agregat za struju

Ovaj deo foruma je namenjen potrošačima, gde mogu postavljati pitanja vezana za korišćenje aparata ili potražiti informaciju o servisnim centrima. Morate biti registrovani da bi mogli pisati u forumu.
HOME -- SERVISERI -- EXPERT-TEAM

Urednici: goranfri,nike

Pravila foruma
Morate biti registrovani da bi pisali u forumu. REGISTRACIJA
U slučaju da želite kontaktirati administratora molimo da to učinite na sledećem linku KONTAKT
deegelja
_
_

agregat za struju

Post napisao deegelja » 07 svi 2015, 15:55

Mozeli mi neko dati slike ,crteze ,sheme kako spojiti agregat 60 kw da sluzi kad nestane struje :uca:

alexa_pg
gxu
gxu

Re: agregat za struju

Post napisao alexa_pg » 07 svi 2015, 18:05

Ovdje nema puno sta da se kaze. Svaki agregat ima na sebi uticnicu i kad nestane struje, na toj uticnici ako agregat radi, imas napon 220V. Sta ces da radis sa tim naponom odlucujes sam.
Kako je rad sa naponom 220V opasan po zivot a iz tvog postavljenog pitanja zakljucujem da si slab sa el. tehnikom, predlazem da ti to neko poveze kome je struja bliza.
Alexa

bimba1958
bela tehnika
bela tehnika
Contact person: Mića
Specialty: whitegoods

Re: agregat za struju

Post napisao bimba1958 » 08 svi 2015, 09:24

uz takav agregat ide razvodno komandni orman,sa dva kontaktora ,NH osiguracima i raznim relejima za starvoanje(pratecom automatikom)Imao sam priliku da poporavljam agregat takve snage "Torpedo"-Rikard Bencic Rijeka.Kako Aleksa kaze ako si slab sa elektrotehnikom nemoj da se igras nije tako jednostavan,ovaj sto ja pominjem je davao 3x380/220V.Nemoj da se igras.
Teorija bez eksperimenta ne vodi nicemu.

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “POMOĆ KRAJNJIM KORISNICIMA APARATA”