slika RADOVI NA ODRŽAVANJU FORUMA SU ZAVRŠENI.
AKO IMATE NEKIH PROBLEMA SA KORIŠĆENJEM FORUMA, POŠALJITE E-MAIL NA fanzoor@fanzo.org
HVALA NA RAZUMEVANJU

LG HT303SD-D2

Ovaj deo foruma je namenjen potrošačima, gde mogu postavljati pitanja vezana za korišćenje aparata ili potražiti informaciju o servisnim centrima. Morate biti registrovani da bi mogli pisati u forumu.
HOME -- SERVISERI -- EXPERT-TEAM

Urednici: goranfri,nike

Pravila foruma
Morate biti registrovani da bi pisali u forumu. REGISTRACIJA
U slučaju da želite kontaktirati administratora molimo da to učinite na sledećem linku KONTAKT
DjomlaCMP
_
_
Specialty: computers

LG HT303SD-D2

Post napisao DjomlaCMP » 11 svi 2015, 14:50

Zdrvao svima.
Imam veliki problem.
Dobio sam od brata ovaj kucni bisokop, hteo sam da ga prikljucim preko aux na 3.5mm, kupio nov kabl, ukljucio, prebacio na aux ali nista. Ukljucim u TV preko scarta, ubacim neki snimak pesama, slike ima, zvuka nema uopste. Ubacim fles sa folderima, samo pise SRCH i stoji tako. Da ne zna neko u cemu je problem?
Sve sam povezao kako treba, svaki zvucnik gde treba, crveno na crveno, crno na crno. Pokusao sam reset ono da se otvori ladica, zatvori, kada pise NO DISC da pritisnem pauzu ali nista se ne desava.
Stvarno mi je hitno voleo bih da mi neko sto pre pomogne.
Hvala vam u napred ko mi bude pomogao.
http://imgur.com/xJT6tF2

alexa_pg
gxu
gxu

Re: LG HT303SD-D2

Post napisao alexa_pg » 11 svi 2015, 17:00

Neke posebne pomoci ovdje nema. Sta je neispravno znace se kad se aparat otvori i provjere naponi u karakteristicnim tackama. Pretpostavka, NF izlazni stepen neispravan.
Jedina vakcina
samodisciplina.
Ostani doma

Odgovori

Natrag na “POMOĆ KRAJNJIM KORISNICIMA APARATA”