CRT monitor Panasonic PanaSync/Pro P70 17"

Ovaj deo foruma je namenjen potrošačima, gde mogu postavljati pitanja vezana za korišćenje aparata ili potražiti informaciju o servisnim centrima. Morate biti registrovani da bi mogli pisati u forumu.
HOME -- SERVISERI -- EXPERT-TEAM

Urednici: goranfri,nike

Pravila foruma
Morate biti registrovani da bi pisali u forumu. REGISTRACIJA
U slučaju da želite kontaktirati administratora molimo da to učinite na sledećem linku KONTAKT
Gadjan
_
_

CRT monitor Panasonic PanaSync/Pro P70 17"

Post napisao Gadjan » 05 Dec 2009, 23:26

Već odavno mi je potamnela slika ali nije strašno, kad se zagreje, je bilo ok, a u zadnje vreme se pogoršalo. Sada i kada je zagrejan je problem izražen, nije svetlo već kontrast valjda, ne razumem se. Pozadi ima otvore za pristup trafou i štelovanje (svetlo i dva za fokus), ali nije to to. Problem je kad ima puno svetlog na ekranu, onda ono preostalo dosta potamni dok je u većini drugih situacija, barem meni ok.
Može li se na osnovu ovoga nešto zaključiti, gde je kvar, može li da se sredi, pošto bi bilo od prilike...
Jer ne bih ga svakako još menjao, nego eto već duže vreme je ovako a možda je neki manji kvar, mogao sam možda od kad da sredim, nego ne znam nikog koga bih pitao, a ne vugli mi se, daleko su BG/NS jer možda je neisplativa popravka.

milan
gxu
gxu

Re: CRT monitor Panasonic PanaSync/Pro P70 17"

Post napisao milan » 06 Dec 2009, 09:51

Monitor je iz "proslog veka", sigurno da ima komponenata koje su dotrajale i mogle bi se promenuti, ali po tvom opisu
verovatno mu je ekran oslabio pa samim tim ulaganja u njega su neisplativa.
Pokusaj da nadjes dobar polovan ekran ako ti je toliko stalo do njega.

Gadjan
_
_

Re: CRT monitor Panasonic PanaSync/Pro P70 17"

Post napisao Gadjan » 06 Dec 2009, 12:37

Ma jok, ako je ekran onda ništa, gledaću ga tako još neko vreme, do zamene. Nego sam mislio jedino ako je nešto sitnije, svakako bi mi i posle zamene novim, dobro došao za roditelje jer je veći od njihove 15-tice, ali ona bar ima dobru sliku pa će im ipak ostati.
Hvala puno i pozdrav.

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “POMOĆ KRAJNJIM KORISNICIMA APARATA”