Centralna brava-Info

Autoelektronika - Elektronski sistemi u vozilu

Urednik: Barbarella56

Pravila foruma
Praktikujemo da na kraju opišemo kako smo rešili problem. Zatim zatvorimo temu >UPUTSTVO<
sseennoo
_
_

Centralna brava-Info

Post napisao sseennoo » 13 Nov 2008, 21:51

Ugradzujem centralno (nanovo znaci nije bila prije),sve sam lijepo ugradio ,postavio motorice i sve radi,osim sto nisam skontao zasta mu sluze mikroprekidaci u motoricu vozacevih vrata,skontao sam da ovaj motoric ide u vozaceva vrata,a razlikuje se od ostalih po tome sto ima dodatne kontakte,jos tri zice od kojih je srednja crna i pravi kontakt sa ostale dvije zavisno od toga jeli zakljucano ili otkljucano.Model daljinskog je WT-500TV,znaci na daljinski mi sve radi, samo me interesuje zasta su ovi dodatni kontakti(pretpostavljam za okidanje centralne kljucem).Ako neko ima iskustva kako da iskoristim i ove kontakte neka pise.POZZ

pejky
_
_
Contact person: Emir

Re: Centralna brava-Info

Post napisao pejky » 13 Nov 2008, 22:18

Tacno, to su kontakti za okidanje brave kljucem.
Mislim da bi na kontrolnom modulu centralne brave trebao imati prikljucke za te kontakte.
Ako imas neku shemu spajanja ili mozda oznake prikljucaka, pomoglo bi...
...kada posisaš sva vesla, tada Nikola si Tesla, s pravom mozes reci da je struja tvoja...

sseennoo
_
_

Post napisao sseennoo » 13 Nov 2008, 22:26

Mislim da nemam taj kontrolni modul,osim ako to nije sadrzano u prijemniku daljinskog,na ovom prijemniku sam spojio prema ionako skrtoj semi pozitivan i negativan triger,napojio motorice,tako da sve funkcionise i bez ovih kontakata,osim okidanja kljucem.Na ovom modulu nemam kontakte za ove mikroprekidace ili ih neznam naci.Poslao bi sliku i semu,ali se slabo snalazim.POZZ

pejky
_
_
Contact person: Emir

Post napisao pejky » 13 Nov 2008, 22:38

Ne snalazis se sa postavljanjem slika?
Kad pise poruku, ispod imas "Posalji prikaceni fajl", kliknes tu, zatim na dugme browse i onda nadjes sliku na racunaru, odabesres sliku, kliknes na open, zatim ides na "Dodaj fajl", sacekas malo da uploaduje sliku, zatim ides na posalji...
...kada posisaš sva vesla, tada Nikola si Tesla, s pravom mozes reci da je struja tvoja...

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “Autoelektronika”