agregat za struju

Ovaj deo foruma je namenjen potrošačima, gde mogu postavljati pitanja vezana za korišćenje aparata ili potražiti informaciju o servisnim centrima. Morate biti registrovani da bi mogli pisati u forumu.
HOME -- SERVISERI -- EXPERT-TEAM

Urednici: goranfri,nike

Pravila foruma
Morate biti registrovani da bi pisali u forumu. REGISTRACIJA
U slučaju da želite kontaktirati administratora molimo da to učinite na sledećem linku KONTAKT
deegelja
_
_

agregat za struju

Post napisao deegelja » 07 svi 2015, 15:55

Mozeli mi neko dati slike ,crteze ,sheme kako spojiti agregat 60 kw da sluzi kad nestane struje :uca:

alexa_pg
gxu
gxu

Re: agregat za struju

Post napisao alexa_pg » 07 svi 2015, 18:05

Ovdje nema puno sta da se kaze. Svaki agregat ima na sebi uticnicu i kad nestane struje, na toj uticnici ako agregat radi, imas napon 220V. Sta ces da radis sa tim naponom odlucujes sam.
Kako je rad sa naponom 220V opasan po zivot a iz tvog postavljenog pitanja zakljucujem da si slab sa el. tehnikom, predlazem da ti to neko poveze kome je struja bliza.
Jedina vakcina
samodisciplina.
Ostani doma

bimba1958
bela tehnika
bela tehnika
Contact person: Mića
Specialty: whitegoods

Re: agregat za struju

Post napisao bimba1958 » 08 svi 2015, 09:24

uz takav agregat ide razvodno komandni orman,sa dva kontaktora ,NH osiguracima i raznim relejima za starvoanje(pratecom automatikom)Imao sam priliku da poporavljam agregat takve snage "Torpedo"-Rikard Bencic Rijeka.Kako Aleksa kaze ako si slab sa elektrotehnikom nemoj da se igras nije tako jednostavan,ovaj sto ja pominjem je davao 3x380/220V.Nemoj da se igras.
Teorija bez eksperimenta ne vodi nicemu.

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “POMOĆ KRAJNJIM KORISNICIMA APARATA”