Majstori ima li posla ???

Forum za neobavezne teme.
zar099
_
_

Re: Majstori ima li posla ???

Post napisao zar099 » 02 Nov 2015, 21:47

vetrenjaca je napisao:
Resize of Resize of IMG_0477.JPG
Gledam ovu sliku pa se prisjeti likova kojima moras objasnjavat da TV nije zato da se na njemu sjedi ili oni sa drvenim kutijama ko namjestaj -hoce da se popne na njega dohvati nesto sa visoke police,znam da nije bas u skladu sa temom al mi smijesno-jos pogotovo tudji televizor :mrgreen:

zar099
_
_

Post napisao zar099 » 27 Jan 2019, 11:15

Ovo je crni humor gledam neki dan,koliko grobar ima posla :D nekad i po tri sahrane na dan,stvarno mu je perspektivno zanimanje,stalno su na groblju traze mjesta :).

chellawy
gx
gx
Contact person: SIX
Specialty: tv

Post napisao chellawy » 28 Jan 2019, 17:03

imam drugara koji ima pogrebno preduzeće i 3 sahrane na dan mu je u zanjih par godina prosek. Sa tendecijom porasta. pre 7-8 godina mu je prosek bio 15ak mesečno a sad nije ispod 40 ....
Zadnja izmena: alexa_pg, dana 28 Jan 2019, 20:52, ukupno menjano 1 put.
Razlog: Obrisan citat
Kompletna ponuda rezervnih delova koja će biti veoma ažurirana u narednih dve ,dve i po godine :)
https://www.kupindo.com/Clan/chellawy/SpisakPredmeta

SaleSk
___
___
Kontakt:

Post napisao SaleSk » 01 Feb 2019, 17:44

Odavno nisam bio na forumu, imao dosta problema... I evo danas cituckam teme, listam sta ima i kako ima...
I iskreno fali mi ovaj serviserski posao, mislim na konkretnu tematiku...
Ja radim, ali nije to to... Nema da sednes na stoliche, pa da te dupe zaboli od posla, da te oci zabole dok ne nadjes neki problemcic, pa letovanje, zamena delova, sijalica, HIS, vertikala, oscilator, Gorenje, Philips, Sony, pa SABA, 777 :D i tako do 101 i nazad...
Sve je sada razlicito...
Jedva da imam vremena da se malo rekreishem sa nekim LCD-om, i tako labavo...
Fali mi zivot pre 10 godina. Jednostavno kao da sam bio srecniji kad sednem, citam, trazim, popravljam, ...
:)
Pozdrav i ziveli :)
Dusevni bolesnik nikada ne napada bez razloga. U tome se razlikuje od normalnih ljudi.

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “Kafana - Pab - Bircuz”