Majstori ima li posla ???

Forum za neobavezne teme.
chellawy
gx
gx
Contact person: SIX
Specialty: tv

Re: Majstori ima li posla ???

Post napisao chellawy » 28 Mar 2019, 14:44

spagagz je napisao:
27 Mar 2019, 20:30
Nikad vise nisam radio,a manje zaradio.Samo da prodje ovaj mart,nikad gori mjesec u zivotu. :m:
To six govori već više od 10 godina !!
I svi kažu da je budala !?!?

Baš mi je drago što sam BUDALA :pivopije: :pivopije: :pivopije:
Kompletna ponuda rezervnih delova koja će biti veoma ažurirana u narednih dve ,dve i po godine :)
https://www.kupindo.com/Clan/chellawy/SpisakPredmeta

spagagz
gx
gx
Specialty: tv-multimedia

Post napisao spagagz » 28 Mar 2019, 16:23

Ja to vidim ovako,čim se rodiš valja živjeti,ako hoćeš živjeti,moraš jesti,ako hoćeš jesti,moraš raditi.Ako ti se ne radi ubiješ se brate i nema problema.Meni je raditi pa raditi i nemam s tim problema.Ono na šta sam se žalio je na jedan problem mi se pojave još 2,a sve su tesko riješivi.Pa mi se tako desi da odradim 2 dana za džabe,mada i tad kažem ko ga j...,bar se nešta novo naučilo.Naplatiće se drugi put i to obično tako bude.Imam ja ovakvih perioda ali traju po par dana,ali u martu je trajalo bar 20 dana.

chellawy
gx
gx

Post napisao chellawy » 28 Mar 2019, 20:14

spagagz je napisao:
28 Mar 2019, 16:23
Ja to vidim ovako,čim se rodiš valja živjeti,ako hoćeš živjeti,moraš jesti,ako hoćeš jesti,moraš raditi.Ako ti se ne radi ubiješ se brate i nema problema.Meni je raditi pa raditi i nemam s tim problema.Ono na šta sam se žalio je na jedan problem mi se pojave još 2,a sve su tesko riješivi.Pa mi se tako desi da odradim 2 dana za džabe,mada i tad kažem ko ga j...,bar se nešta novo naučilo.Naplatiće se drugi put i to obično tako bude.Imam ja ovakvih perioda ali traju po par dana,ali u martu je trajalo bar 20 dana.
extra ... baš nije dosadno :roll: :roll: :shock: :shock:
Kompletna ponuda rezervnih delova koja će biti veoma ažurirana u narednih dve ,dve i po godine :)

mladen mladenov
gx
gx

Post napisao mladen mladenov » 28 Mar 2019, 21:16

Six a sta da radimo :roll: ,nismo mi tupavi pa da to neznamo,znamo da nam posao odlazi u tri lepe.Bilo kakav posao ovde zapoceti a da ok zaradjujes nemozes bez velike love i ako nisi u nekim vezama i vezicama.Posla ima koliko hoces u raznoraznim firmicama za 200-300e.Kome je to dovoljno nek izvoli,vecini nama ovde je kasno da se presaltamo na bilo sta drugo a i da mozemo sta?,ja nemam ideju,pozavrsavao sam zadnjih godina jos neke skole,gde sam god konkurisao iskustvo traze od minimum 2god. A gde da ga nadjem,testove sam polagao kao da me primaju u Nasu,mogao sam u par firmi da se ubacim kao sistem administrator,plata pocetna oko 400e.jebe te ko stigne,od direktora,menadzmenta pa sve do radnika,za sve si kriv,odgovornost nedaj ti boze.Jedino mozda otici preko,a nemozemo ni svi preko.Neznam,jebena neka vremena dosla.
Mora da se zna ko namesta antenu,a ko vice ne valja :)

Ribery
___
___
Contact person: Darko
Kontakt:

Post napisao Ribery » 29 Mar 2019, 08:18

Sto se tice posla u Beogradu retko koja firma daje vise od 40000 dinara mesecno. Pricam o firmama u kojima moze da se zaposli obican covek bez veze. Zbog toga ja ne radim nigde i necu da se zaposljavam jer zaradim vise para na internetu prodavajuci robu iz Nemacke nego da trpim razne budale po firmama za bedne pare. Te pare mozete da zaradite i u servisu tako da se ne isplati da se negde zaposljavate i da slusate budale. Meni samo nije jasno odakle onom narodu toliko para u Beogradu da voze automobile od po 20000e i cak i do 100000e. To nije mali broj automobila nego je svaki treci ili cetvrti takav.Pitam se nekad u kojim oni firmama rade, kolike plate imaju kad mogu tako nesto da voze. Dodje mi nekada da ih zaustavljam redom i da ih pitam u kojim firmama rade i koliki su to strucnjaci kad imaju tolike plate prvo da kupe takav auto a posle da ga odrzavaju. Neki su pare i nasledili ali ne verujem da su bas svi toliki naslednici. Mozda sam ja glup ili nesposoban pa ne umem ali znam da radim po ceo dan i zaradjujem pristojno pa jedva imam da kupim i golfa 3 a za golfa 4 bih morao da se zaduzim debelo. Nije mi krivo sto oni imaju nego se cesto pitam koliko ti ljudi rade dnevno i sta rade kada mogu da kupe takav auto ili ja jednostavno radim nesto pogresno kad ne mogu da kupim auto ni priblizne vrednosti :shock:
Posao TV servisera moras da volis da bi radio takav posao. Ovaj posao niko ne uci samo zbog novca.

ROAMER
_
_
Contact person: Dragan
Specialty: consumer

Post napisao ROAMER » 29 Mar 2019, 08:45

Kod mene se uvijek nadje nekog posla, do te mjere nekad da bih mogao slobodno dvojcu zaposliti, ali onda opadne pa sta da radim sa njima onda jer dodje ono vreme kad nemas sta drugo nego pospremiti radionu a i to ti se ne mili raditi. A mislim i da bih se pojeo od brige kad bih imao nekog ko radi za mene, odnosno da sam ja odgovoran da mu osiguram platu. Ovako sam pa koliko stignem stignem. Trenutno su na tapetu od hidraulike: zamjena crijeva za brod na sistemu za trim propelera, popravak penumatickog cilindra na masini za zamjenu guma. Eletronika: jedna dewalt stemerica, sterilizator, 5 crknutih pwm napajanja, 2 vsd, 1 servo drajv, ledomat, parna postaja i jos hoce da mi uvale jedan onaj rear projection televizor, mada mislim da taj nece kod mene u ordinaciju. Tako da cu imati sta raditi bar 3-4 dana.
Ribery brate, pa znamo svi da se takvi auti ne voze od plate. Neki imaju svoj biznis, pa im ostane dosta jer upravo oni ne daju vise od 300 evra platu, neki su raznorazni muljatori, neki su do guse u kreditu, ali bitna su kolica.......vjerujem da ih ima zastupljenih u svim kategorijama.
Iskustvo je direktno proporcionalno kolicini unistene opreme............

spagagz
gx
gx

Post napisao spagagz » 29 Mar 2019, 16:32

chellawy je napisao:
28 Mar 2019, 20:14
[quote=extra ... baš nije dosadno :roll: :roll: :shock: :shock:
Vjeruj nije ni malo :-(

fanzo
Site Admin
Site Admin
Phone number: 0038121781575
Kontakt:

Post napisao fanzo » 27 Apr 2019, 06:19

Ako nemate posla ovih dana, u slobodno vreme montirajte si ovakvo univerzalno osvetljenje u sevisu
Prilog
osvetljenje2.png
osvetljenje1.jpg
Svakodnevno usavršavanje je bolje od zakasnelog savršenstva

chellawy
gx
gx

Post napisao chellawy » 29 Apr 2019, 19:39

Debeli , takav "plafon" košta pola godišnje ušteđivine za prosečnog člana foruma FF

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “Kafana - Pab - Bircuz”