samsung klima

Ovaj deo foruma je namenjen potrošačima, gde mogu postavljati pitanja vezana za korišćenje aparata ili potražiti informaciju o servisnim centrima. Morate biti registrovani da bi mogli pisati u forumu.
HOME -- SERVISERI -- EXPERT-TEAM

Urednici: goranfri,nike

Pravila foruma
Morate biti registrovani da bi pisali u forumu. REGISTRACIJA
U slučaju da želite kontaktirati administratora molimo da to učinite na sledećem linku KONTAKT
dejanteh
_
_

samsung klima

Post napisao dejanteh » 31 Jul 2013, 12:05

molim za pomoc.... samsung klima... priznajem nisam video oznaku... ali cu videti ... kada je ukljucim kao krene .. cuje se spoljna jedinica ... a onda se spoljna jedinica iskljuci.... ne radi ventilator unutra...krilce se na unutrasnjoj jedinici zatvori i pocnu da blinkaju.... lampice zelena i crvena.... pokusao sam da resetujem ali izgleda nemam pravi kod... jer ono sto sam dobio .. jednostavno nemoze da se ukuca... jerposle pritiska na mode u prvom unosu .. imam fiksiranu cifru.... ako ima leka --- pomozite...

gordecka
_
_

Re: samsung klima

Post napisao gordecka » 31 Jul 2013, 12:48

Prvi ti je post, ne postujes pravila, ne zna se model klime, i ocekujes da ti neko pomogne i posalje kodove za upis. :oklagija

milan
gxu
gxu

Post napisao milan » 31 Jul 2013, 13:18

molim za pomoc.... samsung klima... priznajem nisam video oznaku... ali cu videti ...
Kad vidis napisi.
A dotle procitaj pravila foruma i ovo crvenim slovima gore sto je ispiasao.

nike
gxu
gxu
Contact person: NIKE
Specialty: whitegoods

Post napisao nike » 31 Jul 2013, 18:00

Ne znam odakle ti ideja da je resetiraš i ubacuješ model kodove kad do tih kodova nije. Nije svako treperenje LED-ova model kode problem. Pozovi majstora da to odradi, jer tu treba netko stručan da očita kodove greške i da ih pravilno protumači i da onda na osnovu njih odradi šta treba. Ovako prčkajući, možeš samo štetu napraviti.

Tehnika napreduje, a tako i potrebno znanje za nju popraviti. Nije to priča za amatere. Skupo košta svaka greška, puno više nego kad pravi majstor dođe i uradi što treba.

Ovo je forum majstora, i tebi kao amateru možemo samo pomoći onoliko koliko stručnog znanja imaš. A to je danas sve manje i manje izvedivo za amatere bez potrebnih alata i specijalističkih znanja čak i uz našu pomoć.
Poluznanje je opasnije od neznanja!!!
"Patriotizam je zadnje utočište podlaca"-Samuel Johnson

Majstor Duja
____
____
Contact person: Goran Duic
Specialty: tv-multimedia

Post napisao Majstor Duja » 01 Avg 2013, 08:57

dejanteh je napisao:molim za pomoc.... samsung klima... priznajem nisam video oznaku... ali cu videti ... kada je ukljucim kao krene .. cuje se spoljna jedinica ... a onda se spoljna jedinica iskljuci.... ne radi ventilator unutra...krilce se na unutrasnjoj jedinici zatvori i pocnu da blinkaju.... lampice zelena i crvena.... pokusao sam da resetujem ali izgleda nemam pravi kod... jer ono sto sam dobio .. jednostavno nemoze da se ukuca... jerposle pritiska na mode u prvom unosu .. imam fiksiranu cifru.... ako ima leka --- pomozite...

Ovo je...kao na...divljem...zapadu.... telegrafska....poruka...

lolzi
Rule #1 "Always stand for what you believe, even if it means standing alone."

dejan-dexi
bela tehnika
bela tehnika
Contact person: Dejan Matejić
Specialty: whitegoods

Post napisao dejan-dexi » 01 Avg 2013, 10:58

Majstor Duja je napisao:

Ovo je...kao na...divljem...zapadu.... telegrafska....poruka...

lolzi
:tooo:
lolzi lolzi lolzi lolzi lolzi lolzi lolzi lolzi lolzi

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “POMOĆ KRAJNJIM KORISNICIMA APARATA”