MAJSTORI GDE CE KO NA LETOVANJE

Forum za neobavezne teme.
srleboj
gx
gx
Contact person: spasoje
Phone number: 003810112515373
Specialty: tv

MAJSTORI GDE CE KO NA LETOVANJE

Post napisao srleboj » 27 Jun 2008, 22:06

ja cu na srebrno jezero a vi ............
srdjan

bolle86
_
_
Specialty: broadcast

Re: MAJSTORI GDE CE KO NA LETOVANJE

Post napisao bolle86 » 27 Jun 2008, 22:28

Pocetkom avgusta,na Ohrid,pa sa Ohrida na beer fest u BG :pivopije:

Barbarella56
gxu
gxu

Post napisao Barbarella56 » 28 Jun 2008, 08:21

Sticajem okolnosti bio sam početkom juna u CG pa sam iskoristio priliku da se malo umočim u more.U Sutomoru je katastrofa-kao da se kupaš u kanalizaciji.Da stvar bude još gora-bile su neke restrikcije vode pa nemaš gde da spereš ono što pokupiš u moru.Magistrala raskopana,uz Crkvine semafori na 5-6 mesta...Blagi užas!

chellawy
gx
gx
Contact person: SIX

Post napisao chellawy » 28 Jun 2008, 09:12

ako negde i odem to moze da bude tek pocetkom septembra

srebrno jezero lepo zvuci ali ni tara nije losa kombinacija
mada kako nisam uspeo da odem na ohrid na druzenje servisera , uopste vise nemam volju da odem ove godine bilo gde :-(

mozda bi mi bilo najbolje da odem u slovacku da malo odmorim mozak od svega .....

nemam pojma situacije su toliko nepredvidive da mislim da cu ipak provesti letovanje pored lemilice i eventualno po kojoj ribljoj cardi ....
Kompletna ponuda rezervnih delova koja će biti veoma ažurirana u narednih dve ,dve i po godine :)
https://www.kupindo.com/Clan/chellawy/SpisakPredmeta

buzdumra
gxu
gxu

Post napisao buzdumra » 28 Jun 2008, 11:30

letujemo stalno ja se nadam da cu da potrosim kilu kalaja ako bude posla :pivopije: a za druga letovanja :roll:
proradijo mi net zahvaljujuci fanzi

Palme
___
___
Contact person: Damir
Phone number: 0046 31 811238
Specialty: tv-multimedia

Post napisao Palme » 28 Jun 2008, 12:19

Na zalost,niti ovoga ljeta ne mogu na odmor,,,,posla je preko glave tako da jednostavno ne zelim zatvarati.
Zato ce supruga uzivati dva mjeseca u nasem apartmanu na Hrvatskoj obali.

stojkePN
____
____

Post napisao stojkePN » 28 Jun 2008, 16:21

Ima li neko nekih komentara za Grcku.Ako je bio kako je prosao :?: Jos se razmisljam mada je trebalo to pre raditi :lala:
Sto vise ucim sve vise vidim koliko neznam :plaz:

chellawy
gx
gx
Contact person: SIX

Post napisao chellawy » 28 Jun 2008, 22:17

za grcku ti ne treba komentar
svi moji prijatelji idu tamo
evo sad sam ovih dana sa njih troje pricao i prezadovoljni su.... cak su i cene sasvim ok...

i ima vode za razliku od sutomora
ali ima i vatre ... marmaris...
Kompletna ponuda rezervnih delova koja će biti veoma ažurirana u narednih dve ,dve i po godine :)
https://www.kupindo.com/Clan/chellawy/SpisakPredmeta

filka
gx
gx

Post napisao filka » 28 Jun 2008, 22:19

Sutra se BD vraca sa Grcke pa ce on pisati kako je tamo
-će izginemo ki Mančester

stojkePN
____
____

Post napisao stojkePN » 29 Jun 2008, 00:32

Isao sam danas do grada i Vasara (bio vasar danas u Paracinu) i cujem dva prijatelja kako pricaju jedan se upravo vratio sa letovanja iz Crne Gore a ovaj ga pita kako je bilo kako su ti deca.Kaze evo ih sede kuci vec drugi dan lece sugu sto su zaradili na moru :shock: :shock: :shock:

Bio sam 3 puta u Crnoj Gori i nisam bio zadovoljan plazama a ni vodom (prljava).U Bugarskoj sam bio plaza extra ali sam otisao pocetkom septembra pa nisam ni smeo da udjem u vodu od meduza koje su bile OGROMNE.Inace ne svidja mi se bugarsko gostoprimstvo toliko su bezobrazni i prevaranti da mi se zgadilo.Razmisljam se ove godine da idem za Grcku pa ako se razmislim odoh :lala:

tvmikro
gx
gx
Contact person: Vlada
Phone number: 00381642517307
Kontakt:

Post napisao tvmikro » 29 Jun 2008, 00:50

:tooo: :tooo: :tooo: OHRID :tooo: :tooo: :tooo:

alexa_pg
gxu
gxu

Post napisao alexa_pg » 29 Jun 2008, 01:46

stojkePN je napisao:Isao sam danas do grada i Vasara (bio vasar danas u Paracinu) i cujem dva prijatelja kako pricaju jedan se upravo vratio sa letovanja iz Crne Gore a ovaj ga pita kako je bilo kako su ti deca.Kaze evo ih sede kuci vec drugi dan lece sugu sto su zaradili na moru....
Na crnogorskom primorju ima veliki broj hotela, kako onih za dublji dzep, tako ima da se nadje i za radnicku klasu. Nije lijepo od tvog prijatelja sto prica da mu se djeca lijece od suge evo dva dana. Pitaj ti prijatelja gdje je poveo djecu na more? U koji su hotel bili smjesteni? Sigurno nije bio u Splendidu, Miloceru, Svetom Stefanu... Nije bio ni u ove "radnicke" Durmitor, Beograd, Belvi, Montenegro pa ni u odmaraliste Naftagasa (da ne nabrajam dalje) Cijena u ovim "radnickim" hotelima je oko 30 eura polupansion. Ne kazem da je jeftino. Skupo i to dosta. Sam covjek ako podje 10-tak dana nekako i da potrosi tih 300e za hotel i jos 200e van hotela. Problem je za familijarne ljude (4-5-clane) kad im treba po par hiljada eura za odmor. Tu nastaje problem. Ne moze se. Nema se. Onda nasi ljudi spavaju u satorima, spavaju u autima, na poljskim krevetima pod maslinama... Muce i sebe i djecu. Matorih mi nije zao. Zao mi je djece koju muce. Nemoj ovo da shvatis kao ruganje. Zaista mi ih je zao. Ja to gledam skoro svaki dan. Ta mala djecica nista ne znaju. Zavlace se po kojekakvim budzacina i nije cudo sto dobiju sugu. Zasto sve to? Da bi njihovi roditelji mogli reci da su bili na odmor na moru. Izem ti takav odmor. Pa bar da cute onda, no komentarisu.. dobili sugu.
Alexa

SaleSk
___
___
Kontakt:

Post napisao SaleSk » 29 Jun 2008, 02:48

Ma ima svasta...I stojke je u pravu a i ti alexa....
Crna Gora je postala mesto "mondensko" tako da kazem jedino Budva i ta nekoliko mesta koja si nabrojao...ono drugo je prava shuga...zalosno...
Potrosices iste pare a dobices mnogo vise bilo gde...
Evo kod nas u Makedoniji iz agencije 10 dana Zakintos je bilo za 110 evra....ali naravno do 20 juna pansioni....Pa bolje da idem od 10 juna do 20 juna na zakintos nego bilo gde kod nas (nas mislim na bivsu jugu)

Hrvatska kazu da je odlicna, ali je skupa....Neznam...ne mogu da komentarisem...preproslog leta je po CG bilo stvarno prljavo...Voda kad ima kad nema...vise nema nego sto ima, ulice prljave, smece posvuda i po plazi i po gradu (suto more uzas, petrovac onako, budva od previse ljudi prljavo)
nisu samo ljudi zaduzeni za higijenu krivi....
tu je nas balkanski mentalitet najvise kriv...
Narod je ko stoka...
koliko mi mozemo da uprljamo niti cela komunalna higijena iz cele evrope ne moze da pocisti...jbga...takvav smo narod...a kada odemo negde sa strane onda smo kulturni....zasto je to tako nemam pojma....
Dusevni bolesnik nikada ne napada bez razloga. U tome se razlikuje od normalnih ljudi.

nec
gxu
gxu
Phone number: 0038934551413
Kontakt:

Post napisao nec » 29 Jun 2008, 05:22

tvmikro je napisao::tooo: :tooo: :tooo: OHRID :tooo: :tooo: :tooo:
zna se ponovo 03.07.2008 pocinje druga tura :pivopije: :pivopije:
Kad zamenimo ideje svi imamo duplo vise ideja

stojkePN
____
____

Post napisao stojkePN » 29 Jun 2008, 15:39

@ AlexaPG

i cujem dva prijatelja kako pricaju
Nisam pricao sa nikim nego sam cuo razgovor na ulici.

Palme
___
___
Contact person: Damir
Phone number: 0046 31 811238

Post napisao Palme » 30 Jun 2008, 09:31

Malo me je iznenadilo ovdje pisanje o turizmu Crne Gore.
Ja imam desetak poznanika koji su ljetovali u Crnoj Gori i opisali mi sve u superlativima a ti poznanici su Svedani koji nisu bili subjektivni pri tome.Crna Gora je jedna od top destinacija ove godine(bar ovdje u Svedskoj) te vlada veliki interes za kupnjom nekretnina koje imaju sve vecu i vecu cijenu.
Crna Gora je elitno turisticko odrediste i zato ima svoju cijenu a vremena jeftinog ljetovanja su proslost.

fanzo
Site Admin
Site Admin
Phone number: 0038121781575
Kontakt:

Post napisao fanzo » 30 Jun 2008, 14:48

Ja sam na letovanju bio ...napunio baterije...ovako sa društvom je najbolje... zaista ima šta da se vidi i poseti na Ohridu...šteta samo što nije moglo više kolega da nam se pridruži ..druženje je bilo nezaboravno.

PS:Što se cena tiče baš sam se prijatno iznenadio..sve su cene apsolutno bile niže nego ovde kod nas...proizvodi iz Srbije jeftiniji na Ohridu...Putevi su im odlični i jasno obeleženi ...pitao me je Makedonski carinik gde idemo, kada sam mu odgovorio samo je usledio smešak od uva-do-uva i reče "ćeraajj!!!" :mrgreen:
Svakodnevno usavršavanje je bolje od zakasnelog savršenstva

mladen mladenov
gx
gx

Post napisao mladen mladenov » 30 Jun 2008, 16:03

Bio sam dosta puta na Crnogorskom primorju i u sustini sam uvek bio zadovoljan osim zadnji put kad su nas ispalili za smestaj,ali ajde snasli smo se posle,mada licno mislim da su dosta naduvane cene,za malo vise novaca se moze otici u Grcku ili Bugarsku,tamo jos nisam bio ali mnogi kazu da je mnogo mnogo bolje sto se tice plaza i usluge.
Mora da se zna ko namesta antenu,a ko vice ne valja :)

srleboj
gx
gx
Contact person: spasoje
Phone number: 003810112515373

Post napisao srleboj » 30 Jun 2008, 21:13

sutra oko podne sam na jezeru juhuuuuu................
srdjan

filka
gx
gx

Post napisao filka » 30 Jun 2008, 23:32

Ako je neko isao u Turciju da letuje e TAJ zna sta je turizam i kako se TURISTI docekuju a sve ovo oko nas u sustini je GLUMENJE turizam:
1: Grcka-Skupa do boli i zato NASI turisti praktikuju PARADAJZ turizam :mrgreen: 90% njih ne zna koje su cene u RESTORANIMA a za u Disko i kaficima da ne pricam
2: Bugarska-Jeftina je BILA nekad a sada su cene otisle nagore al im je USLUGA KATASTROFA sta se LJUBEZNOSCU tice oni su -10 ocena
3:Crna gora-OK sta se tice usluga i cena al se pocelo osecati vlijanie STRANOG kapitala i cene ce da odu GORE do one granice kada ce prosecni turista da ne moze da tamo ide
4:Hrvatska-Skupa kolko i Grcka al se barem osecas ko turista ZNAJU da ti uzmu LOVU :mrgreen:
5:Turska-tamo je TURISTA bog i tako se svi ponasaju.Cene znaju od godine do godine da budu razlicite al su u granici NORMALNOG
P.S Ovo pisem iz svog Iskustva i nije merodavno da je bas tako al se meni TAKO CINI :tooo: :lala: pozdrav...
-će izginemo ki Mančester

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “Kafana - Pab - Bircuz”