks
PS: Farbanje u zeleno i zelena vakcina daju najbolje rezultate.
Braco, na čemu si? lolzi
Nego...ne verujem da ti je promakao ovaj podatak o ogromnom broju revakcinisanih sa teškim komplikacijama, nije to samo u Areni, nego i u Batajnici i drugde...zar se to nije desilo i u ''tvojoj'' crvenoj zoni? Ako jeste, zašto si prikrio podatke od nas?
Da li ti podaci i dalje favorizuju primanje neispitane vakcine?
cuby no thanks
samo laž treba državnu podršku, istina stoji sama od sebe uspravno! no thanks

Avatar
bracans
bela tehnika
bela tehnika
Postovi: 433
Pridružen: 19 Apr 2014, 12:49
Location: Novi Sad
Specialty: whitegoods

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao bracans » 11 Apr 2021, 00:38

01ziveli
Zadnja izmena: bracans, dana 21 Okt 2021, 00:16, ukupno menjano 1 put.

Avatar
Ribery
gx
gx
Postovi: 551
Pridružen: 28 Okt 2008, 20:21
Location: Beograd
Contact person: Darko
Specialty: tv-multimedia
Lokacija: Beograd-Zvezdara
Kontakt:

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao Ribery » 11 Apr 2021, 15:15

filka je napisao:
10 Apr 2021, 17:53
936620E6-EA28-4038-8AC8-DC6E42273A50.jpegNisi ti u bolnici zaglavio sa 50 CRP ima tu još nešta,evo moj- pa sam kuci preboleo...
Filka sve je do sreće, do organizma ali i do toga kada se javiš lekaru što znači što pre to bolje. Naravno da kod mene CRP nije jedini faktor ali je jedan od važnih faktora zašto ljudi zaglave bolnicu, neko i ne zaglavi sve zavisi ali ni treba se igrati pa posle da nekoga bodu sa 6 igala svaki dan ko ovde mene što bodu. Nije baš prijatno.
Posao TV servisera moras da volis da bi radio takav posao. Ovaj posao niko ne uci samo zbog novca.

Avatar
bracans
bela tehnika
bela tehnika
Postovi: 433
Pridružen: 19 Apr 2014, 12:49
Location: Novi Sad
Specialty: whitegoods

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao bracans » 11 Apr 2021, 16:53

01ziveli
Zadnja izmena: bracans, dana 21 Okt 2021, 00:16, ukupno menjano 1 put.

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “Kafana - Pab - Bircuz”