Daljinski za STB od IPTV

Ovaj deo foruma je namenjen potrošačima, gde mogu postavljati pitanja vezana za korišćenje aparata ili potražiti informaciju o servisnim centrima. Morate biti registrovani da bi mogli pisati u forumu.
HOME -- SERVISERI -- EXPERT-TEAM

Urednici: goranfri,nike

Pravila foruma
Morate biti registrovani da bi pisali u forumu. REGISTRACIJA
U slučaju da želite kontaktirati administratora molimo da to učinite na sledećem linku KONTAKT
milorad031
_
_
Postovi: 1
Pridružen: 24 svi 2010, 14:55
Location: uzice

Daljinski za STB od IPTV

Post napisao milorad031 » 24 svi 2010, 16:19

Ne mogu nigde da nadjem kod za QUART televizor za ovaj daljinac od STB-a , ako neko ima resenje molio bih za pomoc
Hvala

Avatar
alexa_pg
Site Admin
Site Admin
Postovi: 5410
Pridružen: 22 Avg 2006, 08:10
Lokacija: Podgorica

Re: Daljinski za STB od IPTV

Post napisao alexa_pg » 24 svi 2010, 21:59

Cesto ljudi iz okruzenja traze kod za svoj TV da bi koristili daljinski od STB-a.
Postoji li mogucnost da slikas taj STB da vidim o kom se uredjaju radi ili napisi tacnu oznaku modela. Moguce je da su isti i u CG pa da mogu da pomognem.
"I ja volim ljude ali ih sve manje podnosim"

milorad031
_
_
Postovi: 1
Pridružen: 24 svi 2010, 14:55
Location: uzice

Re: Daljinski za STB od IPTV

Post napisao milorad031 » 25 svi 2010, 21:50

pa to je daljinski iz paketa za IPTV Telekoma i sa njim se biraju kanali i to funkcioniše jer ide preko STB al kad treba na tv-u pojačati ili smanjiti ton onda ne funkcioniše pa treba da pronađema kod za moj tv QUART isprobo sam 50 -tak i dosadi mi vise ...eto videcu da slikam pa da ga postavim ...

Avatar
alexa_pg
Site Admin
Site Admin
Postovi: 5410
Pridružen: 22 Avg 2006, 08:10
Lokacija: Podgorica

Re: Daljinski za STB od IPTV

Post napisao alexa_pg » 25 svi 2010, 23:51

Ako je u pitanju ovaj model STB X300T (slike u prilogu), kodove za daljinski probaj da nadjes na ovoj stranici http://www.tportal.hr/maxtv/uputstva/pr ... inski.html
Kako se radi o TV aparatu kineskog proizvodjaca male su sanse da ga pronadjes direktno i predlazem da probas Automatsko trazenje sto je takodje opisano na navedenoj stranici.
Prilog
STB X300T.jpg
STB X300T.jpg (4.23 KiB) Pregledano 2957 puta.
DU X300T.jpg
DU X300T.jpg (7.75 KiB) Pregledano 2947 puta.
"I ja volim ljude ali ih sve manje podnosim"

milorad031
_
_
Postovi: 1
Pridružen: 24 svi 2010, 14:55
Location: uzice

Re: Daljinski za STB od IPTV

Post napisao milorad031 » 27 svi 2010, 17:12

Evo to je ovaj daljinac http://www.servisjovcic.com/privatno/Amino_daljinac.php
probo sam ovo automatsko biranje al nece...

Avatar
alexa_pg
Site Admin
Site Admin
Postovi: 5410
Pridružen: 22 Avg 2006, 08:10
Lokacija: Podgorica

Re: Daljinski za STB od IPTV

Post napisao alexa_pg » 29 svi 2010, 00:34

Slika daljinskog mi nije pomogla da odgonetnem tip STB uredjaja. Mozda ce neko od kolega iz Srbije znati o kom se uredjaju radi i na taj nacin pomoci da se dodje do potrebnih kodova

Ima dosta stranica na Netu gde se diskutuje o ovim uredjajima pa mozes pogledati i tu da nema resenje za tvoj uredjaj. Jedna od starnica je i http://www.t-hack.com/forum/index.php#c3

X300T / X301T / DIT9719 / KISS KMM / BT Vision / Bluewin TV-Box / V-BOX/ VIP 1216 or similar Hardware

U CG se koriste uredjaji X300T i X301T
U prilogu je uputstvo za ove uredjaje sa kodovima za TV aparate poznatih proizvodjaca. Upustvo je na nemackom jeziku ali se moze iskoristiti.
Prilog
STB X300T.PDF
(672.98 KiB) Preuzeto 297 puta.
"I ja volim ljude ali ih sve manje podnosim"

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “POMOĆ KRAJNJIM KORISNICIMA APARATA”